тера нова

  • 32 627
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
Честно казано,не ми харесват и двете якета,но... въпрос на вкус.

Иначе,за ТераНова...ами,нищо особено.Почти нищо не съм купувала оттам за да имам мнение.Имам един техен пуловер,не знам как е като качество,защото съм го обличала само веднъж,не се разпадна Mr. GreenПо време на намаленията миналото лято си бях накупила куп потничета по 4-5лв.,едноцветни за носене с анцуг,вкъщи или под нещо друго,суичър например.Странно,но съм доволна от тях-още са здрави.Даже си имам едно любимо жълто,мислех ако пак пуснат такива да си взема още,много си го харесвам.

Това лято си бях харесала една невероятна лилава тениска с набор на бюста,но докато се върна да я взема,вече я нямаше Sad
аз имам такава,но 4ерна

# 46
  • София
  • Мнения: 504
аз имам такава,но 4ерна
Не те е срам #2gunfire
 Laughing Laughing Laughing
Странно,не видях черни,аз ги гледах във Варна,докато се домъкна до Софията и бяха свършили Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 224
смятам,4е доста изхвърляния се направиха по темата теранова Mr. Green
ама доста-и е глупаво като има боклуци да казваш,ами нямат нищо-само боклуци,при нали4ие и на ка4ествени материи+интересни кройки....
  явно вси4ки тук носят прада,ама къде ли е направена тя,...важното е да се каже прада hahaha
  въпрос на комплекси

 p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата-кои ли пише в тези форуми,явно хората от другата планета afwitch
Ако дрехи от Тера Нова те правят сексапилна.. думи нямам.
И къде са им хубавите материи ? А хубавите модели ?
Пусни някоя снимка с такива дрехи и ще ти се извиня публично..
И въпроса не е дали ще носиш Прада, Тера Нова , Версаче или Нинка. Въпроса е в това какво ти харесва .
Ако ще не Прада, ами Нинка да е. Но за Тера Нова определено не съм съгласна , че е хубав магазин. Като в някой базар е  Crazy
Но.. въпрос на вкус. Щом ти харесват подобни материйки - със здраве да си ги носиш

 Whistling

# 48
  • Мнения: 231
Ланибарби пусни снимки да им затвориш устата най-накрая Mr. Green smile3509
аз днес точно съм с къси дънкови панталонки от Теранова и черен клин,ама няма как да се снимам от офиса Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 7 186
p.s.с дрехи от теранова междудругото събирам маса погледи като вървя по улицата-кои ли пише в тези форуми,явно хората от другата планета afwitch
Ако дрехи от Тера Нова те правят сексапилна.. думи нямам.
И къде са им хубавите материи ? А хубавите модели ?
Пусни някоя снимка с такива дрехи и ще ти се извиня публично..

Какво общо има марката със сексапила? newsm78
Ако една жена има вкус, и си е готина и секси, и с най- евтините, но добре подбрани дрехи, пак ще събира погледите по улицата.

# 50
  • Мнения: 1 224
Именно.
Тя спомена , че точно с Тера Нова много я гледали по улиците. Та ми стана интересно с какво тази марка предизвиква такъв интерес у хората  Crazy
Въпроса в случая е в марката / за нея /  Wink

# 51
  • Мнения: 1 424
Не харесвам тази марка , в последните 2-3 години много западна  Peace

# 52
  • Мнения: 2 631
Хубава темичка  Laughing
Миналата седмица 2 пъти влезнах в магазина им в Пловдив и двата пъти излезнах оттам с покупка в ръка! Една памучна блуза с остро деколте и падащо рамо (е гати обяснението Joy), с която събирам погледи... и една плетена туника в много актуален цвят, която нося с клин (засега).... Много ме изкефиха и двете и засега нямам забележки!  Peace А да не говорим на какви евтини цени ги взех  Blush

# 53
  • Мнения: 4 187
Пролетта си купих страхотна жилетка от там! От време на време, наред с парцалите се намират интересни неща, по разпродажбите пък, цените са направо смешни, така че сетя ли се се отбивам в магазина !

# 54
  • Мнения: 779
Ланибарби пусни снимки да им затвориш устата най-накрая Mr. Green smile3509
аз днес точно съм с къси дънкови панталонки от Теранова и черен клин,ама няма как да се снимам от офиса Rolling Eyes
Peace..съгласна!и аз харесах клина на 1 мацка от там
 абе не съм от тия които като си купят нещо ще го развяват-вижте това са ми вси4ки нови дрехи,и вси4ко поред ще се снима и прика4ва Shocked..нещо интересно 1,2 ок,но парад на 4удесата мерси!
Именно.
Тя спомена , че точно с Тера Нова много я гледали по улиците. Та ми стана интересно с какво тази марка предизвиква такъв интерес у хората  Crazy
Въпроса в случая е в марката / за нея /  Wink

..не,за мене въпроса е как стой,и 4е марката е теранова и хората всъщност я харесвали,пък я плюят само hahaha...на улицата като ме зауглеждат,защото съм с хубави дрехи,сигурно като им кажа,4е съм с теранова ще си променят мнението,тополинке newsm47
 

# 55
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Всичко, което съм купувала, е излизало след 2 седмици боклук. Затова повече никога!!!

# 56
  • Мнения: 2 631
Ейй, момичета, заинтригувахте ме с клиновете....  Rolling Eyes
Аз като бях в магазина никъде не видях клинове   33uu Може ли поне да ги опишете? Едноцветни, цветни, шарени - марени.....

# 57
  • Мнения: 231
Моя е едноцветен черен, но от преди го имам, сега не съм се заглеждала...

# 58
  • Мнения: 7 186
Ейй, момичета, заинтригувахте ме с клиновете....  Rolling Eyes
Аз като бях в магазина никъде не видях клинове   33uu Може ли поне да ги опишете? Едноцветни, цветни, шарени - марени.....

Аз преди няколко дни си търсих клин и минах през Теранова да проверя. Имаше дълги, черни, но нещо не ми хареса материята, освен това мерих S номер, пък стоеше един такъв набран, не плътно по крака. Не беше с фабричен набор, просто не стоеше изпънат по крака. Може да е имало и други цветове, но не мен ми трябваше черен и не съм заглеждала други.
В крайна сметка си взех един много по- хубав, и на вид доста по- качествен, от магазин за чорапогащници и бельо, за същите пари.

# 59
  • Мнения: 922
Не съм привърженик на тази марка. Преди имах няколко неща, но не излязоха имане. Скоро не съм влизала в техен магазин.

Общи условия

Активация на акаунт