Още един сайт с безплатна доставка

  • 20 787
  • 223
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
mimi_blanco стискам палци. Значи кода за безплатна поръчка не минава.
ne qvno sa se usetili, na oba4e mi pratiha mail, 4e tozi kod ne stava za interenational poru4ki i 4e ako iskam da go polzvam trqbva da im dam us adres, ili 6te mi pratqt tuk poru4kata no plus 35$ za dost. az im pratih vednaga US adres i dnes sa mi otgovorili 4e 6te pratqt poru4kata tam. i tova e. ve4e ne vurvi tozi kod za BG  Tired

# 91
  • Мнения: 0
Ох, да ви се оплача на мен какво ми се случи. Пуснах я онзи ден поръчката, бяха си блокирали в банката парите само за поръчката, защото ми прие кода за БД. И днес получавам мейл, че са ми взели и парите за доставка, тъй като кодът не важи за международни доставки. Без да ми искат съгласие, без нищо... Просто са си взели още 35 долара...Писах им веднага, че не може така и искам да ми канселират поръчката. Чакам отговор, стискайте палци!  Praynig
mnogo stranno puk na men mi pratiha mail za tva ne6to i ne mi bqha vzeli pari ot kartata

# 92
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз пък мисля,че никой не е получил чепички с безпл. доставка.

# 93
  • Мнения: 0
ами да и при мен са си вземи парите за доставката, въпреки че им дадох адрес в Щатите и сега писах защо така си взимат парите и каде ще ми пратят последно поръчката?  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 94
  • Мнения: 0
така моята сага с поръчката от GoJane е към края си, след няколко angry e-mails имах отговор от една жена явно от по-главните там, писа ми, че не съм chаrge-ната  за международна поръчка, явно тези пари са само замразени без дръпнати от картата. и днес получих мейл че ми е шипнта поръчката и ще ми я изпратят на американският адрес. thank God бих казала!

# 95
  • Мнения: 0
Аз пък мисля,че никой не е получил чепички с безпл. доставка.
а може и да са получили, и след това американците да са се усетили и вече да не може  newsm78

# 96
  • Мнения: 231
Моите пари само са блокирани засега. Веднага след като поисках да се канселира поръчката, те ми пратиха мейл, че са го направили, така че сега остава банката да ми отблокира сумата... Praynig

# 97
  • някъде
  • Мнения: 979
Много жалко,че не важи до тук този код.На тея цени що обувка щяхме да купим...

# 98
  • Мнения: 0
Много жалко,че не важи до тук този код.На тея цени що обувка щяхме да купим...
да определено, аз даже като гледам снимките имат вного видими дефекти, но за 9.99$ някякси ще ги преглътна, но иначее....тц Naughty Naughty

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
вижте какво пише тук
http://209.85.135.104/search?q=cache:KEXQf2aoeOsJ:www.pazaruvane … mp;cd=6&gl=bg

http://www.pazaruvane.com/2008/07/customs-duties.html

имат и европейски сайт , но със съвсем други артикули и ЦЕНИ  
доставка 30 евро или 22.50 за покупки над 60 евро

цени добре, доставка на фона на цените бива , НО ТЕЗИ МИТА И ДДС ТА НЕ ВИ ЛИ ИДВАТ В ПОВЕЧЕ........

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 09:12 от MAMA GALQ

# 100
  • Хасково
  • Мнения: 592
Еии , какъв хубав сайт ,, Харесах си доста блузки .. но тази доставка от 30 долара ..  newsm78 newsm78  хайдите да правим обща поръчка   bouquet

# 101
  • Мнения: 0
ох аз вчера си проверих сметката по карта в един клон на банката, и ми казаха че все още ми е задържана цялата сума и че най-вероятно тези дни ще я осчетоводят, т.е. ще я дръпнат цялата!!!! #2gunfire ще откача а пратката им казах да я пратят до щатите, и те ме увериха че няма да съм таксувана за международна доставка!!!
ще изчакам до понеделник и тогава пак ще пиша и-мейли #Cussing out

# 102
  • Мнения: 0
продължението на моята сага е следното: след  дълги кореспонденции ми доставиха колета на US адреса, за една седмица. Замръзените пари са си още замръзени и ми дръпнаха пак само за роклята, та очаквам скоро за ми ги върнат другите пари. доста ядове но в крайна сметка се оказаха коректни. Но НЯМА БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО ТУК за съжаление. ooooh! Sad

# 103
  • Мнения: 123
Добре, а ако се събереме повечко хора, доставката пак ли ще е 30 долара? Защото ако е, като си ги разделиме, ще дадеме супер малко пари. Аз съм навита за обща поръчка, ама за съжаление нямам карта, така че ако има и други желаещии  да пишат и да си поръчваме  Grinning

# 104
  • Мнения: 16
аз съм съгласна но не знам като се събере по голяма поръчка ще я обмитят на митницата и дали ще е изгодно.Нека някоя мама се включи която е наясно с митата и да разясни колко процента е.Иначе аз съм доволна от обувките които съм взела но ги продавам защото едните са ми малки другите ми стягаха глезена.

Общи условия

Активация на акаунт