Лосион за тяло...

  • 39 855
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 30
Днес гледах на Ив Роше ексфолиат за тяло с ванилия, някой ползвал ли го е, хубав ли е? Ползвала съм им лосиона за тяло с ванилия не беше лош.

# 91
  • Мнения: 4 187
Ползвам един с аромат на еспресо, невероятен. Първо си взех душ гел на тази фирма и така се енергизирах всяка сутрин само от мириса, че взех и млякото за тяло.

# 92
  • Мнения: 5
Не искам да засегна никого, но Нивеята на мен също ми има точно бабешки мирис. Все едно нещо извадено от соц-а. Все пак тогава беше върха на козметиката. Приятно ми е с Ив Роше. Кожата ми го понася много добре, но за всеки си е индивидуално все пак.

# 93
  • Мнения: 1 483
ХИДРАТИРАЩИЯ ЛОСИОН НА КЛАРИНС

# 94
  • Мнения: 3 414
Не искам да засегна никого, но Нивеята на мен също ми има точно бабешки мирис. Все едно нещо извадено от соц-а. Все пак тогава беше върха на козметиката. Приятно ми е с Ив Роше. Кожата ми го понася много добре, но за всеки си е индивидуално все пак.
Не дей така,че ще те погнат.Виж мене по-долу каво ме направиха   341uu

# 95
  • Мнения: 5
Е различни хора сме, нормално да имаме различни вкусове , чак пък да се погваме, че миризмата на някоя марка, за някой е неприятна . И ти и аз просто изказахме мнение. Но наистина това е марката, която никога не бих ползвала.

# 96
  • Мнения: 3 414
Е различни хора сме, нормално да имаме различни вкусове , чак пък да се погваме, че миризмата на някоя марка, за някой е неприятна . И ти и аз просто изказахме мнение. Но наистина това е марката, която никога не бих ползвала.
  friendship

# 97
  • Мнения: 2 133
За зимата редувам на Oriflame-Silk & Cashmere и на Boots body butter с бадем и мляко, а лятото си ползвам с блестящи частици на Оriflame-Silk satin Radiance.

# 98
  • Мнения: 8



Това са продуктите от които съм доволна.
Приятно съм изненадана от този на Арома. Той и този на Клоран са по леки.
Останалите са за много суха кожа.

# 99
  • Мнения: 63
Ползвам в момента на Бетина Барти ,но не това което е споменато по-горе(с череша) ами с бамбук-аромата е силен и траен и зависи от вкуса-мен лично много ми допада.Също така много добре овлажнява и омекотява сухата ми кожа

# 100
  • Мнения: 411
По принцип на Nivea,но сега доизползвам на Красная линия - бях си го купила миналата година.
Като го свърша пак си минавам на Nivea.

# 101
  • Мнения: 0
аз по принцип като купувам лосион за тяло съчетавам и да е хидратиращ,и стягащ...
В момента привършвам жълтия лосион,стягащ ,на ГАРНИЕР- вечер ,а сутрин ползвам ролката против целулит/ако съм в темата де/пак на Гарниер
Ползвала съм  и Леокрема,Дав стягащ /много добър за мен/...Сега съм на българска вълна и мисля да взема най-новия на АРОМА органик-екстракт от тиква.... Стагащия на Дева и тоз и против стрии също не са лоши,само по-гъсти и повече размазване до попиването трябва

# 102
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много съм доволна от Musk на Bettina Barty.

# 103
  • Мнения: 139
Аз ползвам като този на Estellia или на Cream от същата серия и на Garnier - Intensive care. И от трите съм много доволна и кожата ми става много мека и са доста подходящи за суха кожа. Много харесвам и плодовите на Ив роше, но те не хидратират толкова добре кожата /или поне моята/.

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 23:59 от desi_s

# 104
  • Мнения: 372
Много съм доволна от Fruttini. Плодовите им аромати са неустоими.Иначе много лек лосион е и на Victoria's Secret "Romantic Wish".    Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт