Боди?

  • 16 358
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 371
Serendipity, и на мен мрежестите ми се набират. Памучните - не, стоят по мен.

# 106
  • Мнения: 2 229
Serendipity, и на мен мрежестите ми се набират. Памучните - не, стоят по мен.

Хм, ами то това плътното не е памучно, а някакво еластично и няма размер, казаха, че е универсален, защото се разтяга..то ми се набира по-малко де..

# 107
  • Мнения: 779
 къде има магазин "нов силует"?

# 108
  • Мнения: 2 229
На Графа вдясно, ако идваш от Славейков; на Пиротска вляво, ако идваш от Халите и на Попа - ако идваш от НДК в посока СУ, подминаваш малко Попа, и е от лявата страна. Simple Smile
Дано разбра нещо. Mr. Green

# 109
# 110
  • Мнения: 2 229

 Hug

Някой друг няма ли да каже дали му се набират? newsm78
Има ли изобщо размер XS, защото никъде не видях такива, а ако S ми е голямо.. Confused

# 111
  • Мнения: 779
 взех си 2 бодита на "нов силует"от ...метро Laughing
 ей такива http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=449_448_466&products_id=14017
 4ерно и кафяво
 тук на снимката изглеждат ужасно.всъщност са много хубави-и най-важното отзад прашката не се "ка4ва нагоре",и е по-ниска талията(тук снимката лъже Shocked)-като се наведа не ми лъсва д...
 силуета е супер Peace

# 112
  • Мнения: 131
Не живея в София и за това не мога да ти кажа точно от къде да си купиш, но имам мноооого магазини в които се предлагат такива бодита каквито ти искаш-по принцип са на цени от 8-10 лева и ги има по прнцип в магазиите за бельо-там със сигурност ще намериш търсеното от теб боди!

# 113
  • Мнения: 1 186
Задължителна част към облеклото е и при мен бодито Peace....бях си купувала от Метро едни много удобни миналата година но тази ги няма все още

# 114
  • София
  • Мнения: 7 845
Вече са пуснали бодита навсякъде. Има страшно много модели- вълнени, памучни, безшевни, полуполо, с къси ръкави, с дълги, всякакви.  Peace

# 115
  • Мнения: 311
Иля добре си се завърнала   bouquet Hug Heart Eyes усети се липсата ти! Моля те кажи ми вълнени къде си виждала?

# 116
  • Мнения: 2 336
Да се изгукам- Днес си купих първото мрежесто боди, поне за сега ми е много удобно.
Само мога да кажа че бодитата са ми страст - видя ли няма начин да не се спра и да не си купя Embarassed
Не знам дали само аз съм така или има и други като мен Laughing

# 117
  • Мнения: 1 559
на мен лично ми харесват бодита и имам доста от различни материи.Вчера си купих едно много сладко с ръкави ,а деколтото е с бродерия  Grinning

# 118
  • София
  • Мнения: 7 845
Иля добре си се завърнала   bouquet Hug Heart Eyes усети се липсата ти! Моля те кажи ми вълнени къде си виждала?

icyangel  Heart Eyes, последно си купих вълнено боди от Мола в Младост.  Peace
А иначе винаги зареждат с различни модели и в подлеза на НДК, този откъм Хемус.

# 119
  • Мнения: 337
Без боди зимата не излизам, и не само тогава, имам и мрежесто и мога дакажа, че топли.
По-добре със, отколкото без такова
Flutter

Общи условия

Активация на акаунт