Биофреш

  • 106 725
  • 648
  •   1
Отговори
# 585
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Боби - от серията Лавандула няма серум за лице. Да не става въпрос за друга серия, или друга фирма производител?
 
Утре ще се разходя до парфюмерията.
Но ми показаха серум на Биофреш, дори ми каза колко е удобен, че е с помпичка....
Утре ще споделя.

Ще чакаме   bouquet
Днес ходих до парфюмерията - серумът не е от серията Лавандула, а от серията Yoghurt of Bulgaria
Беше свършил, но тази или следващата седмица ще получат и ще си купя - ще споделя отзиви.

# 586
  • Мнения: 1 120
Аз си купих маската за лице от серията Йогурт. Ползвах я само веднъж, доволна съм, смятам да си я правя поне веднъж седмично, ще споделя отзиви Wink

# 587
  • Мнения: 84
Запис!  Wink
Здравейте момичета, попрочетох няколко странички назад и видях, че сте обсъждали дневния и нощен крем от серията Йогурт.
Въпросчето ми е за каква възраст са подходящи ... на почти 30 съм и имам нормална кожа.
Околоочния също ме интересува. Дали би позагладил фините линии, хидратира ли достатъчно?

# 588
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Използвах тази серия- дневен, нощен, околоочен и съм страшно доволна. В момента са ми свършили и замествам.
Забелязах ефект от околоочния и нощния. Лицето ми на сутринта беше свежо ( околоочен ползвам само през нощта). Препоръчвам ти я.  Peace

# 589
  • Мнения: 84
Използвах тази серия- дневен, нощен, околоочен и съм страшно доволна. В момента са ми свършили и замествам.
Забелязах ефект от околоочния и нощния. Лицето ми на сутринта беше свежо ( околоочен ползвам само през нощта). Препоръчвам ти я.  Peace

Благодаря ти!
Преди малко си взех кремчето за ръце .... ами просто уникален .... два пъти вече съм си мила ръцете, а аромата все още се усеща, ръцете ми са много мекички ....
Само да ми свършат кремовете за лице и взимам от тези. Като за начало си мисля да взема околоочен и нощен .... след това ще се "обзаведа" и с останалите продукти от серията Simple Smile

# 590
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мразя мазни кремове, особено нощни, но този е много лек и в същото време овлажняващ.

Крема за ръце ми е постоянен продукт, измазала съм поне 3 опаковки.

Колко хубава българска козметика има! Дано повече хора оценяват, това, което страната предлага в този бранш.
Хубаво би било и други марки да се изчистят от задъжителните си параени- като Афродита, например.

# 591
  • Мнения: 113
Мразя мазни кремове, особено нощни, но този е много лек и в същото време овлажняващ.

Крема за ръце ми е постоянен продукт, измазала съм поне 3 опаковки.

Колко хубава българска козметика има! Дано повече хора оценяват, това, което страната предлага в този бранш.
Хубаво би било и други марки да се изчистят от задъжителните си параени- като Афродита, например.
От близо 5 месеца в Афродита няма парабени.

# 592
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мразя мазни кремове, особено нощни, но този е много лек и в същото време овлажняващ.

Крема за ръце ми е постоянен продукт, измазала съм поне 3 опаковки.

Колко хубава българска козметика има! Дано повече хора оценяват, това, което страната предлага в този бранш.
Хубаво би било и други марки да се изчистят от задъжителните си параени- като Афродита, например.
От близо 5 месеца в Афродита няма парабени.

 smile3501

# 593
  • Мнения: 33
Здравейте! Виждам, че темата е доста обширна и че имате впечатления от козметичните продукти. Аз се интересувам от антипигментиращия серум на Био роза, действа ли и дали е удачно да се ползва този сезон.  newsm78   Thinking

# 594
  • Мнения: 35 961
нито един антипигмениращ продукт не е подходящ за сезона - най-удачно е да се започне употреба към края на октомври или началото на ноември + задължително слънцепредпазен крем

# 595
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте! Виждам, че темата е доста обширна и че имате впечатления от козметичните продукти. Аз се интересувам от антипигментиращия серум на Био роза, действа ли и дали е удачно да се ползва този сезон.  newsm78   Thinking
bubanka   е отговорила за сезона
Ползвала съм този серум.При мен нямаше никакъв ефект.
Имала съм и  други неща от Био роза.Не останах доволна.

# 596
  • Мнения: 33
Благодаря ви, момичета. Имам време да помися до есента. Аз съм ползвала продукти на фирмата и съм доволна, но тази серия е непозната за мен. Чакам още отзиви  Peace

# 597
  • Мнения: 165
Аз от днес съм с лифтинг серума 30+. Много приятно усещане. За действието му ще пиша скоро. Много се надявам да върши работа:)
Страхотни опаковки, поздравриния:)
Само не знам на боди лосиона защо не сте сложили аромат. Малко ми е като на Нахткерцен и ме дразни;) но пък хидратира

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Искам ди ви информирам, че пускаме нова серия  Simple Smile

Как са цените на новите продукт?Има ли ги във фирменият магазин и има ли тестери ?

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 17:21 от Адри́

# 599

Общи условия

Активация на акаунт