на летящото килимче да се качим и Земята да обиколим-87 арабска

  • 20 069
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 215
Амал, чудесна вест от доки.Стискам палци да се роди навреме и лесно  Peace Как се зарадвах,че е момиче,все едно на мен ще ми се ражда  Grinning

# 211
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Амалче, супер новина! Мома, значи! Много се радвам! Hug
Каруми е добре. Мъчат го зъби. Коликите ни подминаха, ама зъбите май трудно ще ги изкарваме. Обаче е търпеливо детето, реве само в краен случай. Grinning
Аз да попитам-среща ще правим ли? Че ние скоро отлитаме на юг. Mr. Green

# 212
  • Мнения: 590


Честит рожден ден , Даяна ! Весел празник с много подаръци !




jasmin , мислех , че сте отлетели вече на юг  Laughing.Бързо и безболезнено идване на зъбките  Heart Eyes

Търпеливи са ни децата , от събота го влача мойто по доктори , милото се е стегнало и се държи по - мъжки от баща си .Аз само като го погледна и се разревавам .Падна на ръба на масата и сега едно от зъбчетата му е цялото във венеца .В петък ще кажат дали ще го вадят .

amal , бързо да ти минават дните  Hug. Мома викаш , иншаалла жива и здрава.

нощната смяна се губи нещо , да не би да е свършила работата и да сте почнали да спите  Wink Laughing

# 213
  • Мнения: 1

Dtti, Честит РОжден Ден На Даянкаа! Да е жива и здрава!!!
Амал,Честито!инша'Аллах добре да минат оставащите дни и Да е жива и здрава!!  bouquet

# 214
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Какво съвпадение - реших да разгледам форумчето в почивката от работа и гледам Даянка била рожденичка  Heart Eyes

Честит Рожден Ден, малка принцеске и много да радваш мама и тати!


На всички момичета  Hug и приятен ден!   bouquet

# 215
  • Мнения: 333
ЧРД на Даянка-сладуранка!  Heart Eyes
http://www.product-warehouse.com/16/images_products_SKU_full_LMGS2.jpg

Dtti, да е жива и здрава сладуранката ти!   bouquet

Скай блу Нямам думи.... Не се разочаровай...все ще има изход. Дано Аллах да ви помогне да сте неразделни!  Praynig

П.С. Момичета, днес нали е ден Арафа....прави ли се нещо специално в арабските страни днес?  Thinking

Амалче Почвайте да мислите име на принцеската.  Heart Eyes Браво за взетите изпити!   bouquet

Вижте какво намерих в нета докато търсех информация за арабските парфюми.  Heart Eyes Не знаех, че има такъв магазин в бг. www.emarat-bg.com/

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 18:42 от Desert Princess

# 216
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет момичета !
Включвам се набързо , че преди малко се прибрах и съм каталясала .

Деси - да ти е жива и здрава Даянка ! Само радост и щастие да ви носи !

Тони - как е Тарлито , как си ти , върви ли работата - драсни два-три реда .

Скай - много съжалявам за сполетелите ви неволи , много се умъчних . Като знам как не мога да затворя очи без Митко , а ти си сама в чужда страна , с децата ....ужас ...аман от глобално-регионални политики биещи по хората .

Не искам да ви стряскам съвсем , но се говори за война , нямам време да се поровя , но името на Сирия се намесва активно .Ще видим накъде ще задуха вятъра с Обама президент .
Уффф с тая криза само на по-лошо отиват нещата.

Манел - съжалявам за детенце , дано се разминете с малкия дявол !
Цветето завършва висшето със златен медал и пълен отличен . Предстои и приемен изпит за магистърска специалност . Избрала е тонрежисура пак в Пловдив , в Академията .
Много е скъпа специалността , но се стягаме и ще помагаме , няма как .
На 24.12 . ще прави годеж , обещаха да почакат със свадбата . Охххх, не знам , дано да почакат , че да завърши и почне работа . Иначе работа за тази специалност има и от сега я търсят .

Лека вечер на всички !

# 217
  • Мнения: 800


Дес,честит ви празник!

# 218
  • Мнения: 3 215
Мисля,че малко прекалявате с апокалиптичните прогнози...

# 219
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Спорти - набиха ми се подобни заглавия , нямам време да се съсредоточа , казвам само това , което видях , търсейки други неща .
Ето , ако имаш време прочети и си дай мнението .
http://world.actualno.com/news_87000.html

И това, имам проблем с посването на адреса и го давам така , в-к "Стандарт" :

Сирия и Иран готвят световна война
За това предупреди посланикът на Израел в ООН

Ню Йорк. Сирия, Иран и палестинските лидери готвят първата световна война на ХХI в. Това заяви посланикът на Израел в ООН Дан Гилерман пред Съвета за сигурност, цитиран от АП. Той посочи, че фундаменталистките лидери подстрекават всеки ден към терористични актове.
 Декларациите и действията на Иран, Сирия и палестинските лидери от ХАМАС са "обявяване на война", каза Гилерман. Създава се нова "ос на терора", посочи той. Гилерман обвини също Иран и Сирия, че финансират радикалната групировка ХАМАС и базираната в Ливан терористична организация Хизбула. ХАМАС оглави палестинското правителство преди три седмици.
 Заседанието на съвета бе насрочено преди самоубийствения атентат на палестинец завчера в Тел Авив, при който 9 души бяха убити и над 60 ранени. Посланикът на САЩ Джон Болтън заяви, че всяка подкрепа на терористичните актове от представители на палестинското правителство би имала тежки последици върху отношенията между палестинската власт и всички страни, които работят за мира в Близкия изток.
 Израелски войници арестуваха вчера бащата на 20-годишния атентатор Самер Хамад. Палестинската радикална групировка "Ислямски джихад" пое отговорност за атентата и съобщи името на атентатора. Правителството на израелския премиер Ехуд Олмерт обяви, че ще държи ХАМАС отговорен за кървавото нападение, но няма да отвръща с военен удар. Кабинетът забрани вчера на четирима депутати от ХАМАС да живеят в Ерусалим.



И това :

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=151149


Нямам време да го тълкувам , само ми се смръзна кръвчицата .


Това е от "Монитор" -
   Новата политика на САЩ в Близкия изток има скритата цел да подтикне Израел към въоръжен конфликт със Сирия. Това твърди в редакционна статия близкият до правителството в Дамаск в. "Тишрин".Докато и в Израел, и в Сирия се чуват успокоителни изказвания, че двете страни се стремят към мир, те в действителност са на прага на война, пише "Тишрин .

# 220
  • Мнения: 1 184
Честит Рожден Ден на малката принцеска Даяна   bouquet   bouquet  bouquet!!!
Деска, да ви е жива и здрава госпожицата и й желаем безоблачно детство.
Амалче, честито ти момичка   bouquet! Нека остатъка от бременността ти минава много леко и чакаме с нетърпение още една амира в арабската ни групичка Hug. Таблицата ако ти трябва много ще я потърся, че и аз след ваканцията почти нищо не мога да си намеря из компа  Crazy. Папи така ми е разхвърлял файловете, че с голяма фантазия си събирам информацията наоколо  Laughing.
МанелPraynig дано юнака се оправя бързо. Така е, без рани не може, но си представям на теб какво ти е.  Hug

При нас Аид дойде вече.
Честит Аид на всички празнуващи!!! Много здраве, мир и любов желая на вас и семействата ви!!!

# 221
# 222
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лошото е, 4е другар4е е права, ако сте гледали новото попълнение на иранските  ядрени оръжия и на американците им се затресоха мартинките!ние една ве4ер карахме на  възклицания с мъжа ми по сайтовете, имаше какво да се види и от какво да ни е страх!сайтовете са арабски! сирия, да! спряга се  и алжир, има интерес  като към ирак, много атентати, много ал каида, колко му е  да си копнем петрола без да плащаме акцизи! в сахара основно американци и италианци имат концесии за новия петрол!
4ета китайците ще спасяват америка, докъде я докарахме! само да няма война, но имали може да е окон4ателна!
ето манел показва,4е сирия хи4 не седи с кръстосани крака! руснаците играят яки козове! абе мътило е!

# 223
  • Мнения: 590
marsy  Simple Smile, манел копна линковете на другарче с въпрос под тях , дали има по актуално инфо , защото това са неща от 2006 и 2007 год .Ама от мързел съм изяла дори ?

# 224
  • Мнения: 126


Честит рожден Ден Сладуранка  Дянка
и......да слушаш мама  Hug и тати  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт