На разходка или на кафе ходи с мама монтанското дете

  • 15 137
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 316
и на мен не ми е ден  Tired   много ми е скапано и ме боли глава   Sick  даже и на разходка не излизахме днес

# 241
  • Мнения: 43
 newsm78 Е,какво ви е бре,дами?Всъщност,сещам се-или сте пред цикъл или не сте правили секс тия дни?Едно от двете ще да е!

# 242
  • Мнения: 3 316
   smile3516   направо съм ужасна  smile3514   всичко и всеки ме дразни  smile3511  затова отивам да си лягам , че повече немога да се трая  wavey

# 243
  • Мнения: 4 753
На мен вчера ми беше ден, ама днеска въобще никакъв ден няма да ми е...     smile3507

# 244
  • Мнения: 274
Добро утро момичета Hug                               
                   
                 
             
             

# 245
  • Мнения: 274
Камелия,какво направи,ходи ли до борсата да видиш как стоят нещата?Аз вчера ходих и се регистрирах,но ми казаха,че те не са Социални,а Трудова борса и да очаквам да ме викнат на работа,нищо,че съм напуснала работа,за да гледам малката до навършване на 3 години ooooh!.Ако ме викнат,ще трябва да се откажа от борсата. Crossing Arms

# 246
  • Мнения: 3 316
Добро утро  Hug 
аз се наспах и сега съм супер свежа  newsm53 като репичка  newsm35 
mih06   bouquet   мерси за кафенцето

# 247
  • Мнения: 12
Добро утро мамчета.

mih06 мерси за кафенцето.Ще се почерпя задължително,въпреки че вече пих,но ноща не се наспах.Малките само се будеха и ми е едно такова.....абе,гроги съм.

 K@ми,не ъм пред цикъл,мина ми вече,със СЕКСа да чукна на дърво съм на 6,но определено вчера не ми беше ден.Излизахме на разходка,но тоя път някак си без желание,излчзах само заради децата и мъжо,че беше почивка,иначе ако бях сама щях да му ударя едно спанееееее.

Абе,мами кажете от къде да взема на малките хубави обувчици?Купих им едни от Бебешката борса,а те за един месец и се скапаха,лепките им не държат.Гледах на сфетофарите,ма ми се струват скъпичка.Не ми се дават 35 лв. за един чифт,които ще ги носят по няколко месеца и после ще им умалеят.Пък и зимата къде ще ходим толкова,че да вземам скъпи обувчици.В един форум в Часът на мама си пиша с едни майки,те казват,че на децата си купуват обувки само на Колев и Колев.Тук,в нашия град виждали ли сте такива?

Айде чао за сега от мен,после ще намина пак.
Лек ден от мен.

# 248
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен Hug
mih06,мерси за кафенцето Peace
bubitka,да ти кажа,че обувките на КиК са хубави и качествени,но и цената им е около 50лв.И аз все още не съм взела на Поли,нищо не ми харесва по магазините.Гледах в новият детски магазин при Магурата обувчици,но и там бяха в порядъка на 40лв,обущетата,но нямаше такива ботички или ботушки каквито аз искам.А за разстежа на крачетата на дечицата си много права,на Поли много бързо и стават малки обувчиците,но така е растат децата ни.Виж на щанда в Кауфланд на "Денди",аз миналата година от там взех на Поли ботички за зимата.

# 249
  • Мнения: 3 316
на приемливи цени са тези на "Денди"  , аз 2 чифта пантофки съм взимала от там и не са мръднали  Peace

# 250
  • Мнения: 518
Здравейте, мацки! На разходка ли сте? Ние по-късно ще излизаме днес, че чакаме татито да дойде с нас. Flutter Дано не изпуснем слънчицето.

# 251
  • Мнения: 3 316
ние сега се върнахме от центъра  Simple Smile  ще се наспим и пак сме навън , че малката ми прави гадни номера и неиска да спи в количката  Crossing Arms 
момичета искате ли да си направим срещичка  lalalala  докато времето все още е хубаво   Nature Sunny

# 252
  • Мнения: 12
Привет,майчета.Как сте?Ние сме добре,малките спят и като станат ще ходим по центъра.
Станиславче,аз съм съгласна за срещичка,но да сме сериозни. NaughtyНие с теб не може да се видим в Пъстренците,дано да сидим на срещичка.

# 253
  • Мнения: 301
Здравейте мами!
Извинете ме за нахлуването във вашата тема ,но си търся кожено яке и съм в питанка дали в Монтана мога да намеря .Имате ли магазин за кожени изделия и горе-долу какви са цените?
И другото е дали има малки модели защото съм 45 кг и 159 см
Предварително ви благодаря   bouquet

# 254
  • Мнения: 3 316
ZuzyM  welcome

bubitka когато искаш ми пиши на скайп и може да се видим  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт