На разходка или на кафе ходи с мама монтанското дете

  • 15 136
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 301
Благодаря черен шоколад за посрещането.Аз съм от Враца и често пътуваме до Монтана ,но само служебно и затова ви питам за магазин за кожени облекла ако имате къде се намира да скокна следващия път Wink Wink

# 256
  • Мнения: 3 316
 hahaha  аз ходя на Враца за да си купувам дрехи   Joy  тук са ...  Sick
за такъв магазин специално за кожени изделия аз лично незнам  Thinking , само за един магазин срещу "Младежкия дом" се сещам,че там има кожени якета

# 257
  • Мнения: 196
И ние ходихме на Враца моя мъж да си купи кожено сако ,но това дето му хареса там  нямаше неговия размер и си взе тук от срещу младежкия и на доста по добра цена от това във Враца,но за съжаление Sad нямаме такъв магазин тук само за кожени изделия... ooooh!Момичета да се оплача и на вас- сутринта като тръгнахме да излизаме с Иванчо един #2gunfire ЛОШ съсед счупил закопчалката на количката  Thinkingнезнам как може да има такива злобни хора...УЖАС ooooh!Направо съм бясна #Cussing out

# 258
  • Мнения: 3 316
еее  Tired  кво им пречи бебешка количка ..... аз затова моята винаги я прибирам или в гаража или си я качвам в нас  Peace 

# 259
  • Мнения: 12
оооооооооо,простаци има нявсякъде,с лопати да ги ринеш........

И аз моята си я прибирам у нас,въпреки,че е голяма и много място ми заема,но не рискувам да я оставям пред блока или във входа.Ние в нашия вход си имаме един луд,който не е с всичкия си и прави какви ли не бели,събира боклуци от контейнерите и ги складира между етажите,и е достатъчно само да ми пипне количката,особено сега,когато децата пипат навсякъде и всичко пъхат в устата си.

# 260
  • Мнения: 12
Абе,мами,я да ви питам нещо.Вие получихте ли си децките надбавки тоя месец?Аз миналия месец си ги получих на 15,а тоя още не съм,и се притеснявам,защото си смених дебитната карта преди 2 седмици с нова,и всеки ден ръчкам в банкомата,а пари няма...........

# 261
  • Мнения: 274
Да,на мен още на 17 ми бяха преведени Peace

# 262
  • Мнения: 12
На мен още не са.Като се редих на банкомата,пред мен имаше 2-3 майки,които си изтеглиха децките.Що ли ме бават,или е станало някакъв проблем при смяна на картите?Ще трябва да намеря време да ида до ДСК да проверя.

# 263
  • Мнения: 43
Камелия,какво направи,ходи ли до борсата да видиш как стоят нещата?

Ходих вчера,но в трудовата ми книжка и в заповедта се разминаваха датите,та днес ходих да ги оправят,утре отивам да се регистрирам,ако всичко е наред.След регистрацията в НОИ ли ходи за решението?

# 264
  • Мнения: 4 753
Дайте идейки за заглавийце, че май е време за нова тема, много пишете...   Grinning 

# 265
  • Мнения: 274
Камелия,какво направи,ходи ли до борсата да видиш как стоят нещата?

След регистрацията в НОИ ли ходи за решението?
   
Пратиха ме в НОИ в 102 стая и там ми дадоха една бланка,която трябва да занеса в работата,за да ми нанесат осигурителните вноски за последните 9 месеца

# 266
  • Мнения: 274
Камелия,ти вчера преди обяд ли ходи до Борсата?Питам,защото май се засякохме с теб,аз бях с малката,но не съм сигурна Blush

# 267
  • Мнения: 43
Да,по това време ходих.Сещам се,че след мен имаше една руса мацка,мисля че беше с розово сако или яке и беше с момиченце,сигурно това си била ти? Grinning

# 268
  • Мнения: 12
mih06 извинявай за любопитството,ноо....голямото ти момиченце случайно да учи в 7-мо училище?Питам,защото аз бях учителка там преди да изляза по майчинство и ми се струва позната,като я гледам на снимката на аватара ти.

# 269
  • Мнения: 274
Да,аз бях с розовото сако. Blush

Общи условия

Активация на акаунт