Есента настъпва тъй красива, а ЯНУАРЧЕТО расте със пълна сила

  • 15 727
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
lorini, а как са цените? Понеже ако са същите като в Младост няма смисъл да ходя чак дотам .
maznislava, добре дошла! Те всички теми са наши, но има лимит от 15 стр мисля, и затова като стигнем до 14-15 стр и започваме нова Simple Smile
Доника , супер е темата! Особено ми допадат линковете към полезни странички  Hug  , че много ги търсех по другите теми Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6
КОЛИБРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА.  НИЕ СД ТЕБ И ДАНИНЦЕТО БЯХМЕ ЕДНИ ОТ ПЪРВИТЕ ЯНУАРКИ ВКЛЮЧИЛИ СЕ В ТЕМАТА.
ТОЛКОВА МИ ЛИПСВАТ ТВОИТЕ ДЪЛГИ И ПОУЧИТЕЛНИ ПОСТОВЕ.
ВКЛЮЧВАЙ СЕ ПОНЯКОГА - МОЛЯ ТЕ И СПОДЕЛИ КАК СИ.
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО СКОРО ДА СЕ ПОХВАЛИШ В НАШАТА ТЕМА С НАЙ-ПРЕКРАСНАТА НОВИНА.
ГУШКАМ ТЕ МНОГО Hug Hug

# 17
  • Мнения: 58
Ей страхотно сте оформили новата темичка!Поздравления! newsm44
   ura newsm59  ura  на всички рожденници!!

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,4естито на всички рожденници Hug да сте живи и здрави.
На мен можете да ми сложите едно розово жъркелче отпред Crazy даа ще си имаме малко момиченце.Много съм щастлива от  това,само едно нещо не е както трябва желязото ми било ниско.
Трябвало да е 11 пък на мен ми е 7.7, вие какво мсилите дали е опасно това за бебенцето и какво ще ми препоръчате за да оправя това.
Хубав и много усмихнат ден ви желая  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 879
Хайде и аз в новата тема.  Party

Доника, много е хубава! Поздравления!
barboran4e, collibri, zahar4e, честит рожден ден! Да сте живи, здрави, много щастливи и обичани!


# 20
  • Мнения: 387
за цените на дрехите по илиенци са като по центъра...панталоните са от 35лв. до към 50лв...но има избор в това магазинче...имаше и цветове и модели...

# 21
  • Мнения: 36
Честита нова темичка!!! Честито и на рожденничките!   bouquet  Момичета я кажете мога ли спокойно да поплувам, защото отивам малко на почивка и не ми се ще само да гледам басейна отстрани. Малко да се покисна и някое масажче мисля да си позволя. Малко да се поглезя...  Embarassed  А!!! Изчезнало ми е щъркелчето  Sad

# 22
  • Мнения: 32
 Ха Добър вечер и от мен .  Simple Smile
Много ни е хубавка новата темичка ! честито момичета ! И благодаря на тези които я сътвориха ...   bouquet
Да ви се похваля девойки , вчера бях на преглед и се оказа че чакаме момченце !  Crazy Сега трябва да мисля и мъжко име ...  Много съм щастлива от факта . Ще ми турнете ли един синичък щъркел ?  Hug 
 Айде лека вечер , да утре !

# 23
  • София
  • Мнения: 146
Ха здравейте и от мен!!!

Честит Рожден Ден на Рожденничките! От сърце ви пожелавам да сте живи и здрави, да сте много щастливи и да имате милиони поводи за усмивки!!!

Аз не съм писала сигурно от месец и сигурно сте ме забравили вече  Embarassed

На морето си изкарахме много добре. Върнахме се преди малко повече от седмица, но все не успявам да се разпиша.  Само влизах да ви попрочета.
На последната консултация докторката ми установи че съм с мнооого ниска плацента и сега пия Магнерот 3х2 на ден. Да си призная доста съм притеснена от този факт, и като отида на 30 отново на преглед ще я разпитам подробно.

За срещичката утре аз няма да успея да дойда, но се надявам за другата да съм на линия. Пожелавам ви весело изкарване и да се снимате да ви видим ей!

Доника благодаря ти за прекрасно оформената тема.  Може ли да ме добавиш в Софийските мами.   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 102
alex222 , по принцип плуването е позволено, но най-добре питай лекуващият те лекар, а за масаж знам че е забранено, може да предизвика контракции.
Амелия, пази се и не се притеснявай толкова.
Аз направих едно бягство от затвора, за 1 час бяхме на центъра. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 429
 Hug Hug Hug Hug Много благодаря за пожеланията! Hug Hug Hug Hug
Бях цял ден на  работа и много ме зарадвахте:о) Минавам, за да ви почерпя (макар и виртуално)!!!!
 cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

# 26
  • Мнения: 387
Имам идея и бързо да я споделя...
ей сега покрай срещата с размяната на телефони, открих колко не си знаем имената...
и затова предлагам срещу всяко име отпред при щъркелчетата да си пишем и имената, поне на тези които не се разбират от профила...
има и от ясни по-ясни като Доника, но понеже не всички сме като нея да си знем и имената...искате ли...

# 27
  • Мнения: 1 102
Да, моето е ясно Мюрвет.

# 28
  • София
  • Мнения: 276
HELLO, Момичета!!!

Аз се изгубих нчколко дена, но в работата течаха разни проверки и трябваше да съм на 100 % на разположение.  Нещата почват да влизат в ритъм, но имам още доста задачки.

В къщи също доста неща за вършене и едва ми остана време в Пон. да вляза и да ви попрочета...Виждам, че се оказвам права за последните показали се бебоци.....ще са МОМИ! Честито на Доника и Bili_Bili

Aubergine- добре дошла в отбора на свекървите Mr. Green

За срещата-колкото и да чаках с нетърпение-  няма да успея да дойда днес Sad Sad   но се надявам скоро да се организираме пак.

Доника, супер че си успяла да се свържеш с 2-ра градска- тогава ще се запознаем с теб , Лорини и Кокос4ето  Heart Eyes

Ще ви оставям , за да поработя малко, пък по- късно надявам се пак да имам време да намина!

Пожелавам ви спокоен ден ( мъкар и мрачен)....ще е перфектен за почивка и релакс, за тези които са си в къщи!

# 29
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
днес в Пловдив е мрачно и дъждовно...Но аз се усмихвам при усещането на малко ритниче. Laughing
Лек ден ви желая...И приятна среща, да не забравите фотоапарата.

Общи условия

Активация на акаунт