АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени!

  • 11 524
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 216
Щипунче,  Hug
BateJoro, у Канадско е....  А вашето ТВ бабе?

# 46
  • Мнения: 1 380
Вале честито якенце на Теди, страхотно е.....ще взема да се поразходя и аз до Адидас.....много ми хареса.....
Ира, Ади, честоти ви часовници.....
Танче, Неди и с мъже се целува, а????То това другото дете  на снимката си прилича на момиче, ако не беше казала, че е момче нямаше да го разпозная..... hahaha hahaha hahaha
Гледам за възпитанието си говорите......
Аз оставям Калина да прави каквото сметне за добре.....Вчера беше обрала от площадката около 10 фаса и една майка с ужас ми се развика:
-Ама детето  ви пипа фасове..... Shocked Shocked Shocked
И аз съвсем спокойно и отговорих:
-Знам......
Тя ме погледна укорително ама не ми запука особено....
Мразя да крещя в парка: Ела тук, не пипай това, не лапай онова.....
Влудяващо е.....
Все пак и аз имам нерви и не искам да се превръщам в майка истеричка.....
Но щом и позволя да лапне някой фас, сама го изплюва и му вика: Оф, гадно.....
Значи все пак има акъл в малката главица....
А преди като и забранявах да ги пипа на пук ги лапаше...... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Кроки отдавна не се беше появявала, радвам се че сте добре.
Вчера ходихме в църквата попа да ни пее молитва за здраве, а днес черпих за здраве пред църквата и приятели.....нали се навършва една година от онази ужасна катастрофа в която по чудо оцеляхме.....
Почерпете се за наше здраве и повече да не ни се случват такива неща....


Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 13:37 от sladkish4e

# 47
  • Мнения: 222
Всички са на разходкаааааааааааааааааааааааа! Ура!

Щипи- Hug

# 48
  • Мнения: 525
Фетица, щях да коментирам най - сладките снимки.... Heart Eyes

Шош, във Варна, мн ясно.Simple Smile

# 49
  • Мнения: 564
Еееееееееей мацкиии имам си ученик вече  Party Party Party Party
Не плакал нито за миг, играл, седял на гърне, танцувал и показвал с ръчички на песничката "хей ръчички", абе забавлявал се! ЯЛ!!!!!!! При това СУПА, в нас не я близва! Взех си го в 12.30 и като ме видя на вратата се смя с глас  Heart Eyes Laughing
Иначе, пълно със сополиви дечица в групата  Confused Дано не прихване  Praynig
Лек ден   bouquet

# 50
  • Мнения: 525
Верно ли ..добре звучиш.Simple Smile
Дано така си остане.
Сополите не се пожелават на никой разбира се.

Аз пък отложих за ноември.Simple Smile

# 51
  • Мнения: 564
Жоре, очаквах да ми е спечено, но не ми беше, спокойна бях  Grinning Преди да тръгна директорката ми показа цялата група, къде какво как и докато ме развеждаше видях малкия да се смее на децата и някак си ми стана едно спокооойно, а и той принципно няма навика да ме търси като е сам...НО да видим утре как ще е, първият ден не е показател голям...

# 52
  • Мнения: 117
Ади,
класическия разтвор на прополиса е 30% спирт, повече гори лигавицата, но сама мисля трудно ще се справиш. Не всички пчелари събират клея, а той самия прилича на фашкия, ужасно лепкаво и трудно почистващо се нещо.
Щом Къци е в София в аптеката до вашия блок(Здравец) винаги е имало, продава се и прополис с вит. С.
Хубав часовник Peace
Сладкиш почерпих се, дано не се случват повече такива нещо Praynig

# 53
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
фетица, все така да е, както и всички бъдещи ученичета. Пожелавам си го и на себе си. Сополите, уви, са най-малкия проблем, ако ги хване. Констанца първата година в яслата през две седмици бронхити правеше  ooooh!.

# 54
  • Мнения: 564
фетица,  Констанца първата година в яслата през две седмици бронхити правеше  ooooh!.

 Confused Confused Confused Confused
Дано да ни се разминат тези работи  Praynig

# 55
  • София
  • Мнения: 5 741
Фетица,браво на детенце послушко е той  Wink,а щом си и папа ехее.....  Party
ДА ти е жив и здрав и все така послушен макар и само в яслата Mr. Green пък теб да потормозва но по мъничко за да не ти е скучничко! Hug  bouquet

Боянче,айде да видим и Иваята как ще е дано и при нея тръгне добре и да не плачка! Praynig Hug

Сладкишче,мерси за почерпката!
Дано никога на никой не се случват такива неща! Praynig Hug

Ади,приютявам ги кво да те правя! Mr. Green  Hug

Днес е прекрасен ден и се разходихме доволно! Party
Оправих си документите за детските,напазарувах и се прибрахме,а Райън се сдоби с още едни обувки есенни на Колев от Вуйчо си и вуйна си много сладки и добре,че не са като тези които аз взех! Party Crazy 
 

# 56
  • Мнения: 514
Здравейте и от мен!

Временцето е страхотно и направихме една голяма разходкааааааааа!Малката пак намаза разбира се ! Crazy Crazy

Сладкиш --Мерси за почерпката!Да няма такива случай по-вече!
Фетица--Браво за послушното детенце днес!Дано така да продължава! Peace Peace
И аз оправях документи за детските!Утре или други ден ще ги даваме!
Щипи- Hug Hug Hug Hug

Ето и новата придобивка на малката:




Айде отиваме да се приспиваме е после пак!

# 57
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте!
Отдавана не съм писала, но нямах време да се добера до компютъра! Та нали ще почвам училище и сега сменям режима на Билян. Искам да спи само от 13ч-16ч, Simple Smile Та се превъзпитаваме Simple Smile Бяхме на разходка и сега готвя и пера..
Хайде чао за сега

# 58
  • Мнения: 1 380
Divena,много хубаво якенце.Наталия да си го носи със здраве....
Нищо не казваш за бременността??? Peace

# 59
  • Мнения: 514
Divena,много хубаво якенце.Наталия да си го носи със здраве....
Нищо не казваш за бременността??? Peace
Мерси  bouquet  bouquet
За бременноста какво да кажа!Растем и дебелеем! Whistling WhistlingНадявам се този път да не качвам толкова килограми колкото предния път ,засега са само 3 и дано така да продължа!
Добре се чуствам и другата седмица съм на преглед!Дано да видим пола ако не ,здраве да е.......!
Не пиша по тази тема ,за да не досаждам като има нещо ново и хубаво 100% ще се похваля! Flutter Flutter Flutter
Отивам да си полегна Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт