"Бебочета красиви, ритат и играят, но до ФЕВ&#

  • 14 692
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 179
 Добър ден и от мен!
 Мен 4 дни ме нямаше, толкова неща сте изписали, че станало време за нова  тема.  Grinning
 Добре дошли на новите мами.Мен бебето все по-силно ме рита вече.Вчера бях на преглед , лекаря пак ми се кара, че съм качила килограми. Вече съм +4 от началото, много ли е това   newsm78
Или просто намеква да внимавам.Тези дни ще ми станат готови резултатите от БХС и малко ми е притеснено.Дано всичко да е наред.А иначе да питам моят лекар ми препоръчва за ФМ  д-р Русева от Майчин дом.Някой ходил ли е при нея и евентуално да сподели как е било.
 А сега отивам да дочета темата.... Laughing

# 286
  • Мнения: 0
Мами заповядайте на новата тема

Златна есен ни обгръща, бебе февруарче се върти, обръща - тема XIII

И да благодарим за заглавието на новата темичка на малка бухтичка

# 287
  • Мнения: 409
macro и аз повръщах до преди 2 седмици. И на мен само плодове ми се ядяха, но от тях ставаше още по зле. Най добре ми действаха мазните салами и луканки с хляб. А иначе не съм фен на месото по принцип.

Ме4олана- тез големи юнаци как ще ги раждаме незнам. Аз съм се родила 4.200кг, а все пак съм била дама. Майка ми ме е раждала толкова дълго, че не помни кой ден от седмицата е било  Crazy . Май и мен това ме чака  newsm78 .

# 288
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да се запиша в темата. Чакаме момченце или поне така ми казаха на ФМ. Термина е на 07.02.2009 Поздрави на всички! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт