Карта за "Метро"

  • 9 199
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 876
Момичета, знаете ли какви документи трябва да представя или каква информация да дам, за да си извадя карта за пазаруване в Метро? Confused
Фирмата е регистрирана в Русе, а собственикът е във Варна....А аз искам да си извадя карта за ползване в София (т.е. собственикът не е с мен)...  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 323
http://metro.bg/pages/2200.aspx?0


Цитат
Издаването на картата става чрез посещение на служител от отдел "Връзки с клиенти" или с посещение от Ваша страна при служителите от "Вход клиенти" в магазините МЕТРО.

Как протича издаването?

Клиентските карти се издават след попълване на формуляр. За целта е необходимо:

За фирми:

   1. Да се представят оригинал или нотариално заверено копие на следните документи:
          * карта за идентификация, издадена от агенцията по вписванията (единен идентификационен код);
          * удостоверение за регистрация по ЗДДС (само за лица, регистрирани по ДДС);
          * съдебно решение за регистрация на фирмата;
          * документ за самоличност;
          * печат на фирмата.
   2. Присъствието на материално отговорно лице (МОЛ) или лице, упълномощено от него да представлява фирмата, като не е необходимо пълномощното да бъде нотариално заверено.

# 2
  • Мнения: 876
Благодаря!  bouquet

# 3
  • Мнения: 690
аз "извадих" карта на друго лице по следния начин: Изначало, когато се вадиха новете карти, ме попитаха дали искам да посоча още 2 лица /пълномощници/, които в последствие ще могат да си извадят също карти . Посочих трите имена на лицата. След това пълномощниците са отишли и с л.к. са извадили карта  Peace без да е необходимо моето присъствие  Peace

# 4
  • Мнения: 5 622

 Изобщо не ми е ясно за какво точно изискват тези карти за да пазаруваш, но факт..

Хубавото, обаче е, че вече (отново) пускат с деца вътре. Може би някой все пак ги е осъдил. Но не съм аз, макар много да се каних..

# 5
  • Мнения: 2 401
Надявам се, всички вие, които пазарувате в тази верига сте обърнали внимание на това какви шашми с обявяването и  таксуването на цените на касата се практикуват от няколко месеца. Аз за последно бях там през лятото, писала съм и тук, предупреждавала съм и познатите си, и постоянно някой от тях изревава.. Отваряйте си очите на 16.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 763
Какви нередности си забелязвала?  Tired

# 7
  • Мнения: 157
Какви нередности си забелязвала?  Tired

побут   bouquet,че ми стана интересно.

# 8
  • Мнения: 517
Минз е права.
Последният път ни "опариха" с едни лимети. На стикера с цената е обявено, че са от Бразилия например. А се оказа, че са от друга, доста по-скъпа дестинация. Wink  По спомен цената беше около 4 пъти по-ниска (тази на стикера), от онази, която в последствие видях на фактурата.
На касата един трябва да следи като маркират стоките, дали отговарят на онова, което сте видели обявено. Иначе си плащате като попчета. Peace

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз "извадих" карта на друго лице по следния начин: Изначало, когато се вадиха новете карти, ме попитаха дали искам да посоча още 2 лица /пълномощници/, които в последствие ще могат да си извадят също карти . Посочих трите имена на лицата. След това пълномощниците са отишли и с л.к. са извадили карта  Peace без да е необходимо моето присъствие  Peace

и ние така сме постъпвали.
Кажи на собственика на фирмата да заяви твоите 3 имена в някое МЕТРО и после само отиваш да те снимат за твоята нова карта.

# 10
  • Мнения: 830

 Изобщо не ми е ясно за какво точно изискват тези карти за да пазаруваш, но факт..

Хубавото, обаче е, че вече (отново) пускат с деца вътре. Може би някой все пак ги е осъдил. Но не съм аз, макар много да се каних..
Ами защото на касата не ти издават касов бон, а директно фактура, а картата с/у която всички толкова мърморят съдържа всички данни на фирмата на която трябва да се издаде въпросната ф-ра. Метро е верига която е създадена предимно за продажби на едро и за един търговец това е голямо улеснение.

За нередностите и аз тръпна в очакване да ги чуя. Laughing

# 11
# 12
  • Мнения: 46 511
Надявам се, всички вие, които пазарувате в тази верига сте обърнали внимание на това какви шашми с обявяването и  таксуването на цените на касата се практикуват от няколко месеца. Аз за последно бях там през лятото, писала съм и тук, предупреждавала съм и познатите си, и постоянно някой от тях изревава.. Отваряйте си очите на 16.

Това е политика на абсолютно всички големи вериги. Случвало ми се е и в Метро, и в Била, и в ХИТ, и в Кауфланд. В последния най-често.

# 13
  • Мнения: 2 401
Никъде другаде не съм виждала тоя номер: имаш от даден продукт само разфасовки от по 12 бр. примерно, пльосната ти е цена отгоре, и някъде в ъгълчето на етикета с почти невидими буквета ти е написано "цена за 3 бр." И на касата  Shocked  Shocked

# 14
  • Мнения: 577
Никъде другаде не съм виждала тоя номер: имаш от даден продукт само разфасовки от по 12 бр. примерно, пльосната ти е цена отгоре, и някъде в ъгълчето на етикета с почти невидими буквета ти е написано "цена за 3 бр." И на касата  Shocked  Shocked
А този номер трудно го постигат другите магазини защото не продават на едро. Иначе и там ще го правят.
 в Кауфланд нес кафе 3в1 на единия рафт сложена цена на кутия и си взех, 2 рафта по натам намирам на бройка цената е по евтина ако си ги взема насипно, а не кутия.
В повечето голями вериги магазини Била, Пикадили,Т-Маркет ми се случвало, цената по етикет да е различна на касата.

Общи условия

Активация на акаунт