Любители на котки - тема 13

  • 21 501
  • 327
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 027
ahasver  wavey добре дошла! Прелестен ти е Арчи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes британец ли е?
А иначе и моята Пуфи е много капризна по отношение на яденето още от бебенце. има си апетит госпожичката, ама за определени неща. Пробвайте с късчета ( пиле и телешко) на Роял Канин- Пуфи е луда по тях Simple Smile Даже маука за допълнително Simple Smile
поздрави на всички мяукащи  Hug

# 301
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здрасти и на теб ros4enka,да лилав британец е,
мисля че ти бях писала в зоомания за проблема с твоята мациндра,тя вече по-добре ли е?
Иначе той от седмица отказва да хапва и месо и сърца и дробчета,нищо не хапва от любимите му,само скаридите не отказва Mr. Green ,аз го храня само с Р.К.,но го яде нацупен...за сега съм го оставила намира за малко пък да видим след някой и друг ден какво ще му скимне.Поне е мил и не прави бели,страшно възпитан е... Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 1 027
ооо, даааа, сетих се Simple Smile Hug Hug Hug мило ми стана сега. много ми помогнаха твоите съвети за храненето. Гранулите( на Р.К.) яде малко по-трудно( т.е не с голямо желание-само като е много гладна), но късчетата ги обожава. Ами, като че ли е по-добре- не е оклюмала и се храни. Следващите изследвания са ни след половин месец. надявам се, че ще са добри.

# 303
  • Мнения: 5 173
Lele, Арчи е фантастичен. Красавец!

Аз май имам проблем с Галин и Маргаритко. Маргаритко мисли Галко за мама Шели и постоянно търси да суче от него. Лошото е, че и Галко се мъчу да суче от себе си. Сблъсквали ли сте се с този проблем и има ли някакво решение той?

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Един колаж на тема СЪН:

# 305
  • България
  • Мнения: 181
*Devil* страхотен колаж!
Добре дошъл на Арчи и ahasver. Голям красавец е този малчуган.

# 306
  • София
  • Мнения: 39 775
Девил "темата сън" е жестока Simple Smile Особено в частта "по памперс" Simple Smile
Буги оправи ли се?

Здрасти и на Арчи. Сладур е той Simple Smile

Днес касиерката минава да събира пари за входа. И видях, че е събирала по 80 стотинки  Shocked на семействата, в които има куче. Какво е това решение, от де се взе, кой го измисли. Закона мисля, че не се прие. От къде на къде таз тогава събира пари за кучета деа.
Рекох на мъж ми "ами ако ти иска 1,60лв за котаците?", и той рече "тя да си ги плаща".
И двете кучета във входа са малка порода, и двете са от рода на булонките.
Бахти. Аз лично искам черно на бяло да видя де го има това. Не мисля, че има промени.

Намерих, но май е само проект.

Цитат
ПРОЕКТ!
10.07.2006 г.

Консумативни разходи

(6) Собствениците на кучета заплащат допълнителни разходи. За всяко
куче се заплаща половината от разходите за почистване за един обитател.

http://www.mrrb.government.bg/download.php?id=dmlhbGl8MTY3NQ==

Цитат
ПРОЕКТ


ЗАКОН ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ЕТАЖНАТА СОБСТВЕНОСТ

Консумативни разходи

(7) Собствениците на кучета заплащат допълнителни разходи. За всяко куче се заплащат разходите за почистване за един обитател.

М/увременно прочетох, че за деца до 10г не се плащат разходи. Аз не знам дали ми взима пари за Дияна. Трябва да проверя.

Не знам дали ще успея да пусна нова тема. Ако някой има желание нека пусне Simple Smile Само водещата снимка на Джуванийка трябва да се смени с някоя друга котанка Simple Smile

# 307
  • София
  • Мнения: 5 742
Здравейте и от мен   bouquet
Аз откакто вече не съм мома англичанка  Mr. Green не мога да се докопам до компютъра в къщи .Следя ви от работа  Hug
Оня ден мерихме Пинко,гони 6кг ,опитвам се да му намаля храненето,но в тия моменти пакостите нямат край,тогава се ражда пъклената идея да го угоя още и да спре да унищожава неща.Последната потрошена вещ е самолетче на приятеля ми.Вчера си беше играл с един домат.Майка ми даде розови домати,които бяха малко зелени и ми каза да ги държа отвън да дозреят.Нашия решил ,че домат=играчка  Mr. Green

# 308
  • Мнения: 1 027
Здравейте, здравейте!
пак е понеделник...този гаден, гаден ден...
Девил, колажът е мн забавен  Laughing
mausbeni, не угоявай Пинко, че не е мн добре за здравето му. Подложи го на диетка сладкия палавник  Grinning това с домата-играчка ме развесели Simple Smile


# 309
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Даже няма нужда от диета,една храна за котки с наднормено тегло или склонни към такова е достатъчно,но за в бъдеще ако котанче остане дебеличко може да доведе до диабет и проблеми със сърцето. Peace

# 310
  • Мнения: 5 173
Аз май имам проблем с Галин и Маргаритко. Маргаритко мисли Галко за мама Шели и постоянно търси да суче от него. Лошото е, че и Галко се мъчу да суче от себе си. Сблъсквали ли сте се с този проблем и има ли някакво решение той?
Thinking Rolling Eyes

# 311
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз май имам проблем с Галин и Маргаритко. Маргаритко мисли Галко за мама Шели и постоянно търси да суче от него. Лошото е, че и Галко се мъчу да суче от себе си. Сблъсквали ли сте се с този проблем и има ли някакво решение той?
Thinking Rolling Eyes

Ей как съм любопитна да видя това  Laughing, направо се опитах да си го представя.

# 312
  • София
  • Мнения: 5 742
Спокойно- от 1 седмица е с леко занижена норма.Сега всяка вечер има игри с него.Аз не намирах време и рядко играех с него  Embarassed ,но с Филип всяка вечер гонят въже,играят футбол ,полагат се грижи за неговото "фитнес" тяло  Mr. Green

# 313
  • Мнения: 229
Здравейте дами,
ето ,че измина седмица откакто кастрирахме Утето и вече е мното по спокоен,не ни хапе и дращи особено мъжете,но започна да хапва по повече и малко напълня,но с дъщерята се гонят всеки ден ,та  и ние полагаме грижи за фитнеса му

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Eдвам намерих време да седна да напиша няколко реда ...

Котараците са добре. Мъро се възстанови след падането. Леко понакуцва, но вече започна да беснее, както преди и малкият е особено доволен от това  Mr. Green
Лошото е че Буги се  е научил да се качва на масата и прави доста поразии, а аз нямам навика да прибирам всичко - Мъро никога не ми е създавал такива проблеми... Пошляпнах го няколко пъти - без особен резултат ....

Общи условия

Активация на акаунт