3-step систематa на Clinique за почистване на лице

  • 28 801
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 162
Може ли да попитам още нещо отностно тези продукти на Клиник:  каква точно е разликата между Супердефенс-а и този другия крем,който е от 3-те стъпки(т.е. 3-тата стъпка)? Понеже си ги ползвала и 2та предполагам можеш да усетиш разликата. Аз съм с комбинирана до мазна кожа и за това ако избирам супердефенс следващия път ще си взема за моята кожа. И отностно сапуна за лице за смесена кожа,това този течния ли е,който си е от 3-те стъпки(Майлд ли как се казваше) или този ,който е като сапун точно? Мерси предварително  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 717
Може ли да попитам още нещо отностно тези продукти на Клиник:  каква точно е разликата между Супердефенс-а и този другия крем,който е от 3-те стъпки(т.е. 3-тата стъпка)? Понеже си ги ползвала и 2та предполагам можеш да усетиш разликата. Аз съм с комбинирана до мазна кожа и за това ако избирам супердефенс следващия път ще си взема за моята кожа. И отностно сапуна за лице за смесена кожа,това този течния ли е,който си е от 3-те стъпки(Майлд ли как се казваше) или този ,който е като сапун точно? Мерси предварително  bouquet

Ползвам сапуна, който е на блокче. Третата стъпка ми омазняваше ужасно кожата, до такава степен, че ми лъщеше. Принципно съм със смесен тип кожа, с повече сухи участъци и дифенса (суха към смесена Peace) ми идва много добре. Самият крем е като "мус" - лек и приятен за нанасяне и попива супер, докато "стъпаката" беше друга консистенция - според мен по-плътна и тежка.  newsm78 Не знам точно как да обясня, но като си намажа лицето и
усещам кожата мека, еластична и много добре хидратирана. Rolling Eyes Просто перфектно за мен! Heart Eyes Поискай мостри и от двата вида, няма да ти откажат. Peace

# 77
  • Мнения: 162
Не знам дали само при мен става така,но като се намажа с 3-тата стъпка (крем/гел) и след това кожата ми на лицето почва някак си да лепне все едно или де да знам и аз как да го опиша... newsm78 Странно е едно такова. Иначе на мен течния сапун не ми омазнява,даже добре ми попива,но пък от лосиона кожата ми се зачервява ooooh! Ще изчакам да ми свършат и 3-те неща и след това ще отида и ще питам за тестер,ако може да ми дадат да пробвам поне дифенса,че да не се окаже и той същия като сегашния ми. Мерси много за обясненията  Hug

# 78
  • Мнения: 225
  ДДМЛ(ДДМГ) не е нищо друго освен овлажняване.Затова е и стъпка от почистването. Той не е дневен или нощен крем.След него се слага крем. Така е принципно, а дефакто вие как ще го ползвате- с или без крем отгоре е друг въпрос.

# 79
  • София
  • Мнения: 717
Не знам дали само при мен става така,но като се намажа с 3-тата стъпка (крем/гел) и след това кожата ми на лицето почва някак си да лепне все едно или де да знам и аз как да го опиша... newsm78 Странно е едно такова. Иначе на мен течния сапун не ми омазнява,даже добре ми попива,но пък от лосиона кожата ми се зачервява ooooh! Ще изчакам да ми свършат и 3-те неща и след това ще отида и ще питам за тестер,ако може да ми дадат да пробвам поне дифенса,че да не се окаже и той същия като сегашния ми. Мерси много за обясненията  Hug

За нищо! Hug Пробвай дифенса, сигурна съм, че ще усетиш разликата. Между другото, от лосиона и на мен ми се зачервяваше кожата и ужасно щипеше. Peace

# 80
  • Мнения: 880
Много съм доволна от серията anti-blemish.Наскоро обаче си взех комплекта за II тип, нещо не ми пасна на кожата.Ако някой го иска,да ми пише на лични.Пък и се излъгах да взема най-голямата разфасовка. Tired

# 81
  • Мнения: 2 768
Не вярвах, че ще го напиша, обаче със спирането на 3-те стъпки се отървах от много кожни проблеми. Определено не са за чувствителни кожи.
Ако ви се появи белене, зачервяване, прекалено омазняване - червена лампа!

# 82
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз съм от доволните от трите стъпки. Преди време, когато още нямаше гел (ДДМГ), третата стъпка ми идваше мазна и затова ползвах само 1 и 2, бях средно доволна. Друго е обаче и трите стъпки в комбинация.

От известно време минах на други серии, хем по-хубави уж (най-вече по цена  Laughing), но сега си усещам кожата уморена и не свежа, и мисля да направя пак един тур с трите стъпки.

По въпроса за излющването на лосиона (номер 2) - в него има малко количество салицилова киселина, така че определено излющва.

# 83
  • Мнения: 14 510
аз ползвам майлд версията на лосиона в момента (макар по принцип да ми дава, че съм втори тип кожа), в него също има салицилова киселина

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 361
За мен лично 3те стъпки #2gunfire(раздадох всичко ,което си бях накупила на куп на приятелки,на които им харесва)  ..Една от евтините козметики в САЩ.Никой не си дава доларите там за клиник Naughty
Цените тук са двойно -тройно по-високи,направо незнам за какво,това не е козметика висш клас,и не си заслужава парите.За такива цени(тук в бг) в реномирани козметични салони може да се вземе висш клас козметика.

# 85
  • Мнения: 14 510
а за какво си дават парите?

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 361
а за какво си дават парите?

Просто събрах впечатления(но след като аз вече си бях напазарила доста неща на клиник)че тая марка не е това което е тук.М/у другото в Париж цените бяха такива като в бг.Представете си на какъв стандарт живеят французите и ние българите,и си направете сметката кой как надува цените,за да направи една козметика изкуствено завишена и по този начин да и вдигне класа.Предпочитам да дам същите тези пари за козметика ,която не се продава в парфюмерийките и магазините,а за такава,която се използва и продава само в реномирани козметични салони.
Иначе това си е моето мнение все пак(не обичам да се набутвам и да съм шаранче).Сестра ми е влюбена в фдт на клиник и аз и го дадох с най-голямо удоволствие.Да си ползва със здраве Hug  bouquet

# 87
  • Мнения: 162
Тъй като вече във второ мнение споменаваш за "коземтика, която се продава само в реномирани козметични салони",мисля че и въпроса на Алегра беше по -скоро нещо от сорта на: Какво точно имаш предвид под това? Коя е тази козметика (имена).

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 361
Mарки,продавани само в козм.салони(доколкото знам)-GIGI,COLLIN,MATIS,KEENWELL,GERARD,DIBI ( newsm78в момента за тези се сетих,но ще проверя следващия път като съм на козметик и ще напиша и други).Разбира се,и тези трябва да се пробват,не е казано че са универсално добри за всеки,само защото не са по магазините,а в салоните.Но са на цени като клиник+ може би малко отгоре. Peace
А иначе немога да ви кажа какво точно си купуват американките за поддържане на кожата(там всичко е толкова различно),да изброя точни марки,немога да сетя newsm78
Просто ме е яд #Cussing out,че по цени е среден клас козметика,а тук я завишават на цени равни на висш клас козметика(т.е тези използвани и продавани само в салони,не в магазини)
Просто това е мое мнение,не го натрапвам на никой  bouquet

# 89
  • Мнения: 162
Благодаря за отговора ти. Wink Едва ли в България обаче човек може дори да си помисли да даде толкова пари за някоя от изброените марки ... за съжаление ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт