73 начина за оцеляване в Американска икономическа буря

  • 24 049
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 091
Juturna, направо ме разби с този нобелов лауреат  Laughing Good one!  Joy

Кюбит, не мога да ти помогна за лепилото, аз ползвам такова в пистолет дето се слага( горещо), не знам дали ще ти върши работа.  newsm78

# 256
  • Мнения: 3 988
Tandoori, а с този пистолет колко прецизно може да се лепи? На мен ми трябва да лепя много малки частици. Ако е като на принципа на силиковновите пистолети, май няма да мога да го ползвам.  Confused

# 257
  • Мнения: 7 091
Tandoori, а с този пистолет колко прецизно може да се лепи? На мен ми трябва да лепя много малки частици. Ако е като на принципа на силиковновите пистолети, май няма да мога да го ползвам.  Confused

Да, като силиконов пистолет е. Ами има и малки пистолети с малък накрайник...ама трудничко ще ти е. Не знам какво да те посъветвам.  newsm78 Както точно ще лепиш? Защо не питаш в Майкълс например, те там си имат хора за всичко, може да има някаква джаджа специално за лепене на това, което ти трябва.  Peace

# 258
  • Мнения: 1 777
Имам спешно питане: От къде да си купя качествено секундно лепило, тип каноколит, което лепи всичко (на мен лично ми трябва да метал и пластмса)? Насъбрах вече няколко вида тук и всичките са големи буклуци, изобщо не лепят, хартия не лепят, да не говорим за друго...
Препоръчайте ми нещо, което сте ползвали!
Пробвай с Крейзи Глу  http://www.krazyglue.com/products/catalog.asp?g=2 .

# 259
  • Мнения: 3 988
Tandoori, Pety, благодаря ви много.   bouquet
Ще лепя мъниста (пластмасови) и метални елементи към плат и дърво и мъниста към метални елементи. Кръжок "труд и творчество".  Mr. Green
Ще опитам с Krazy Glue и ще разгледам Michaels. Тандури, дори не знаех, че има такъв магазин и сайт. Мерси. Видях, че продават точно лепила за скрапбуукинг. Аз не правя това, но ще ми свърши работа сигурно.

  bouquet   bouquet

# 260
  • Мнения: 2 185
Кюбит какво твориш, да покажеш снимки после  Peace . Ако нямаш Майкълс наблизо, можеш да пробваш Хоби Лоби и Джоан вероятно и те ще имат каквото ти трябва  Peace


Clairette, ние с мъжа ми точно това си говорехме преди няколко седмици. На нас винаги са ни отговаряли по-рано от просесинг таймс - моята Х1Б-апликация (беше примиъм), вместо за 15 дни, я обработиха за 3, неговата вместо за 4 месеца, я одобриха за 3 седмици. Така че, радвай се  Hug

Ми не знам, но съм много изненадана ( приятно де)  Peace . Дано и с неговото гражданство имаме такъв успех пу-пу да е се урочасам  Wink

# 261
  • Мнения: 3 491
Pety, тези снимки в подписа ти твои ли са? Някои от тях са направо трепач - особено самолетният цикъл ... двата самолета, които летят към американското знаме, някои други също, например цветето, което се надпреварва с небостъргача, и т.н.

# 262
  • Мнения: 1 777
Pety, тези снимки в подписа ти твои ли са? Някои от тях са направо трепач - особено самолетният цикъл ... двата самолета, които летят към американското знаме, някои други също, например цветето, което се надпреварва с небостъргача, и т.н.
Блажка благодаря.Снимките са на мъжа ми,фотографията му е хоби.

# 263
  • Мнения: 3 491
Pety, тези снимки в подписа ти твои ли са? Някои от тях са направо трепач - особено самолетният цикъл ... двата самолета, които летят към американското знаме, някои други също, например цветето, което се надпреварва с небостъргача, и т.н.
Блажка благодаря.Снимките са на мъжа ми,фотографията му е хоби.
Определено умее да вижда много интересни неща.

# 264
  • Мнения: 868
Биз,  зависи от възрастта на детето дали можеш да го оставиш така, от двора, и от детето. Можеш ли да седнеш навън с него и да вземеш лаптопа/пейпърз...

Никой ли не следи сделката с големия бейл-аут?  А дебата ще гледате ли тая вечер? 

# 265
  • Мнения: 7 091
Пикси, аз следя. Дано да мога да отделя времето да гледам дебата, ако не ще разчитам на Ю Тюб пак.  Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 2 563
Ние нямаме телевизия. Обмислям обаче временно свързване, хем да гледаме дебати и избори, хем и баща ми като дойде, да не скучае докато сме на работа. За големия бейл-аут слушам много и си мисля каква ирония - демократите все търпят обвинения, че хабят данъци за глупости, а точно днес именно републиканците овърспендват колкото си искат и то защото който не е поискал не си е взел ипотека под тяхно ръководство.

# 267
  • Мнения: 7 091
Момичета, имам нужда малко от съвет!
Трябва да си купя малка ръчна прахосмукачка ( имаме си голяма), която наистина да смуче. Някой от вас има ли? Препоръчайте ми нещо, защото тези дето ги гледах не могат един сириъл от земята да вдишнат.  Rolling Eyes ПО възможност да е с накрайници за промушване на тесни места. Благодаря ви много! Peace

# 268
  • Мнения: 227
Tandoori  благодаря за подробния отговор. То и аз не съм задала правилно въпросите си, тъй като не съм наясно с процедурите, тъй че даже незнам и как да си попитам питането Simple Smile
Както и да е светна ме каква е идеята.
Иначе, от САЩ могат да изпратят покана на мъжа ми, която знам че ще е свързана с някакви програми за пребиваване, но незнам нищо повече като подробности. Иначе ще работи евентуално като брокер за продажба на коли. А за процедурите за спонсорство както казваш за зелени карти, работни визи, и т.н. май няма да е толкова лесно колкото си мислех. Естествено искаме всичко да си е легално и да си спазим всички процедури, но доколкото разбрах, да отиде цяло семейство в САЩ не е лесно. Та просто исках да имам малко повечко светлинка какво можем да направим.
А за зелената карта /лотарията/ май само това ни е шанса засега, щото наистина малко хора ще съдействат на чужденци като гарант или като спонсор, както искаш го наречи.
Благодаря още веднъж.  bouquet

# 269
  • Мнения: 1 593
.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 04:25 от Jenna

Общи условия

Активация на акаунт