Отговори
# 285
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
мимки,живи  и здрави да сте ,и пак да почерпите Hug  bouquet
Пакри,и моят корем беШе доста малък до края даже ме питаха наистина ли съм бременна Rolling EyesИ аз си мислех че Ще имам момче,но оЩе на 1 видеозон ми казаха жена и така и стана.Само живи и здрави  пола няма значение PeaceА памперси ние ползваме засга само ДОДОТ,други не съм купувала Heart Eyes

# 286
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Момичета,искам да попитам някоя от вас вземала ли е това противозачатачно Cerazet?

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 15:06 от venelina81

# 287
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Hola!
как е хавата? Laughing
ЛаАдата, в каталуния сме вече, мила. Теята е казала, девойките ми тръгнаха с голям мерак на даскало, радвам се че са ми такива адаптивни, не мязат на майка си.
опитвам се да свиквам тук, че май само аз не съм още. имам чувството, че съм на края на света Rolling Eyes
маги почна института вече, тръгна с голям мерак, днес дори  за сефте почна да ходи и на театър като извънкласно занимание.
мона пък отказва да говори на каталан Tired вчера директорката я изпраща на портала и й говори нещо, после я питам какво й е казала, а тя ми вика, че я карала да й казва 'адео'- да, ама на мен не ми харесва, те да ми говорят на каталунски пък аз ще си говоря на испански! тъй ми вика хлапето, не ще Laughing

в момента живеем  между салоу и ла пинеда, ако си чувала.  бива, ама много влагааааааа!

марица, аз съм учила в свищов предииии....през  динозавърската епоха, каква е тази схема с дистанционно? много интересанте Laughing

Тейке, пак ли в отпуска мари? къде го дават туй нещо, ти през два месеца  в почивки Laughing
ние онази вечер си взехме билетите за българско за коледната ваканция и снощи стоплихме сърцето на маман с новинката.

къде я виждате таз криза? моя мъж е пуснал обява и търси хора от 3 месеца вече, а мераклиите малко, явно има още пари за папане от борсата Laughing

нашата гледка от балкона е порт авентура Grinning

# 288
  • Мнения: 50
И аз съм завършила дистанционно обучение в ТУ/гр.Варна.Много е удобно така.Искам да запиша и магистратура,но май има само редовно.Има и някаква възможност за дистанционно,но трябва да поразпитам в Русе,че ми е най близо до Силистра.3 седмици първо бяхме на лекции по определена дисциплина и на четвъртата беше изпита.Но после ни промениха програмата и всяка седмица бяхме в събота и неделя на лекции докато ни преподадат всички дисциплини и после всяка неделя бяхме на изпити.Беше зор,че имахме по 1 седмица за учене.А и аз работих тогава и ми беше малко трудно.Но завърших успешно през 2003г.И май съм изгубила тренинга да уча,но ще свикна. ThinkingНезнам за нас,които сме зад граница дали няма някаква друга схема.Примерно да се подготвяме сами и после само на изпити да се явяваме.

# 289
  • Мнения: 259
Mарица то4но в Свищов записах магистратура дистанционно. Удобно е защото не изискват присъствени дни, както при другите университети, а само на изпитите, които са 2 дни и на 3тия записваш следващият семестър. Има и врати4ка за живеещите в 4ужбина, можеш да полагаш изпитите по Интернет с електронен подпис.
О'Хара дистанционното обу4ение е от няколко години, а от тази година ве4е няма задо4но магистратура, а само дистанционно. Полу4аваш материалите и след това е като обу4ени на дистанция, като трябва да изпратиш по пощата казус, който формира половината от оценката. В общи линии е това.
Криспин как сте. Когато имате време обадете се.

# 290

Общи условия

Активация на акаунт