ПРОТЕСТ, свързан с недостига на детски градини в София!

  • 8 513
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 648
Лови-татко, аз също само чета, чета, чета...и вече се обърках!

# 136
  • Мнения: 7 821
Искате ли да преместя темата в Клюкарника? Там ще я видят повече хора, а и родители на по-малки деца, за които проблемите предстоят, мисля, че така ще е по-добре.

# 137
  • София
  • Мнения: 17 592
Една идея (не е ясно дали ще сработи, но със сигурност няма да навреди): Можем да напишем (всеки поотделно!) до бтв, и по- конкретно до сутрешния блок и до този репортер (в момента не се сещам името му), който направи репортажа за училищата. Просто с разказ за това как далеч не само в училищата има проблем, как малките деца - и техните родители - са изправени пред не по- малки трудности, но тук, за разлика от проблемите на училищата, е ясно както на какво се дължи, така и как може да бъде разрешен проблемът - само дето липсва воля от страна на Общината, а и от страна на Държавата, бла-бла-бла, каквото се сетите... Тук 100-на писма може и да са достатъчни. За включване на тази тема в програмата на тази сутрин. И... Писмата не трябва да са "циркулярни". Може да обсъдим какво да съдържат, може и да си разпратим някакво примерно писмо, но съществен момент е да бъде променено чувствително от всеки - според индивидуалните емоционалност, език, изразни средства... колкото по- различни, толкова по- добре. И не на куп, в един ден, в един час. Не "масирано", а просто упорито. Също до часът на мама, нтв имаше някакво сутрешно предаване, ама като не го гледам не знам за него - някой ако го гледа може да каже какво представлява... програма хоризонт, Дарик радио... абе, като си оформи писмото всеки може да си го праща непроменено до където се сети. По - късно (месец - месец 2 ) може да пробваме и бта - но това не знам как става, ето нещо, което лично не съм правила и съответно подробности относно това как става грам не знам.

# 138
  • Мнения: 1 470
Кати,любопитно ми стана ДО КОЛКО ТОЧНО РАЗБИРАШ ОТ ПОЛИТИКА?! Crazy Crazy Crazy



Елипр,според мен ще е по-добре тази тема да бъде заключена,и Гневна да пусне нова в Клюкарника,тема за протест!!!А не за бла-бла...Такива има вече много...

# 139
  • Мнения: 7 821
Така и ще направя. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт