Лосион за тяло...

  • 39 852
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 701
И аз съм много доволна от Нивеа!

# 61
  • Мнения: 3 414
И аз съм много доволна от Нивеа!
Предполагам,че на нивея откъм качество са хубави продуктите,ама откъм миризма...Бях помирисвала 2-3 лосиона на Нивеа и не бях очарована,да не аз да съм пропуснала ароматния?
Иначе предложения за ароматни,парфюмни лосиони продължавам да приемам(в смисъл да не миришат на плодове,ами нещо от рода на кремовете за тяло на ейвън-пур бланка,черната рокля..).Б.Барти,както писах по-долу,не ми хареса,подарих го на приятелят ми Laughing

# 62
  • Мнения: 2 414
В аптеката на Витошка(не денонощната на Солунска) са докарали страшно интересни лосиони на непозната за мен марка.
Мисля скоро да ги пробвам.

# 63
  • Мнения: 3 414
В аптеката на Витошка(не денонощната на Солунска) са докарали страшно интересни лосиони на непозната за мен марка.
Мисля скоро да ги пробвам.
После да пишеш Hug

# 64
# 65
  • Мнения: 5 701
И аз съм много доволна от Нивеа!
Предполагам,че на нивея откъм качество са хубави продуктите,ама откъм миризма...Бях помирисвала 2-3 лосиона на Нивеа и не бях очарована,да не аз да съм пропуснала ароматния?
Иначе предложения за ароматни,парфюмни лосиони продължавам да приемам(в смисъл да не миришат на плодове,ами нещо от рода на кремовете за тяло на ейвън-пур бланка,черната рокля..).Б.Барти,както писах по-долу,не ми хареса,подарих го на приятелят ми Laughing
На мен аромата на Нивеа много ми допада!Не харесвам силна и натрапчива миризма,а по нежна и дискретна!

# 66
  • Мнения: 3 414
И аз съм много доволна от Нивеа!
Предполагам,че на нивея откъм качество са хубави продуктите,ама откъм миризма...Бях помирисвала 2-3 лосиона на Нивеа и не бях очарована,да не аз да съм пропуснала ароматния?
Иначе предложения за ароматни,парфюмни лосиони продължавам да приемам(в смисъл да не миришат на плодове,ами нещо от рода на кремовете за тяло на ейвън-пур бланка,черната рокля..).Б.Барти,както писах по-долу,не ми хареса,подарих го на приятелят ми Laughing
На мен аромата на Нивеа много ми допада!Не харесвам силна и натрапчива миризма,а по нежна и дискретна!
Ама аз точно,че аромат нещо не долувих,един такъв..просташки ми се струваше.. Embarassed

# 67
  • Мнения: 5 701

[/quote]И аз съм много доволна от Нивеа!

[/quote]
Ама аз точно,че аромат нещо не долувих,един такъв..просташки ми се струваше.. Embarassed
[/quote]Хем не си го доловила аромата,хем ти се струва просташки? newsm78Последно?

# 68
  • Мнения: 2 388
Аз пък питам какво е "просташки" аромат? Thinking

# 69
  • Мнения: 3 414
Ми чак аромат,не бих го оприличила..нещо гадно беше,ама воня си е много силна дума.Просто простееше миризмата(в смисъл мирише ми на бабин крем) и беше много слаба Whistling
Аз за това попитах по-долу да не аз да съм пропуснала хубавите аромати,или пък нещо да са били стари лосионите,защото по принцип миризмата на кремовете за лице са мнооооого приятни.Та споделете,вие кой по-точно използвате(те нали са стягащи и не знам какви още)? newsm78

# 70
  • Мнения: 2 388
Аз лично съм доволна от всички лосиони и млека на Нивеа, като качество и аромат.
Миришат ми на "чисто", а не "просташки" и на "бабин крем".
Обаче все пак е въпрос на вкус.

# 71
  • Мнения: 3 414
Аз лично съм доволна от всички лосиони и млека на Нивеа, като качество и аромат.
Миришат ми на "чисто", а не "просташки" и на "бабин крем".
Обаче все пак е въпрос на вкус.
Ще споделиш ли коя серия си ползвала?

# 72
  • Мнения: 2 388
Ще споделиш ли коя серия си ползвала?

Разбира се.
Класическото мляко в тъмно синята опаковка. Идва ми малко гъсто и трудно го нанасям.
Едно, което е с ориз. Беше в светло - синя или бяла опаковка. Thinking Не помня, че беше по-отдавна. От него бях доволна, защото консистенцията му беше по-лека.
Това, което е за стягане. Не, че имам нужда Laughing, а за да разнообразя.
В светло синя опаковка имаше един лосион, който много, ама много ми харесваше.
Като цяло обаче не са "ароматни", в смисъла, който се очаква от лосиони и млека.
Някак си за мен е "класически" ароматът им. Laughing
Сега вече не ги ползвам, защото в кварталната парфюмерия не се предлагат, а мен ме мързи да си мръдна д...то по - надолу. Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 611
Гарние оранжевото.
Много хубаво ми мириШе.  Crazy

# 74
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174

Bettina Barty Rice Milk & Cherry Blossom
Вчера си го купих и вечерта веднага го пробвах - очарована съм, приятен, дискретен, лек, но траен аромат, кожата е мека и хидратирана (моята е много суха) без да е мазна
Друг боди лосион който много харесвам е Gosh.

Общи условия

Активация на акаунт