Колко е прекрасен тоз момент - да усетя МАРТенчето вътре в мен

  • 12 707
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 107
Аз мисля,че гърдите не увисват от самото кърмене или цедене,а от това че се уголемяват, кожата се разтяга,а след като спре кърмата не могат да си възвърнат предишният вид! Т. е. има повече кожа,която няма какво да я запълни!
Малко объркано го обясних,дано сте ме разбрали!

# 241
  • София
  • Мнения: 5 287
Добра вечер от мен. Днес имах напрегнат ден на работата и ето, че пак ме боля корем следоред. Добре, че в петък съм на лекар...

SmOkIe, melihamel, добре дошли при нас.

miramar, добре дошла и на теб, май си ни първата в групичката с близнаци

Janitsa, стискам палци за казването, дано мине по вода.

Лека нощ  Hug

# 242
Измрънках да видим пола,и много интересно го завъртя на ехографа от всички страни.
Каза че сега ще ми  каже само предположение-МОМЧЕ-(това си предчувствам и аз).Аз също го видях- дупето,крачетата и между тях си висеше нещо,той каза че има вероятност да е пъпната връв,но аз съм си убедена .А той ще е сигурен след месец.
В 4-ти месец няма как да видиш външни полови белези ... до колкото съм чела, образуват се простата/яйчници.
50 лв за БХС ли плати?
Не за БХС ,правих изследване за синдрома на Даун,което се праи в Майчин дом.Само то е надеждно,аз нямам намерение да правя БХС след като какъвто и да е резултата не ти дава грам гаранция.
А пола след 12-13г.с. се вижда на 3 или 4 Д.Аз съм на 16г.с. пълни.В моята книга също го пише ,при момичетата стават яйчници,а при момчетата слизат навън тестиси.Казвам ,че измолих лекаря,защото той държи да каже след 20г.с. -"еди какво си е -100%съм сигурен"Ами няма кой знае какво значение ,но ми е развеселено като си го знам.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 19:47 от marussia

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Катерина78 добре си се завърнала от Велинград. Да ти кажа честно си мислех за теб защо не пишеш и се притесних да нямаш някакъв проблем. Надявам се да не си имала повече прокървяване.
А за темите наистина е играчка, но имам достатъчно свободно време и ми е интересно да се занимавам. Пазя си информацията в Word и там ми е по удобно да редактирам.
rossykv много интересна тактика си измислила за отговаряне  Grinning
Janitsa благородно ти завиждам на миниатюрното коремче  Heart Eyes, не се притеснявай от съобщаването на новината, че си бременна. По добре да знаят, за да те пазят повече.
И момичета аз пак да ви питам - някоя от вас има ли усещания в горната част на корема над пъпа, нещо като пълзене или като леки иглички при изтръпване? Не мога да разбера дали това е, защото ми се разтяга кожата или е усещане на бебето. Страхувам се това да не са контракции, въпреки че знам вече какво представляват болезнените контракции, когато първия път загубих бебето.

# 244
  • Мнения: 980
Маруся, аз си мисля, че БХС-то се прави за синдрома на Даун.  newsm78 Дава се кръв и може и да не е на гладно.   WhistlingТочно това правих при Мазнейкова. Днес си взех резултата и е много добър.  Peace

Аз имам коремче.  Blush Вече ще вадя бременските панталони, колкото и да ми е тъжно.  Confused

# 245
  • Мнения: 2 495
Добър вечер и от мен Wink
Добре дошли на новите мами , и много се радваме че най-накрая имаме мама с близнаци  bouquet
Ох, за яденето какво да ви кажа-ако продължавам така незнам колко кг ще кача...вече са 5 кг.Интересното е че ям храни които са вредни-все тестени, пици хамбургери, на обед ям някаква манджа, а вечер най-много се тъпча Sad.Знам че не бива, ама то апетит...ужас
rossykv
И момичета аз пак да ви питам - някоя от вас има ли усещания в горната част на корема над пъпа, нещо като пълзене или като леки иглички при изтръпване? Не мога да разбера дали това е, защото ми се разтяга кожата или е усещане на бебето. Страхувам се това да не са контракции, въпреки че знам вече какво представляват болезнените контракции, когато първия път загубих бебето.
Миличка, не се страхувай!Като гъделичкане ли го усещаш?Ако е така, значи е бебето! Peace

# 246
  • Варна
  • Мнения: 1 003
rossykv
И момичета аз пак да ви питам - някоя от вас има ли усещания в горната част на корема над пъпа, нещо като пълзене или като леки иглички при изтръпване? Не мога да разбера дали това е, защото ми се разтяга кожата или е усещане на бебето. Страхувам се това да не са контракции, въпреки че знам вече какво представляват болезнените контракции, когато първия път загубих бебето.
Миличка, не се страхувай!Като гъделичкане ли го усещаш?Ако е така, значи е бебето! Peace
Ами да като гъделичкане, но защо толкова високо над пъпа незнам. Благодаря ти все пак за успокоението   bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз мисля,че гърдите не увисват от самото кърмене или цедене,а от това че се уголемяват, кожата се разтяга,а след като спре кърмата не могат да си възвърнат предишният вид! Т. е. има повече кожа,която няма какво да я запълни!
Малко объркано го обясних,дано сте ме разбрали!
и аз така мисля  Peace
fever , и моите усещания са там  newsm78 А д-рката преди няколко дни ми каза, че матката още не е минала нивото на пъпа  Rolling Eyes Та всъщност и аз като теб реших, че е от разтягане  Thinking
tedsan, все пропускам да кажа - много ми е сладка снимката на малката мома в носия Laughing

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро на всички. Аз днес се чуствам до побре и след малко ще ходим с Белла на лекцията на 9 месеца - мисля си, че ще бъде интересно. Темата ще е за кърменето.

# 249
  • Мнения: 64
Добро утро и от мен!

Слънце,приятна лекция-после ще споделите с Бела впечатления и нови знания! Wink
Направо ви завиждам,че си имате другарче по град-май само аз съм от Благоевград!
Пожелавам ви приятен ден!

# 250
  • Мнения: 267
Аз и аз съм с подути сливици от 2 дена. Никакви други симптоми, само това.  асе храня и по-леко, плодчета, пия фрешове от лимон с мед. Вчера пробвах това с прясното мляко и содата, не беше никак гадно, ама и не ме облекчи много, може би няколко пъти трябва да го правя. Сега ще отида до личната да ме види и да си взема Цитросепта от работа и да си правя гаргара.

Иначе хубав ден на всички Simple Smile

# 251
  • Мнения: 481
Добро утро   bouquet

Катерина78 - добре завърнала се Hug

Добре дошли на новите мами  bouquet И честито на мамата с близнаците  bouquet

Слънцето - радвам се че си по-добре вече Hug

Nagaina и ти бързо се възстановявай  Praynig

Хубав и спорен ден!!!

# 252
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Добро утро на всички,

При мен нещата не са много наред, появиха се разни непредвидени проблеми Sad  Няма да могат да ми направят серклаж, заради един огромен полип, който докторката ми вчера видя. Каза, че толкова голям отдавна не е виждала Cry Отгоре на всичко и плацентата е доста ниско, което пак е рисково - при едно зашиване може да се нарани... Абе изобщо,незнам къде се намирам вече. Вчера страшно много се бях отчаяла, а и днес не съм по-добре.
Според нея трябва да лежа и има шансове да се износи бременността, ама аз нещо хич не съм оптимистка.

Хайде, да не ви натоварвам и разстройвам с моите неудачи повече. Радвайте се на хубавото време, лек ден  bouquet

# 253
  • Мнения: 363
Ох моми4ета нямам търпение ве4е за този пол.В4ера измолих лекаря който ми прави скрининга да погледне ,но бебето се крие и той се отказа.4ак на 14 октомври 6те ходя пак.Тогава ве4е се надявам да видя 6те връзвам ли опа6ки или само връзки за бувки Crazy

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Nagaina аз си мисля, че при мен има ефект антибиотика, макар и само 4 хапчета да съм изпила до момента. Вчера направих и една ударна доза олипс с ментол и евкалипт. Изсмуках на 3 пъти по 2 дражета и като, че ли и то си оказа влияние. То поне е безобидно. Пробвай и ти ако искаш. Успех  Hug

ЛЮБИМА мисли си позитивно и не се отчайвай. Всички ще сме с теб да няма проблеми  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт