Лосион за тяло...

  • 39 849
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 498
Четох и другаде за Gosh,много го хвалят.
Ще кажеш ли къде го има,защото аз не съм го срещала по козметичните магазини.

# 76
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Не съм от софия, но при нас е доста добре заредено, има и цялата гама декоративна козметика

# 77
  • Мнения: 256
аз съм фен на dove Peace

# 78
Вчера се намазах с на детето лосиона за след къпана на Джонсън с лавандула-останах супер доволна!!!Много хубаво ухае и се абсорбира много лесно,как по-рано не съм го пробвала....

# 79
  • Мнения: 137
Вчера се намазах с на детето лосиона за след къпана на Джонсън с лавандула-останах супер доволна!!!Много хубаво ухае и се абсорбира много лесно,как по-рано не съм го пробвала....
Аз пък си мажа Джонсън на мокро и се пъхам отново под горещия душ и така прониква дълбоко Peaceпосле си се бърша съвсем нормално, но кожата остава много приятно мека Hug

# 80
  • Мнения: 1 310
Почитателка съм на крем-парфюма за тяло на Орифлейм Джордани Голд и Екла newsm03

# 81
  • Мнения: 5 701
И аз съм много доволна от Нивеа!
Предполагам,че на нивея откъм качество са хубави продуктите,ама откъм миризма...Бях помирисвала 2-3 лосиона на Нивеа и не бях очарована,да не аз да съм пропуснала ароматния?
Иначе предложения за ароматни,парфюмни лосиони продължавам да приемам(в смисъл да не миришат на плодове,ами нещо от рода на кремовете за тяло на ейвън-пур бланка,черната рокля..).Б.Барти,както писах по-долу,не ми хареса,подарих го на приятелят ми Laughing
На мен аромата на Нивеа много ми допада!Не харесвам силна и натрапчива миризма,а по нежна и дискретна!
Ама аз точно,че аромат нещо не долувих,един такъв..просташки ми се струваше.. Embarassed
Аз пък,ако аромата не е "просташки",просто не купувам нищо! JoyЗалагам само на "просташки" миризми!

# 82
  • София
  • Мнения: 194
Аз ползвам ето това, страшно ми харесва


има и ванилия, но аз не съм й почитател


# 83
  • Мнения: 3 414
Аз ползвам ето това, страшно ми харесва


има и ванилия, но аз не съм й почитател



Не съм виждала тези продукти.Свободно ли се продават и на каква цена?

# 84
  • Мнения: 164
Днес си купих балсам за тяло на ДР.Тайс смасло от камелия Hautzart
http://www.naturwaren-theiss.de/produkte/produkte_detail.php?id=52
Aко някоя го е ползвала би ли споделила впечатления?

# 85
  • Мнения: 77
Аз пък преди 4-5 дни си взех на Дав този със зелен чай и краставица. Първо ми замириса много приятно, но после миризмата ми се стори много силна и натрапчива . В общи линии - никак не съм доволна  Naughty

# 86
  • Мнения: 1 650
И аз ползвам крема- лосион на нивеа- супер е.

# 87
  • Мнения: 23
Аз си взех това:

но не съм много очарована, в смисъл не е лошо, но очаквах, че ще е по-хубаво Sad Ароматът едвам се усеща, а на кожата седи доста мазно. Може би трябваше да си взема лосиона, а не маслото  Thinking

# 88
  • Мнения: 3 414
И аз ползвам крема- лосион на нивеа- супер е.
Кой е този крем-лосион?Снимчица може ли и каква е миризмата,усеща ли се? newsm78

# 89
  • Мнения: 1 014
Kings and queens Queen Isabella Cinnamon orange Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

www.forkingsandqueens.com

Общи условия

Активация на акаунт