Пловдив- без цигарен дим

  • 1 433
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
В пицария Верди в Кичука не се пуши на долния етаж, където има и стая за игра. Там мисля, че е подходящо за вариант излизане с деца.

# 16
  • Мнения: 1 263
Интересно ми е как водите пък децата по заведения. На мен ми е много трудно, защото все трябва да тичам след него. Отделно много бързо му доскучава, има си и деца и деца... Има си няколко любими ресторанта, където обича да гледа аквариумите, но два от тях са задимени до безобразие.
До миналата година и аз търчах след малката, но сега е различно "чете" менюто,  ако е с картинки направо забива пръст в това което си е харесала, поръчва си сама...интересно й е и сама си иска да "седнем някъде на обяд". Е разбира се повече от час е невъзможно да седи, но то и аз не издържам толкова дълго. А и все пак има разлика между момчета и момичета. Мислех че дъщеря ми е палава, но като видя синовете на мои приятелки, моята девойка ми се вижда една кротка-кротка Laughing

# 17
  • Мнения: 1 014
Аз ще ви кажа как съм разрешила въпроса за себе си.
Когато ходим семейно на главната - оставаме дребния в Тон-Бонбон за час-два. През това време ние хвърляме поглед на магазините и се отправяме за завършек в Хепи. Поръчваме, изчакваме да дойде хапването и тогава някой от семейството се изстрелва да прибере малчо от детския център. Така, хем той се е наиграл, хем ние на спокойствие сме хапнали, хем и той се е включил в ресторантската забава. И понеже се включва накрая, когато и яденето му е готово, не му остава много време да вършее из Хепи.
Подобна схема става и в търговски център Форум - в Тракия - детския център и заведенията на последния етаж. Вентилацията им е добра и не се усеща цигарен дим.
Няма да коментирам цената на детския център - когато седнеш семейно в ресторант, даваш многократно повече, отколкото час или два в детския център.

# 18
  • Мнения: 903
Да, така е, и този проблем ще става все по-голям.
Детските центрове не са по джоба на всеки - и това е факт, но крушката винаги си има опашка.
По-скоро проблемът е, че няма истински голям и функционален детски развлекателен център, който може да си позволи да поддържа добри цени и условия. И така децата остават абсолютно без социален живот.
Ще видим дали ще успеем скоро да го променим това нещо.
Всичко възможно ще бъде направено.
Полииии, ако имаш нужда от едно рамо.... свиркай. Няма да ме забравиш ... нали?

# 19
[Интересно ми е как водите пък децата по заведения. На мен ми е много трудно, защото все трябва да тичам след него. Отделно много бързо му доскучава, има си и деца и деца...
Аз също търча, но поне 20-30 минутки, особено ако се залиса с менюто, нещо за хапване ако е гладна, дамската ми чанта..., издържа. Не ти говоря за безгрижно многочасово бърборене с приятелки или здрав купон, а за малко социално развлечение... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 550
Еееее хора Честито!!!От 2010г.в цялата страна ще бъде забранено пушенето на обществени места!!!Да му мислят пушачите! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 121
Еееее хора Честито!!!От 2010г.в цялата страна ще бъде забранено пушенето на обществени места!!!Да му мислят пушачите! Mr. Green

то и от 2007 трябваше да има салони за непушачи, ама почти нищо не стана Sad та аз съм малко скептично настроена Confused

# 22
ами до тогава какво ще правим с децата дано има по хубави дни и място в детските градини

Общи условия

Активация на акаунт