Бу на черешата! Помогнете ми да я повдигна!

  • 8 136
  • 179
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 961
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

с обич от мен и за двете   bouquet

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
и аз съм с вас Peace

# 32
  • Мнения: 5 401
Подписвам и нещо повече даже - давам точни адреси, където да се изпрати Wink Mr. Green

Давай ги! Бу така се е засрамила, че вероятно ще ме избягва усилено.  Mr. Green  Heart Eyes

Вдъхновение имам, но време не ми достига. Обаче да не мислите, че пускам само фитили, а после бягам от отговорност!  Grinning

Планът е следния:

1. пиша си бавничко и напоително (няма да ме притеснявате, че така стават фалове!)
2. пускам в тази тема текст на бг и на английски;
3. вие коригирате, редактирате, допълвате и т.н.;
4. който потвърди желанието си да даде личните си данни (без егн де), ще бъде добавен в списък, приложен към писмото (казвам потвърди, защото има вероятност някой да не одобри показанията срещу провиненията);
5. писмото лети до LLL Int.
6. потриваме доволно ръце ей така  smile3508 и чакаме ето така  smile3533 , както и така  newsm51


Хората за хвалби наистина са страшно много, но само Бу е ЛЛ лидера в БГ, а Хедра е бъдещ (побързайте, мадам!!!), така че писмото ще засяга само тях.. Това не намалява ни най-малко уважението и обичта ми към всички, които лично на мен са помагали, както и на вас.   Hug   bouquet

# 33
  • Мнения: X
И аз искам да се оплача!  Wink
Заради Бу и Хедра се кърмим с малкия вече година и три месеца!  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 925
И аз се включвам с горещи благодарности и хвлаби, макар и да кърмя само от малко повече от два месеца! Надявам се кърменето да продължи още дълго, но факт е, че успешното му начало се случи благодарение на Бу, Хедра, Белинда, Асенцето...и други добри и всеотдайни души!  Hug   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 231
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78
Няма бивши кърмачки  Naughty Има само непрактикуващи  Mr. Green
Още една непрактикуваща кърмачка Mr. Green. Ще подпиша и с четирите си имена Laughing  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 663
еее, ще се пишем, че как
риторични въпроси сега Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 092
И аз съм непрактикуваща кърмачка , но хич и не ми пречи да дам едно гласче   за Бу .Ще го направя .

# 38
  • Мнения: 2 132
От мен да мине и аз ще се подпиша Laughing Детето е момента е заето с цицата и хич не я търсете за подпис Simple Smile

# 39
  • Мнения: 236
къде без нас.....айде ще чакаме  Peace

# 40
  • Мнения: 1 153
Не знам какво щях да правя без библиотеката на форума! Така че горещо благодаря и подкрепям идеята, нищо че не съм имала пряк контакт с Бу или Хедра! Като знам аз колко некомпетентна бях, усилията им са много необходими, а дано и оценени:)

# 41
  • София
  • Мнения: 388
Включвам се и аз с всичките си ръце! Всичко, което тя е написала ми беше ( и все още е) от изключителна полза в началото преди почти 3 месеца!  smile3521

# 42
  • Мнения: 228
Пишете и мен в кюпа.И на мен помогна много,когато имах належаща нужда:)Поздрави и за Хедра по този повод.

# 43
  • Мнения: 402
Подкрепям Peace
Във форума има изключително полезна информация и Бу има огромна вина за това Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 522
Разбира се! Включвам се! Подкрепям  Peace

Общи условия

Активация на акаунт