Отдалеко - да е леко на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ

  • 18 329
  • 301
  •   1
Отговори
# 180
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
http://www.acs.bg/bg/index.php - това е сайта на АК, но още не са го актуализирали. Ако спазят традицията, сигурно таксите ще са се попокачили и тази година  Tired От канцеларията ми обещаха като изготвят новата брошура да ми я изпратят, така че ще ви държа в течение.

# 181
  • Мнения: 2 716
Благодаря taniast    bouquet
Доста са солени таксите. 

# 182
  • Мнения: 3 200
Хубаво е, че децата имат цели - те водят до успех.
А още по-хубаво е, че се съобразявате с тях и уважавате тези желания   bouquet

Аз съм на мнение,че полът има връзка с интересите. ... Откакто започнаха да учат физика като самостоятелен предмет и имат нова учителка реши,че ще учи физика.Освен НПМГ друг вариант май няма.Но аз не съм уверена,че той има ясна представа за какво учене става дума. ...

Едва ли има чак такава връзка - момчета има и в езиковите, и в икономическите, и в техническите училища.
Колкото до НПМГ - положително няма представа за какво учене става въпрос и какво бъдеще има след това.
Не че е задължително да се занимава с физика, но пък целия "чанч" 5 години го предполага...
Ако ти си наясно, а той продължава да иска физика, защо не обмислите варианта ТУЕС?

# 183
  • София
  • Мнения: 4 867
Междувременно "престъпникът"  бе разкрит и попадна под словесните удари на нашата класна.

А вашата класна в това много я бива... Кефи ме това с изпращането на смс-ите. Отговорът ти беше просто успокоителен или успокоително-насърчителен?  Wink

# 184
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Янита, на какво състезание ще ходиш в неделя.


А какво е ТУЕС  newsm78

# 185
  • Мнения: 3 200

Технологично училище Електронни системи към ТУ

Провеждат собствени изпити по физика и математика - след националните.
Националните изпити влизат в образуването на бала.

Ред и условия за прием (за 2008, но май не търпят промени, поне не съществени)

Едно от "нашите" дечица го приеха там - на Yontcheva

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 21:01 от cool_witch

# 186
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 187
  • Мнения: 21
Здравейте аз също съм мама на седмокласници Никол и Виктор учим в 101 СОУ.

# 188
  • Sf
  • Мнения: 978
А има ли някой седмокласник ,който ще кандидатства нещо приложно,т.е. ще държи изпит по рисуване?

Моята девойка.  Peace

# 189
  • София
  • Мнения: 4 867
Янита, на какво състезание ще ходиш в неделя.

Ще ходя като публика. Състезанието е по фигурно пързаляне, първото за сезона, за купа "Славия". Габриела ще играе в неделя, иначе програмата започва от ранния следобед в събота. Добре дошли сте да гледате или поне да стискате палци.

# 190
  • Мнения: 2 716
Здравейте аз също съм мама на седмокласници Никол и Виктор учим в 101 СОУ.
Сигурно ги познаваме. Поне визуално.


Янита  Joy По-скоро успокоителен. Човека много се е спекъл. Тя е седяла плътно до него докато е писал по списък.
Много се забавлявах с историята.
Но пък от нашите родители са се отзовали повече от половината. За има-няма 2 часа.

# 191
  • София
  • Мнения: 4 867
Абе заради тия даскали почти съм съгласна Виктория да остане в СМГ - много ме кефят!

Лошото е, че и мъненкото вече споменава, че ще учи в СМГ Rolling Eyes Така де, като няма спортно училище с фигурно пързаляне....

# 192
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Едва ли има чак такава връзка - момчета има и в езиковите, и в икономическите, и в техническите училища.
Колкото до НПМГ - положително няма представа за какво учене става въпрос и какво бъдеще има след това.
Не че е задължително да се занимава с физика, но пък целия "чанч" 5 години го предполага...
Ако ти си наясно, а той продължава да иска физика, защо не обмислите варианта ТУЕС?

Не се изразих добре,имах предвид ,че момичетата като цяло  се развиват по-бързо и са по "в час" с нещата,но може и да не съм права.




А има ли някой седмокласник ,който ще кандидатства нещо приложно,т.е. ще държи изпит по рисуване?

Моята девойка.  Peace

А къде ще кандидатства и в какво се състои изпита? може и на лични

# 193
  • София
  • Мнения: 4 867
По-добре да не е на лични, моля. Виктория въпреки практичната си ориентация за момента, все си има и идея, че може пък да избере училище с рисуване. Разглежда каталога на следните училища от миналата година, но не казва какво пише в него.

# 194
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
cool_witch понеже за НПМГ не знаеш какво излиза след това - Та да цитирам моят съпруг - Оттам всичко моежело да сте стане и икономист и лекар и т.н. Точните думи, от математик всичко става. Съпругът ми където отиде все има съученици. Това било училището, не само според съпругът ми, което ги карало да мислят. Не всеки можел там.
Например аз съм завършила Търговски техникум, от нас лекари не става, защото и дори поне преди нямахме право да кандидатствуваме това, защото не учихме биология и, леко е засегната химията и физиката, колкото ни трябва по специалността и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт