2 спонтанни аборта и трети опит

  • 3 196
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 1 900
Успех newsm10

# 31
  • Мнения: 2 270
Съветвам те да пуснеш изследванията преди следващ опит!
Кухото яйце не е толково често срещана причина, а още повече - два пъти!
Каквото и да решиш ти желая успешна бременност и здраво бебче! Peace

# 32
  • Мнения: 28
Аз имам два спонтанни аборта през 6 месеца и след втория направих куп изследвания и не се установи каква е причината, и година и година и 4 месеца след втория аборт забременях и сега имам прекрасно бебче на 2 месеца. Направи необходимите изследвания и смело напред Simple Smile

# 33
  • Мнения: 991
Имах два спонтанни аборта - единият мисед, другият кухо яйце. Поради това, че наближавах 35, изследвания ми направиха след 2-рия. И имунологични, и генетични, и съвместимост... Не откриха нищо. Гинекологът ми каза, че могат да се правят още куп изследвания, но би го препоръчал ако поредният опит е пак неуспешен. Третият опит слава Богу беше успешен. Направи имунологичните изследвания. Бъди сигурна, че си направила всичко възможно предварително. И без това толкова неща са извън нашия контрол...

# 34
  • Мнения: 767
Здравейте и от мен,моят съвет е задължително да си направиш изследвания.Аз съм с четири спонтанни аборта и след всеки един от тях гинеколога ми казваше ,че следващия път 99%ще стане и аз наивната пробвах.Едва слад 4 път тръгнах да си правя изследвания оказа се ,че имам леко завишени НК клетки направих и генетични там няма проблем Simple Smile

# 35
задължително изследвания преди трети опит. аз лично не бих рискувала в твоя случай. късмет и успешна бременност.

# 36
  • Мнения: 9
Мила моя, и аз мисля,че трябва да направиш изследванията.Имам 2 спонтанни аборта.След първият исках да си направя изследвания,но лекарите казваха,че няма смисъл.Сега съжалявам SadСегашният ми лекар ми назначи генетични, имунологични и т.н.Надявам се следващият път всичко да е наред.А за чакането ми обясниха, че матката се възстановява за 6 седмици и няма проблем.Това че организмът запомня кога е предишният сп.аборт и на мен ми го казаха,но при мен абортите бяха доста различни и в различни седмици 16 и после 23г.с Cry
УСПЕХ

# 37
  • Мнения: 1 335
Бих направила специализирани изследвания.
Всъщност след втората ми неуспешна бременност направих точно това.
Не виждам какво би загубила. Успех ти желая!

# 38
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Направи си всички изследвания,нищо не ти пречи да се подсигуриш и да си по спокоина следващата бременност! Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз имам два аборта с причина кухо яйце в разстояние на 6месец. След втория док. ме посъветва да си направя генетични и имунологични изследвания. Аз лично също бях решена да търся причината и в крайна сметка смятам че я открих. Сега след като изтекоха 6-те месеца на чакане се подготвям за нов старт, надявам се този път да е успешен  Hug Не оставя нищо на случайността  Naughty
Трети път за щастие, успех  Hug

# 40
  • Мнения: 1 250
Според мен ти си една много смела жена. Но моят съвет е да не правиш трети опит, преди да си направила необходимите изследвания. Ако твоят лекар те съветва това, по-добре потърси второ мнение. Пожелавам ти всичко да е наред.

# 41
  • Мнения: 94
Момичета ето и новините от мен.
Първо благодаря на всички за съветите и подкрепата.
Започнах изследванията, вчера направих първия пакет(доколкото разбрах са 3), който включва имунологични, изследвания за щитовидната жлеза и за тромбофилия.Резултатите ще са готови след месец и половина.Имунологът ме посъветва, всъщност направо беше категоричен да не правим никакви опити докато не минат 6 месеца от последния аборт и ще го послушам.
Сега ми остава да чакам...
а после да се надявам, че един ден и нас ще ни споходи така желаното  щастие и то не веднъж а...  family6 пъти.

# 42
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Пожелавам ти от сърце да те споходи желаното щастие, ако не 4 пъти поне 2 с двойна доставка Laughing newsm05 newsm06

# 43
  • Мнения: 94
  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Благодаря ти Lucky Plam

# 44
  • Мнения: 305
И аз най-искрено стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт