Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

  • 34 485
  • 417
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 417
aleksandra  Praynig дано се зарадваш утре Hug

# 406
  • Мнения: 4 700
КалимаPraynig дано всичко е наред. Но послуШай съвета на Хоуп и пусни утре пак ЧХГ.

Александра, айде дано и ти се похвалиШ утре.

# 407
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
здравейте на всички! вече изчетох темите за инсеминация 1, 2,3 и 4 но не разбрах точно или явно съм пропуснала на кой ден след инсеминацията е правилно да си направя кръвен тест. От прочетеното тук вече изпитвам дълбоки съмнения към уринните тестове и затова смятам да го пропусна (ако подтисна любопитството си де)... Ако може някой да ми отговори ще съм му много благодарна. Днес ми е 10 ти ден от инсеминацията.

Успех на всички момичета - много ме развълнувахте - желая на всички да се сбъднат мечтите ви!

# 408
  • Мнения: 499
 Xlora  кръвния тест можеш да го направиш на 15-16 след инсето. Стискам палци за добри новини.
Алекс аз съм тук обаче нета ми е скапан. Дано да ти е положителен резултата. На мен доки ми каза че трябвало да ми е над 0,90 за да бъде положителен а ми беше 0,45. Дано при теб няма такова разорачорование

# 409
  • Мнения: 1 715
Александра,стискам ти палци! Praynig
Калима,дано при теб вси4ко е наред! Hug

# 410
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Благодаря ти много Билянка! Успех на всички!

# 411
  • Мнения: 130
Здравейте момичета-още ми го няма резултатът.Най вероятно утре ще пристигне.Но какво да с е прави ще чакам.

# 412
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета-още ми го няма резултатът.Най вероятно утре ще пристигне.Но какво да с е прави ще чакам.


Амииии,ще стискаме (палци) до утре  Hug

# 413
  • Мнения: 130
ИМАМ ВЯРА... - БЛАГОДАРЯ Hug

# 414
  • София
  • Мнения: 53
Мили момичета, пуснах новата тема за късмет. Заповядайте в нея  Hug

НОВА КЪСМЕТЛИЙСКА ТЕМА
 

# 415
  • Мнения: 130
Момичета здравейте.Радвам се Katche е пуснала нова хубава тема , но аз за сега няма да се записвам в нея, но пожелавам на всички скоро да се запишеме там.Моят резултат е 1 при реф.стойност 0-5.-вижда се че бебче няма-но съм сигурна че няма да е за дълго-набирам сили и януари пак съм на бойното поле.
Днес е ден на ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО-желая на всички семейно щастие и много усмивки.

# 416
  • Мнения: 499
Ето ме и мен най- накрая. Пак нямах нет в работата и сега го пуснаха.
Алекс нищо мила не се отчайвай ще стане. Радвам се че все пак нормално си приела нещата. Колко ти беше на теб стойността?
Момичета днес моето мъжле имам рожден ден роден е на този хубав празник на християнското семейство, а по ирония на съдбата той е мюсолманин. Но това няма значение за мен де.
Много целувки и прегръдки на всички.

# 417
  • Мнения: 130
Да ти е живо и здраво мъжлето-много да те слушка и много да се обичкате.Весело празнуване.
Стойността ми е 1 при реф стойности0-3

Общи условия

Активация на акаунт