Поредната лекарска грешка! Или...

  • 13 542
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
една бременна - просто е трябвало да я извикат и да и съобщат за детето. Да я попитат дали иска да го види. Това го правят в София. Дори ако се влоши държат майката в течение поне живо да го види. Дори и незаписаните деца, като починат съобщават на близките дали искат да го видят за последен път. Мои познати с мъртвородени деца пак са ги питали искат ли да ги видят.

Държанието на доктора ме потресе, аз бягам от такива нахакани хора, дори си помислих, че този човек има някакъв проблем  Не искам да съм тази, която той ще спасява.

А за откраднатото дете - ами нормално една майка да си го помисли при тази ситуация.

Моя близка, която роди преди години бебе 900 гр в деветия месец - все и казваха добре е, добре е и в един момент детето почина. Дълги години тя все говореше, че детето и е живо. След това роди две деца, живи и здрави и когато реши да роди трето дете да си има, се случи същото и се оказа, че тя има някаква анумалия, която се случва, детето пак почина - тогава се увери, че не я лъжат - 15 год след първия случай. 

# 91
  • Мнения: 1 900
Преди малко гледах репортажа. Баташки отговаряше на въпросите на журналиста и родителите. Каза, че щели да им разрешат да видят трупчето.

# 92
  • Мнения: 3 219
Орхидея, предай съболезнования на родителите и от мен, тази сутрин видях репортажа по БТВ, даже в момента е качен в сайта им.
Останах като попарена, още повече, че разпознах Дидо /градски ми и, даже почти и селски, селата ни са съседни/.
Дано има някакво развитие, потресена съм направо Cry Cry

# 93
  • Мнения: 6 604
Току що гледах репортажа по Интернет Sad.За толкова време за мен все още няма развитие по въпроса. И колкото и да не ми се иска да го мисля май и този случай ще остане без последствия #Cussing out #2gunfire. Дано не съм права Praynig. И дано най-после родителите получат някаква яснота. Бъдете силни Praynig Praynig Praynig.
П.С. Няма да коментирам изказването на една бременна за сега...... #Crazy #Cussing out

# 94
  • Мнения: 3 506
Току що го изгледах. Разбира се, гарван гарвану око не вади... "Грешка няма", нещо повече, "екипът е безгрешен"... има "слабост", която не подлежи на административно наказание - че не е информирана майката своевременно. Това казва Баташки в общи линии. Поне се държа сравнително нормално... Но, разбира се, нямаше и намек за наглото поведение на колегата му Милчев и за това дали такова поведение е допустимо... Сигурно и то не подлежи на наказание...

Dorothy, нещо не мога да се ориентирам как да сложа линк, но ако отидеш на видеоновини от днес (http://www.btv.bg/videos/ - горе, вляво) и скролнеш до началото на видеоновините, това се пада втората новина.

# 95
  • Мнения: 3 506
Цитат
Въпреки проведената реанимация новороденото е живяло само три-четири часа.

Това, ако е написано в официален документ, нямам думи просто... Как може за бебе в интензивен сектор никой да не може да каже час на смъртта и дали е живяло 3 часа или 4 часа или няколко часа Confused Нали е вързано към монитори, нали трябва да има човек там... Иначе нарушения не са открити...

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Заключвам темата за сега. Съжалявам Весела.
Тази вечер ще погледна по-добре и тогава ще реша какво да правя с нея.

# 97
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Само да допълня Хера.
Някои коментари в темата са меко казано необмислени, още повече във форум,
пълен с хора, изживели най-голямата болка в живота си!
Недопустимо е изнасянето на лични сведения за живота на хората!
Всеки, запознат с правилата го знае!
В това число и гости, които имат отдавнашна регистрация!
И накрая искам да припомня, че регистрирането на повече от един акаунт е забранено и се наказва с бан!

Общи условия

Активация на акаунт