АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени!

  • 11 520
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
много  е готино якето, колко пари е?

# 16
  • Мнения: 564
Здрсти!
Онзи ден в парка умрях от смях, едно момченце на 1.9 много си хареса Неди, чак се стигна до крайности ( целувки по устата, прегръдки абе лудница  ooooh! hahaha hahaha hahaha) Тооооолкова бяха смешни и сладки, че думи нямам, щракнах ги с тела и сега се сетих да видя снимките, някои от тях са станалии мнооооого сладки, лично аз тогава се смях със сълзи, такава нежност се четеше в очите на това детенце, че просто беше кумично имайки предвид, че и двамата са момченца  Whistling Joy Joy Joy Неди не разбра много, просто седеше като "омагьосан"  Crazy Майката на момченцето си го прибра на сила, със думите " ама той е момченце мамо, заглеждай се по розовите якенца в парка"  hahaha hahaha hahaha Охх такъв смях..
Ето ви снимчици от сладката случка:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290523&pid=7922442

# 17
  • Мнения: 111
Фетица, много са готини  hahaha  Joy  Heart Eyes Той и нашия батко като беше малък налиташе да целува други бебета без да подбира момче или момиче.  Laughing
За пляскането - ние всичко сме обезопасили вкъщи, но той Сашето все успява да пипне нещо, което не трябва. На мен обаче ми е жал да му викам и да го пляскам, а и разбира от "не" (донякъде  Simple Smile ), така че не ми се е случвало да му се карам и да го тупам. Веднъж като си изплю яденето му казах със строг тон: "Александър, мама ще ти се разсърди " и той като ревна! Много е чувствителен. Затова вече ми е жал дори да му говоря строго. Колко ли ще го разглезя?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 361
Пак здравейте!!!

Забелязвам, че хремата на Ивон е основно след излизане на вън във влагата.Като си е у дома, нищо и няма ooooh!Писна ми..................от сополи.

Морска, якето е супер Peace

Фетица, Неди е сладурче Heart EyesНие ще го вземем за мъж имаме и розово яке Party

Ирка, за цикъла щях да ти пиша.Едва ли е от малкото кг, защото аз съм с 2 по-малко от преди да забременея, пък пак съм като река-течааааааааааа.............
Сега ще ти покажа часовника.Моят е по-спортен, аз такива обичам за ежедневна употреба Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=7922966
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=7922945

Esprit имат и страхотни бебешки колички, ама късно видях.За второто може и да се позаинтересувам Thinking

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 14:55 от adriana d

# 19
  • Мнения: 467
Морска, и на мен ми хареса якенцето, със здраве да си го носи  Heart Eyes
Бейби Или, ще те разочаровам...Аз точно отговарям на описанието за помощта, присъствието и т.н., но не се минава без повишаване на глас и шамарчета. И не на малкият, до сега не е заслужил, но на големият, който взе да си показва рогата.Л Та, според мнението на мъжа ми и моето собствено, с малко шамари може, но без - не !!!!! осбено пък при семейство нерваци и маняци  Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Успях да се включа. След цялата свършена домакинска работа, най-накрая съм на компютъра.

Ади-страхотен часовник!  Hug
Морска-честито ви якенце!
За възпитанието-откровено казано съм фен на изграждане на едно по-строго поведение, особено при момченцата. Против боя съм, въпреки че аз съм изяла бой и за 10 деца /била съм ужасно палаво и лошо дете/. На моменти си изпускам нервичките /рядко/ и шляпвам Перси по дупето. До сега се е случило 4, 5 пъти. Опитвам се да бъда по-търпелива, въздържана и да проявявам разбиране и нежност. Доста ми е трудно, имайки се предвид, че доста майка са го казали, ПОМОЩ ОТ НИКЪДЕ. Каквото и човек да прави по цял ден е зает с бебешки ти ми истории, идва му в повече, това е истината. Много пъти съм казала, съжалявам, че си изпускам нервите толкова бързо и избухвам на секундата.Перфекционист съм в доста отношения и може би там ми е грешката. Но тази тема край няма.....................................
Като четиво използвам основно книгата на д-р Спок, въпреки че темите за възпитанието там са много слабо засегнати и "Децата и ние" на Хаим Гинът.

Кроки-да, ние продължаваме с лепенките за пъпче, каквото ще да става!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 724
Шоши 84, вярно е , че с второте дете човек някак е по-спокоен.
И аз не пляскам никога, повишавам тона само з с цел да ме чуе, а не да се карам.
Честито на придобилите нови неща, ние си донесохме доста покупки от Париж, сякаш само за Яна не можехме да открием подходящ магазин, но и пазарът съвсем не беше самоцел...Аз си донесох палто, тренчкот и жестоко съжалявам, че не взех която и да е от чантите, коит гледах. Тук подобни като ниво марки са с цени по две или три...Изобщо не ми се сравняват цените, пазарувам предимно, котато пътувам навън. В края на октомври пътувам за 5 дни до Брюксел, решила съм последния ден да отделя време за шопинг...Шокирана съм, че ВСИЧКО В цЮРИХ беше по-евтино от дрипите в българските МОЛ-ове. О тук пазарувам само Раксевски /гръцка марка, но страшно ми допадат по-официалните неща/...
ПИванова, Яна също е с херния, но в момента дори не я лепя, беше неврвна покрай зъбите и съм я оставила на мира. Изобщо не смятам да я вордя още на хирурзи или на каквото и да е.  Дани е опериран от херния не бих казала, че това е операция даже, единственият проблем е , че е с упойка. Инаме просто цепват кожичката и я събират, даже няма следа от опрерацията. Така, че споко, до 3 години има време, ще се оправи...

# 23
  • Мнения: 361
Колко дни подред мога да давам Витамин Ц? newsm78

# 24
  • Мнения: 222
Велева-определено ме успокои за хернията, наистина ще изчакаме. Оф, въпреки че като се сетя за мнението на хирурга през юли, просто беше категоричен, че детето е с голяма пъпна херния и е за операция. Нямало смисъл да се чака!
Ади-честно казано витамин Ц съм давала 3 дни-по1 ампула на ден. Защо не пробваш за хремата с клеева тинктура. Доста момичета бяха казали, че има ефект, това наистина гарантира позитивен резултат, и ние сме я пробвали.

# 25
  • Мнения: 361
Пиванова, питах тук, ама в аптеката ме гледат като извънземно.Незнаят какво е това в Сандански newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 1 724
Ами намери пчелар, клеевата тинктура е пчелен клей, накиснат в спирт.

# 27
  • Мнения: 361
В колко градосув  спирт, колко като количество, и колко време се кисне?Аз клей ще взема, ама като не знам как се прави Tired

# 28
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте!
Честити придобивки на всички и от мен  Hug, със здраве да си ги носите!
За хернии си говорите гледам - на Владичка пъпчето и излязло от както се е родила и на всеки преглед като ходим само разпитвам да не е станала херния вече, но последният път ме успокоиха че ще се прибере само до 3 год. Оказа се че е козметичен дефект  Praynig Пиванова стискам палци да се оправи по най лесния начин детенце  Praynig
Френско Тони, мерси за предложението за книжката  Hug, още утре ще я потърся  Mr. Green
За пляскането и аз съм против /тя за това може би ми се е качила и на главата  Blush/

# 29
  • Мнения: 525
Ох, преядох. Mr. Green

Ади, Ира, честити бижута.Simple Smile
Море,  Wink

Бейби, как да кажа, ние не сме се заизлизали, никой не помага , но съм решила никога /тврде силна дума де/ да не я удрям.
Понякога говоря с повишен тон, но то пък съвпада и с маниера ми.Simple Smile))
В общи линии, до момента, не съм намерила причина, поради която тя да си заслужи боя така да се каже.
Но пък усещам , че липсва и по - строгото поведение към нея, което ще ни окаже лоша шега в даден момент.
Тия дни обмислям стратегии по въпроса, най - вече с цел да не реагирам първосигнално, както обикновено се прави.

АДИ, И аз знам, че вит. с се дава 3 дни по една малка ампула.

Общи условия

Активация на акаунт