Чудя се какво да правя

  • 5 098
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 710
усмивка08, май си скарана с главните букви ooooh!

След като авторката пита, ние отговаряме. Ся кво , ша ни обвиниш в конспирация ли Whistling ooooh! newsm78

Ся, виж кво... нали разбираш, че Усмивка е права?
Всяка тема, въпрос или мнение тук се превръща в другарски съд. Не много другарски, повече съд.
Момичето зададе скромен въпрос. Каза и някои неща, които явно си мисли.
Има начин да й се подскаже къде бърка и без да й се набива канчето така грубо.


# 61
  • Мнения: 1 168
Здравеите на всички дето сте ми писали. Съжалявам но чак сега имам нет и видях отговорите. По принцип за да говоря така за някой т.е. за бившата му жена аз лично съм имала контакти с нея и затова я определям като "проста". Имайте предвид че самото дете не казва на майкаси мамо а и казва само по име. Детето е на 8г. То признава само баща си и никой друг. По отношение на развода моя бъдещ съпруг е бил инициатор за развода т.е. той е пойскал защото я е хванал че му изневерява. Той е с такова мислене, че неможе да го преглътне това нещо и затова се е стигнало до тази раздяла.
Хлапето го познавам също и е голям сладур и нямам нищо против него. Дори му казах че като сключи ме брак по-добре е да го вземеме при нас защото това дете с такава майка просто няма бъдеще. Ако знаете в какъв вид идва детето при нас мръсно, дрехите му миришат на цигари и т.н. Абе как да уважавам такава жена която не полага грижи за собственото си дете. И не говоря защото и завиждам просто вярвайтеми неможе и на малкия ми пръст да стъпи - например като образование, начин на държание и много такива неща. Предполагам,че затова ми иизречение доста ще ме укорите, но това е истината.
Офф, настояща съм, но ще кажа, че ми омръзна да чета как повечето настоящи са умни, прекрасни и 100 пъти по-загрижени за децата на мъжете си.Преиграваш нещо.
Иначе на въпроса ти- не ходи, не е нужно според мен да се сближаваш толкова с майката, че и с родата й.
Явно не одобрявате това което казвам за майката, но повярвайте ми си е точно така. А колкото до това майката няма нищо против мене и ме е поканила. Винаги когато съм се виждала с нея съм се държала като добре възпитан човек за разлика  от нея. Тук не става въпрос да ме е обиждала или т.н.
А относно образованието настина съм с доста  от нейното, но сами знаете че то не е важно за това един човек да е възпитан.
Но аз не мога да приема, това че тя не си гледа детето а го е оставила на грижата на родата и. За мене това не е майка. За съжаление не знаете цялата история и малко ми е тъжно, че така ме нападате сега аз излезнах лошата.
Благодаря ВИ на всички за коментарите имам още 2-3 дена да мисля какво да направя.
Такааа, въпреки, че ти обидено реши повече да не се включваш, не можех да се стърпя!
Аз съм настояща, но тов не означава - сляпа.
1. След като си толкова умна и всичко друго, защо задаваш тъпи въпроси: ако не си изрично поканена, няма да отидеш, защото това значи да се натрапиш; ако си поканена, естествено ще отидеш, защото другото е проява на лощо възпитание. Изобщо не виждам дилемата в случая newsm78
2. От опит знам, че повечето хора, които парадират така директно с възпитание, образование и всякакви подобни добродетели, всъщност не са с много умствен багаж /предполагам ти не си от тях/. На първо място самото парадиране не говори за добро възпитание!
Как така се получи че "простата"  жена сама те покани на неиния и на детето и празник newsm78И как така хем не те обижда хем не се държи добре с тебе newsm78Ти какво очакваш да те разцелува може би Mr. Green
Peace Peace Peace
усмивке, по принцип си права, но когато някой пусне тема тук е напълно наясно, че ще получи всякакви мнения, включително отрицателни. Малко странно ми звучи, едва ли не "дайте съвет, но само ако сте на моето мнение" newsm78
А когато авторът на тема се изказва токова ласкателно за човек, който не може да се защити, сме длъжни да се усъмним в обективността на така прествената ситуация и трябва да ти кажа, че мен лично /явно не само мен/ обидни квалификации за 3-ти лица зад гърба им много ме дразнят, така че няма нищо чудно, че е разпната на кръст авторката.
Още повече още се чудя как толкова интилигентен човек не вижда толкова елементарното решение на въпроса, та чак пуска тема! newsm78

# 62
  • Мнения: 740
irina_vas разби ме! EmbarassedИ ме изпревари, но си събрала това, което и аз исках да изкоментирам.  bouquet

Но бих повторила:

"Още повече още се чудя как толкова интелигентен човек не вижда толкова елементарното решение на въпроса, та чак пуска тема! newsm78"

И за да не бъде съвсем спам мнението ми...имаш покана, познаваш детето, познаваш поканените хора. Мисля, че сама можеш да си отговориш най-добре на въпроса си.  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 032
Аз не бих отишла.

# 64
  • Мнения: 24
Тайно в себе си ти знаеш ,че трябва да отидеш просто се подготви психически,че няма нищо страшно и бъди естествена непоказвай,че се притесняваш.А пък и най важното мъжа ти е до теб това е чудесно.Успех и отиди с нагласата ,че ще си прекарате добре и така ще бъде.А пък и ти няма да си центъра все пак детето има празник ти си един гост.Просто си повтаряй че нама по добър повод от този да се запознаете.

# 65
  • Мнения: 1 404
Отиди. Така ще покажеш на приятеля си, че държиш на него и детето му. В крайна сметка той това дете винаги ще го има и винаги ще е негов баща. За него ще е хубаво да си там до него и да споделиш радостта му от рождения ден на детенцето му.

Общи условия

Активация на акаунт