Боди?

  • 16 361
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 434
Аз говоря по принцип за веригата,иначе трябва да питаш някой от Русе   bouquet


Тия магазини да не са от ония заредените с великата китайска промишленост?

Точно.  Laughing
Срещу Генезис има един такъв. Peace

# 136
  • Мнения: 1 559
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?
Аз си вземам от Фениксите и съм много доволна   Peace


Kои са тия Феникси?


Верига магазини Феникс са разположени почти в цяла Северна България.
Предлагат всякакъв вид облекло,обувки и бельо на много по-ниски цени от другите търговски обекти.
В нашият град също имаме такъв магазин и примерно онзи ден си купих бодита на цени от 2,50 и 3лв ,а в другите магазини са на двойни цени същите такива.




Би ли била така добра да споделиш по точен адрес,моля!
И тия бодита за 2.50-3 лв. да не са за еднократна употреба?




Има на спирката на подстанцията /тази преди 3-та поликлиника/ и в уличката зад спирката-сба

# 137
  • Мнения: 164
gEHu,благодаря   bouquet

# 138
  • Мнения: 689
Аз си купувам бодита само на Мио Марс - памучни. Много съм доволна. Нямала съм случай прашката да ми се показва над дънките.

# 139
# 140
  • Мнения: 2 172
Добре де,а как ги носите тези бодита-прашки?С отделни прашки отдолу под бодито или направо бодито обличате без да слагате отделни прашки  Thinking

# 141
  • Мнения: X
Мнго искам да си купя фино вълнено или кашмирено боди с поло яка, но освен във Wolford не съм мяркала на друго място. Някой ако е виждал да помага!

# 142
  • Мнения: 779
В подлеза на Плиска имаше поне 30 различни модела.

Ако отговорът ти се отнася до мен-не ми върши работа,защото питанката ми е за Русе.
.... в подлеза на плиска в първото магазин4е какви бодита има,марка и цена?!4е нямам време да ходя до там Confused

# 143
  • Мнения: 493
Добре де,а как ги носите тези бодита-прашки?С отделни прашки отдолу под бодито или направо бодито обличате без да слагате отделни прашки  Thinking

Аз го нося с отделни прашки под него Mr. Green

# 144
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И аз си нося бодито с прашки отдолу,иначе ми е неудобно. Confused

# 145
  • Мнения: 30
аз пък не съм срещала боди,което да е без прашки newsm78 май имаше едно тип "бикини" ама аз не обичам да нося такива (май съм по-съгласна на нещо като боксерки,ама такова ептен не съм виждала-или поне в Пловдив ги няма... cry Tired Face ако някой знае някое място в Пловдив да пише  newsm17

# 146
  • Мнения: 2 229
И аз не съм виждала боди с боксерки, но с бикини ми изглеждат страшно неудобни - то като ги обуеш пак ще стане като прашка. Mr. Green
И аз се интересувам, ако някъде има вълнени бодита. Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 30
да бе,и като си вдигнеш ръцете с тва боди с прашка,и то като се изпъне-пак кръста ще ти е гол (поне на мен така ми става-може би,защото съм по-висока и каквото и да си купя в повечето случаи ми е късо) ако няма бодита с боксерки-да взема да изобретя някое   smile3508 хахах

# 148
  • Мнения: 1 559
Има бодита с боксерки  Twisted Evil Една приятелка само такива бодита носи,защото прашката и е неудобна  Laughing а пък аз лично съм много доволна от прашката  newsm10 Да живеят прашките  smile3521

# 149
  • София
  • Мнения: 31
Аз имам всякакви бодита - потниче, поло, прашка, бикини, боксерки, главно в черно или бяло (памучните) и три на цветенца дантелени. Най-удобни са ми бикините и боксерките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт