Девици, дефлорации, пари .... (петъчна)

  • 10 491
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 830
veronna той Фиатко кат чета и една ципа от найлонче май ше опъне на устата, ако става дума за милионче в зелено  Mr. Green hahaha
в лилао трябва да са... долари не ща - аз съм европеец!  Crazy
МДАААААААААААМ ЗАДНИКА ТИ СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СТАНЕ ЛИЛАВ КАТО ПРИКЛЮЧАТ С ТЕБЕ.... Joy

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
veronna той Фиатко кат чета и една ципа от найлонче май ше опъне на устата, ако става дума за милионче в зелено  Mr. Green hahaha
в лилао трябва да са... долари не ща - аз съм европеец!  Crazy

Ееей тъз финансова криза бееее, само в лилаво вече приемаш  Joy
Пък найлончето викаш - безплатно от тебе  hahaha

# 77
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
http://www.trud.bg/Default.asp?statid=5001
скийте тука ко стаа... 13 годишен цепеняк  Crazy

А, видя ли? Ку беше отишъл на сватбата с твойте капачки, сега милиончето щеше да е твое.

# 78
  • Мнения: 152
Ееей тъз финансова криза бееее, само в лилаво вече приемаш  Joy
Пък найлончето викаш - безплатно от тебе  hahaha
ми то ше е кат бонус... найлонови торбички се намират по всяка улица  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 674
Между другото поне петима приятели съм питала ей така ва шега дали биха дали да ги боднат отзаде за стотина хиляди. Да ви кажа, оставала съм втрещена от отговора Shocked Тъй че с или без рекламни трикове, хора които си продават задниците винаги е имало и винаги ще има. Дайте да не говорим повече за писето на тая че ще и я сънувам направо  Sick
Ами тя щом е девственна най-вероятно и е много космата на онова местенце - горите тилилейски.... Laughing Joy Joy Joy
Може да му иска още 200 000 долара да се обезчести и там и да си направи бразилска лентичка.... hahaha hahaha hahaha  bouquet

# 80
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ееей тъз финансова криза бееее, само в лилаво вече приемаш  Joy
Пък найлончето викаш - безплатно от тебе hahaha
ми то ше е кат бонус... найлонови торбички се намират по всяка улица  Mr. Green

Ееееей все еФтинко да минее  ooooh!

МАРИЯНКАА по каква точно логика обезкосмяването на интимните части при жените е пряко свързано с липсата на девственост?  Mr. Green

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Между другото поне петима приятели съм питала ей така ва шега дали биха дали да ги боднат отзаде за стотина хиляди. Да ви кажа, оставала съм втрещена от отговора Shocked Тъй че с или без рекламни трикове, хора които си продават задниците винаги е имало и винаги ще има. Дайте да не говорим повече за писето на тая че ще и я сънувам направо  Sick
Ами тя щом е девственна най-вероятно и е много космата на онова местенце - горите тилилейски.... Laughing Joy Joy Joy
Може да му иска още 200 000 долара да се обезчести и там и да си направи бразилска лентичка.... hahaha hahaha hahaha  bouquet


гледам е модел, значи се подстригва навсякъде. поне под мишниците няма ...
пък и за толкова пари поне трябва да му татуира името нейде

# 82
http://www.trud.bg/Default.asp?statid=5001
скийте тука ко стаа... 13 годишен цепеняк  Crazy

Ромски барони от Омуртаг броиха 20 000 евро за 13-годишната Сибел Викторова. Личната мома беше избрана за невяста....тази  нашта  вече е продадена,който се вредил,вредил...Очаквайте следващия търг на пазарите за булки. Joy

# 83
Който   е мераклия за италианката,той ще си  преговаря с нея  за обезскосмяването,бръсненето и т.н.  Вие какво се бъркате дали й е рошава сливата или друго? Joy

# 84
  • Мнения: 364
Който   е мераклия за италианката,той ще си  преговаря с нея  за обезскосмяването,бръсненето и т.н.  Вие какво се бъркате дали й е рошава сливата или друго? Joy
Joy Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 152
Ромски барони от Омуртаг броиха 20 000 евро за 13-годишната Сибел Викторова. Личната мома беше избрана за невяста....тази  нашта  вече е продадена,който се вредил,вредил...Очаквайте следващия търг на пазарите за булки. Joy
и после що мангалите карат мецедеси и БМВ-та... ми ше карат... пък вий тука за да съ возите у неква жипка съ продаате!
Хахахахахахаха, Лабрадоре... ж зема да доа у Заралийско на срещите Ви  Mr. Green

# 86
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на коя по-точно.
едната е от 10 сутринта до автогарата за булки лингурки другата е вечерта за вече осапружени ...

# 87
  • Мнения: 411
на коя по-точно.
едната е от 10 сутринта до автогарата за булки лингурки другата е вечерта за вече осапружени ...
Там...там  големи пари се мятат.На тодоровден май беше Crazy

# 88
  • Мнения: 8 999
Аз като бях цепеняче едно време, бях готова да броя пачка някому, който да ми спести срама впоследствие пред гаджето - устата, ама дърво. Не съм преживявала по-голямо унижение в живота си - аз, уникално готината и супер отворената, да не знам какво става с мен и какво да правя. Егати гадното.

# 89
  • Мнения: 1 554
не помня вече,остарявам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт