Ефективна паста за зъби против парадонтит

  • 25 589
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 247
Парадонтакс Peace Peace Peace

# 46
  • Мнения: 3 413
Още един глас за Paradontax Simple Smile Действително е доста противна  на вкус ,но върши добра работа  Simple Smile
В какъв смисъл гадна... newsm78 ?

# 47
  • Мнения: 491
Гадна е на вкус. Все едно си миеш зъбите със сода за хляб.

# 48
  • Мнения: 3 413
Гадна е на вкус. Все едно си миеш зъбите със сода за хляб.
Sick

# 49
  • Мнения: 119
Елгидиум-антиплака,спира кървенето и се чувстваш с идеално измити зъби

# 50
# 51
  • Мнения: 491
Гадна е на вкус. Все едно си миеш зъбите със сода за хляб.
Sick

Иначе е страхотна паста! Peace

# 52
  • Мнения: 215
Ти сигурна ли си че имаш парадонтоза? Аз пробвах какви ли не пасти, от някои имаше малък ефект, от повечето никакъв, но напълно се оправих когато една приателка ми каза да си взема четка за зъби специално  с мек косъм - още на първото измиване пълен ефект.

# 53
  • Мнения: 730
Пародонтакс  Peace. Няма такава гадост, но пък върши работа.

# 54
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Давам глас за Вадемекум, Корсодил вода и Солкосерил паста за венци. Освен това Родожил антибиотик.

Към авторката на темата - стоматолок ли ти постави диагноза Пародонтоза? Ако да, не ти ли назначи лечение?

# 55
  • Мнения: 187
Имах нещастието да попадна на най-отвратителната паста за зъби "пародонтакс". Беше ми изписана профилактично, без да имам проблеми с кървене на венците! Обожавам си зъблекаря, за мен няма по-добър, но този път многа се разочаровах! Не го обвинявам, той разбира се не може да знае как ще подейства тази грешка на химията! Та, без грам проблем в усната кухина започнах да я ползвам и след два дена се сдобих с кървящи венци! Първоначално си помислих, че проблема просто се е появил и даже се зарадвах, че съм започнала употребата навреме! Да ама не! След седмица положението стана нетърпимо, освен кървящите венци се сдобих и с изключително болящи венци! В чудо се видях! Прекратих употребата и на следващия ден използвах обикновенна паста за зъби (т.е. такава която не е за проблемни венци). На другия ден кървенето намаля до нормалното си количество, т.е. даже не оцветява пяната! Болките във венците спряха на втория ден! За това, ако трябва да ползвате тази паста много внимавайте! Оказа се, че и майка ми е преживяла същото! Ужасна е! Не си струва, а за проблемни венци или след интервенции в устната кухина съм ползвала Eudril вода за уста - препоръчвам я с две ръце! А и си използвате вашата паста за зъби! За мен исвода е следния пастата е толкова отвратителна, колкото и рекламата й!

# 56
  • Мнения: 7
Елгидиум-антиплака,спира кървенето и се чувстваш с идеално измити зъби



 newsm10

# 57
  • Мнения: 487
Елгидиум-антиплака,спира кървенето и се чувстваш с идеално измити зъби


И аз съм за тази паста,препоръчаха ми я пред Парадонтакс,мия се с нея и също имам начален стадий на парадонтоза.Кървяха ми венците,но сега спряха.

Общи условия

Активация на акаунт