Отговори
# 255
  • Мнения: 1 461
Марица , Мая плачка защото и се спинкаше много и след като и дадох шишето тръгна към кошетката с рев за да я сложа да спи за нея беше доста емоционален ден
Вес благодаря и ние така мислим че до месец два ще се проличи.СЕга обикалям до детските градини да запиша Галина но всичко е фул няма места.Днес се възползвах от услугата млечна кухня и двете с Мая сме много доволни, аз че не готвих а Мая че си хапна първо, второ и трето , храната беше топличка и много много вкусна чак аз се облизвах  Party
Дивина , Мимки, Гери ,Амига, Венелина благодаря за топлите думи  Hug

# 256
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
silrai и natia,4естит рожден ден!
 Hug
Много Щастие и лУбов жеая и най_ве4еДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ВИЕ И СЕМЕЙСТВАТА ВИ. Hug  bouquet.

venelina81 ,страхотна дьЩери4ка имаШ Hug  bouquet  bouquet  bouquetПУ_ПУ Mr. Green,да не я уро4асаме Hug.ДА ти е жива и здрава Hug .А ти как след 9 месеца изглеждаШ толкова добре Thinking Laughing,аз след 9 месец бях вьпльЩение на"oso panda" Laughing.Много добре изглеждаШ.Браво Peace Peace Peace

gery_to ,аз да ти кажа сьм най_неподходяЩият 4овек да ти предложи кола,аз като зареждам бензин пак моля някой да дойде с мен Joy hahaha,или направо давам клУ4овете и парите и да се оправят Laughing.
Но това което виждам ,4е се гледа доста е  колата да е на гасойл,а не на бензин(вьпреки,4е сега покрай кризата бензина стана по евтин от гасойла Laughing).Другата кола която карам е Сеат Леон и е много практи4на,удобна у най_ве4е сигурна (нали си е наполовин моя Joy).
Ако трябва да сравнявам двете......Крислер  Неон и Сеат Леон просто няма никаква дуда коя Ще ибера Crazy.С Крислера като натиснеШ газта и докато се усьзнаеШ ве4е си на 10 метра Thinking Confused а Сеата е толкова сигурен Peace.
Крислера е спортна кола Peace,ако имате намерение да се сьстезавате по магистралите ви я препорь4вам Wink(от сигурна информация знам ,4е вдига без проблеми 240 Shocked).,но аз определено бих предпо4ела някоя по СЕМПЛА кола.Да е на гасойл,да е по нов модел за да няма проблеми с 4астти ако недай си боже неЩо се с4упи ..........

kar4ita  ,да ти е живо и здраво малкото християн4е Hug  bouquet.Милото как жално пла4е на онази снимка с ШиШето Heart Eyes.Много му е доШло на детето.....поне не сте имали проблеми с приспиването Joy Heart Eyes.
Не мога да пропусна да кажа ,4е адски много ми харесва как си обле4ена Peace...


divina ,благодаря ти за поздрава Hug,аз пак си поплаках Sad...охххх .....................

Моята мама ве4е е тук няколко дни и аз сьм мноооооооооого хепи Laughing,в4ера останаха да спят в апартамента на сестра ми и аз сега все оЩе не сьм се измькнала от леглото Mr. Green....голям кеф..... JoyНе ми се беШе слу4вало това от много време Laughing.

 

# 257
  • Ispania
  • Мнения: 4 483



За вси4ки.......да видим дали Ще стане Laughing

# 258
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Станааааааа Party....Вал преоткри Америка Party Joy

# 259
  • Мнения: 1 461
Val  Hug
едно поздравче за всички дечица  Heart Eyes http://www.vbox7.com/play:f473efa5

# 260
  • Мнения: 83
Кар4ита,мерси за клип4ето,като го пуснах ,малката веднага запо4на да си върти дупето в такт с миШлето  Heart EyesКак са децата,оправи ли се голямата кака? Hug
Марица,много си права,наистина има мъже,които с красивата си дуШа те карат да не забелязваШ грозната им вънШност,дори напротив аз ги намирам за много по хубави от красавците с празна съЩтност PeaceАма тоя колега е" супер ма4о"без никакво покритие  Mr. Green Hug
Вес,после като се замислих,разбрах,4е по скоро реакцията на мъжа й ме беШе смутила,заЩтото ако не беШе казал,нямаШе как да разбера,перуката беШе направо страхотна и много й утиваШе на жената.Според мен коментара беШе някак грозен и супер нетакти4ен,милата женица се по4увства засрамена.Ако това беШе моя мъж 6тях да го  #2gunfire.Питах те за Швейцарците,как се отнасят към 4ужденците,наистина ми е интересно  newsm78  Hug
Вени,само гледай колко бързо 6те порасне,аз направо не усетих тия 10 месеца,като 4е ли в4ера беШе когато родих.Направо ме е страх понякога от това време,колко бързо минава... Hug
Тея, Hug така е,смъртта е 4аст от живота.Но истината е,4е се страхувам от нея....може би,за6тото не я разбирам и отказвам да я приема макар да знам" За6тото вси4ко всеки път е ново...и утре винаги е първи ден.През пръстите ни в4ера си отива,умира неЩто,някой е роден....
Марица,Вал,Тея,радвам се,4е ви харесва поезията,дано не ви отег4авам... Hug
Вал,моля те,недей така,нали беШе казала преди да не ревеме,4е една като по4не и другите след нея newsm45  Laughing А сега сериозно,не съм искала да те разтройвам,само да бъда съпри4астна  Hug

А сега да ви се опла4а,4е децата ми са настинали  Sad А пък днес на обяд в Рим са откраднали служебния камион на мъжа ми със вси4ките инструменти  #Cussing out
 

# 261
  • Мнения: 65
Ей колко много сте писали Mr. GreenЕджам ви из4етах.Страхотни снимки.Да ви са живи и здрави децата и само радости да ви носят.
Да се похваля изкарах си N.I.E.Във вторник като си плух на петите и вси4ко оправих.Сега 6те ходя да се пробвам и в сегуридад социал.Да видим какво Ще стане.
И оЩе за хвалене.Синът ми играе бейзбол и в неделя спе4елиха купата на Испания.За втори път тази година,заЩото ули оЩе играеше с kadete,а сега с juvenil.
Синът ми съЩо е 4ЕСО,но много не ми е ясна системата на обу4ение тук.То ба4иерато не е то4но бакалавър като в Бг,по то4но като нашия 13 клас,за да имат професия.После ако Ще следва се у4и една година superior,като подготве за следване.Това ми обясниха на мен,незнам дали е то4но така.А ина4е ние у4им вси4ко на каталански,и като 4ужди езици кастеяно и английски.

синът ми е по едри4кият в ляво

# 262
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дивина, малко по диагонал чета напоследък, и затова съм пропуснала да ти отговоря Blush За швейцарците - ами изключително любезни са, никога няма да направят коментар, децата по училищата съм забелязала, че не се делят на швейцарчета и чужденци, както в Испания - всички играят накуп, говорят си, въобще, има възможност за пълна интеграция. Като цяло, трудното е да те допуснат до право на пребиваване. На трудовия пазар швейцарец винаги е с предимство пред чужденец и от ЕС. Пропагандата работи с пълна сила Mr. Green - навсякъде се изтъква швейцарското, колко са най- най-, почти няма новини за събития извън страната, ако не я засягат. С доста голямо самочувствие са, понякога се усеща много силно, въпреки любезността им. Това е по-общо.  Peace

Павка, браво на сина ти! Мъжът ми и той е тренирал бейзбол като по-млад Mr. Green, и си му е тръпка още. А бачийерато-то е матура (зрелостен изпит) на бг. Бакалавър е вече степен на висшето.

# 263
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Кар4ита,много готина песни4ка Hug,Алекс се побьрка от кеф Joy,сега не иска да се отлепи от компИутара Crazy.
  bouquet
Дивина,....тя Вал си е ревлива по природа Hug Joy...не и обрьЩай внимание Crazy.

pavka30 ,много голям твоя син Party,пу_пу ,,... да ти е жив и здрав  bouquet

# 264
  • Мнения: 52
Привет момичета  Hug
Карчита честито ти християнче да ти е жива и здрава  bouquet много са ти хубави момите  Heart Eyes и ти също много си чаровна с тези трапчинки  Hug
Дивина мерси   bouquet за стихчето малко тъжно но много ми хареса и въобще не ни отегчаваш  Hug
Да оздравяват дечицата  Praynig  Hug
Тея  Hug успех на дъщеря ти да се представи добре на олимпиадата по художествена гимнастика  Peace
Пакри приятно изкарване в Ирландия  Hug
Павка браво на синът ти  Peace
Вал как е с мама глези ли ви сигурно е много щастлив Алекс  Hug моя син като доиде баба му само пици и банички иска да му прави и тя много му огажда  Laughing Сигурна съм че и ти си много хубава но не искаш да ни се покажеш затова чакаме снимките на Алест и Тони и те кога се връщат чакаме ги  Hug
Вес Hug тука един испанец които е работил в Швейцария ми е разказвал че много зле се отнася ли швейцарците с емигрантите че им вика ли че им взимат работата нещо познато да ти звучи  ThinkingНо ако питаш испанци които са били емигранти в която и да е държава ще ти кажат същото колко зле са се отнасяли с тях  WhistlingКак е в новата къща свикваш ли  Hug
На всички  Hug Hug Hug

# 265
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Привет момичета  Hug
[Вал как е с мама глези ли ви сигурно е много щастлив Алекс  Hug моя син като доиде баба му само пици и банички иска да му прави и тя много му огажда  Laughing Сигурна съм че и ти си много хубава но не искаш да ни се покажеш затова чакаме снимките на Алест и Тони и те кога се връщат чакаме ги  Hug

Аааа те и двете си дойдоха ве4е отдавна Wink,даже Алест пьтува с един и сьЩт самолет с мойта майка Laughing,но така и не са се намерили Joy.
А ина4е мама и Алекс се глезят взаимно Joy,Алекс вика "искам" баба само 4ака да си го гуШне и така са перфектна двойка Joy.Всеки полу4ава каквото иска Joy.
Днес само какьв ден имах Crazy,изядох бани4ка за закуска с майнозеза и доматено пИуре ...по слу4ай диетата ми.Алекс и той се израдва на една Laughing.За десерт за Алекс Нескуик за мен 4ай за отслабване Crazy(след бани4ката Joy).

Да ви покажа с какво се сьбуждам всеки ден......е как да не му е хубаво на 4овек Whistling



# 266
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Да ви кажа тоя климат явно ми действа отслабваЩо.... JoyДаже сега съм с оЩе 1 кг надолу newsm78какво става незнам... Rolling Eyes
Ще пораснем,знам ама сега само спим и не ми е интересна ,ама като почне да бъбри baby_neutralЩе е весело Laughing
 Hugза всички

# 267
  • Мнения: 1 461
Вал къде е тази красота не ми изглежда познато  Blush
поздрав за всички на който им липсва България http://www.vbox7.com/play:63bd498f

# 268
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
kar4ita ,това се вижда от прозореца ми_Толедо Mr. Green
Мерси за поздрава Hug,аз между музиката на "Ноевият ков4ег" испански детски вариянт Laughing се опитвам да го 4уя ,4е Алекс е реШил,4е ниЩо друго не може да се слуШа в кьЩата днес Thinking....супер е Peace.

Венелина,какво пове4е можеШ да искаШ  bouquet.....да слабееШ толкова лесно Wink Wink

# 269
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вал, с хубава гледа се събуждаш, точно срещу стария град. Толедо ми хареса, но магистралата, ако така може да се нарече, от Мадрид до Толедо е ужасна Close, всеки път като разхождаме някой гост, и го водим там, съм на тръни по пътя.

Амига, не съм чула досега някой да обвинява за нещо имигрантите.  newsm78 То и поначало, пазара на труда за чужденци си е, да кажем, естествено ограничен - за да те вземат на работа, трябва да говориш еднакво добре френски и немски, изискват и английски. Това за някоя по-нормална работа, в офис или нещо подобно. Имигрантите са най-вече портиери или администратори на сгради (най-вече португалци и испанци), готвачи, почистване, гледане на деца (но и за там има цедка, не всеки може да гледа деца) и ресторантьорство (турци, азиатци, африканци по народностите им - пълно е със етно-ресторанти).


Момичета, не знам при вас как е, но аз вбокс-а не мога да го понасям - един клип от минута ми го тегли и отваря сигурно поне 10 минути Close, и в Испания, и тук.  Crossing Arms

Ето и моята гледка, едната е наляво към планините, другата надясно към езерото.

Общи условия

Активация на акаунт