АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени!

  • 11 534
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 759
Дивена много хубави покупки! Hug
Пиши си и споделяй с нас за бременноста на мен ми е много приятно,че иначе се налага да влизам в другата отчетна за да разбирам какво щоо....  Heart Eyes Hug  Hug  Hug

# 61
  • Мнения: 222
Дивена-честита ви придобивка!
Фетица-ехе, честито ви учениче! Дано да му хареса!

Мислех си за срещата!!!!!!!!!! Ако другата седмица прогнозата е обнадеждаваща както за тази, защо пък да не спретнем една среща в Южния парк??????????????????? Какво ще кажете?????????????????????????

# 62
  • София
  • Мнения: 5 759
ЗА  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 3 926
Здравейте Hug.
Заровена съм до шия в бумаги и нямам грам време, ама и аз да си кажа за възпитанието.
Не съм привърженик на възпитанието с насилие. Дани за първи път усети шамара по дупето,  когато се опита да напъха в устата на сестра си бисквита, а тя беше на 1,5 месец. Него го шляпам по дупето само ако нарочно прави нещо на сестра си и то след като съм му казала поне няколко пъти да престане. За всички други случаи или съм повишавала тон или търпеливо съм обяснявала, че еди какво си не е хубаво и не трябва така да се прави. Него съм си го гледала  абсолютно сама, без помощ от никъде. Като казвам сама имам точно това предвид бабите бяха далеч, а мъжа ми излизаше рано и се прибираше вечер от работа, почти не сме излизали, защото нямахме на кой да го оставим, но въпреки това никога не съм избухвала и не съм се изнервяла толкова, че да го бия. Ани до момента не съм я пляскала. Повишавала съм и тон само един път, защото се инатеше и не искаше да яде. Много се надявам и за напред да не си изпускам нервите и да не я шляпам.

Фетица, браво на малкия голям мъж. Дано и за напред да ходи с желание  Peace.
Другата седмица аз вече ще съм свободна и ако се организираме за среща и аз ще дойда Peace.
Ако имам време утре ще се включа отново, че ми свърши  почивка Mr. Green и се захващам с документите Whistling.
Чао и приятен следобед    bouquet.

# 64
  • Мнения: 116
Ехеее, Госпожо Танче мн се радвам за Неди и за теб де  Hug Дано и занапред  е така доволен от яслите. Сладура той ... да го нацелуваш  Heart Eyes
sladkish, мерси за почерпката и дано не ви се случва повече fingerscrossed
shoshi, дано успеем този път да се видим, че ...  Embarassed
Гита, до къде я докарахте с ченгелите бе? А госпожата още ли я харесваме?  Mr. Green
Аз трябва да взема урина за изследванията, обаче как? В смисъл първа урина ли трябва да е? И как да я взема от гърнето? И изобщо как става номера?  Embarassed А направлението за 45 дни ли важи? Моето май ще изтече докато се мотам  Crossing Arms

# 65
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 376
....
Гита, до къде я докарахте с ченгелите бе? А госпожата още ли я харесваме?  Mr. Green
Аз трябва да взема урина за изследванията, обаче как? В смисъл първа урина ли трябва да е? И как да я взема от гърнето? И изобщо как става номера?  Embarassed А направлението за 45 дни ли важи? Моето май ще изтече докато се мотам  Crossing Arms

Г-жата е №1. От старата генерация и е от типа "родена за учител". Не ги товари, но и не ги глезоти излишно. Ченгелите са кошмара на всеки първокласник  Laughing Днес, от като се е прибрала, мъчи пустата двойка и не й се получава особено. Че и ченгели по писане я чакат  Whistling

Направлението важи 1м., така че бързай  Crazy Урината аз успях на 3-тата седмица да я взема. Стана с колектор, дето се лепва отдолу(изхабих 3-4 такива, докато стане) Не е необходимо да е първата урина.

# 66
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

Благодаря за всичките Клееви тинктури дето ми казахте Hug

Сладкишче, почерпихме се и да не се случват повече такива неща Praynig

За срещата-много ми се идва, но ние до към 25 ще сме в Сандански.Ще гледам снимки този път Heart Eyes

Дивена, пиши и тук.Много ще ни е приятно да "разстем и дебелеем" заедно с теб Hug

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ние пък двойката я пишем без проблем, ама ела да видиш С-тата или на Х-то половинката - майко мила, на баща си се метнал Twisted Evil.
И като му дръпне два пъти Андриан тетрадката - мани, бЕгай ooooh!.

# 68
  • Мнения: 116
... Направлението важи 1м., така че бързай  Crazy Урината аз успях на 3-тата седмица да я взема. Стана с колектор, дето се лепва отдолу(изхабих 3-4 такива, докато стане) Не е необходимо да е първата урина.[/b]
Тъй съм се разбързала, че чак нямам стигане. Направлението е изтекло на 26-ти  Mr. Green  #2gunfire Голяма съм ....
Ще взема ново  Crossing Arms А защо на мен ми казаха да не е стерилна урината?  newsm78 Аз със колектора съм добра. Най-много от втория път успявам  Crazy Тъпа работа .....
На Танти пък изобщо не и завиждам  ... тя двойката не е лесна.

Ние пък двойката я пишем без проблем, ама ела да видиш С-тата или на Х-то половинката - майко мила, на баща си се метнал Twisted Evil.
И като му дръпне два пъти Андриан тетрадката - мани, бЕгай ooooh!.
hahaha сладури ...

# 69
  • Мнения: 1 216
sladkish4e,  да сте здрави!
фетица, много много добре звучи, все така да е!
lion's club, задължЕ!
Димяни, как беше с детските? Бележка за последните 6м и документ за семейно положение? Имаше ли още, че аз май вече мога да се наредя за 40те кинта. Срокове имаше ли?
Divena, то бременеенето тепърва ще е за разказване
СРеща - АЗ ЗА!!!
И ние се поразходихме до южняка с количката и колелото, голямо състезание беше с момчетата. Дамян преоткри люшкавите глупости с монетки от 50 ст и 1лв покрай брат си. В магазина вече Камен е в количката - кола, а баткото подтичква.
Подсетихте ме да се обадя за резултатите на Кам за урина, мерси!

# 70
  • Мнения: 525
И мен ми замръзна Д-то в южния. Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 5 759
Шоши,бележката е от месец септември 2007 г до август включително на 2008 г + акта за раждане и ако си семейна данни на мъжленце!
Срока е:  ако си подала миналата година септември трябва сега до края  на края на месеца! Hug

# 72
# 73
  • Мнения: 1 216
Дими, мерсажЧ
Не съм подавала. Мислех, че е за последните 6м, ама ако е за година няма да ме огрее, че аз си имах доста добри болнични...
Лека на всички

# 74
  • Мнения: 65

Добро утро!
Нашата нощ беше като ден Laughing
Е-е, звънкайте като ходите в парка, пак сме се разминали!
Фетица, браво за ученика!
sladkish4e, да ви забрави всяко зло!
DiVena, аз май последна научих, желая ти приятни мигове и ги споделяй с нас!

За срещата съм-за!В южния следващата седмица е ОК.
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт