ОКТОМВРИЙСКА среща мила-мама с бебчо ще се снима!

  • 11 523
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Тук, тук!

Докторката не рачи да се ангажира с дата, но за пред държавата си имам от началото-поне администрацията да не ме гонят.
Не съм родила.  Whistling
Имам какво да разказвам. Но няма да е сега, че заспивам пред компа и ще излезе само едно тягостно отчитане, отколкото по-смислен пост.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тук, тук!

Докторката не рачи да се ангажира с дата, но за пред държавата си имам от началото-поне администрацията да не ме гонят.
Не съм родила.  Whistling
Имам какво да разказвам. Но няма да е сега, че заспивам пред компа и ще излезе само едно тягостно отчитане, отколкото по-смислен пост.

Спокойно.До Ноември има още много време.  Grinning
 Ами като си добре и имаш време пиши без да те подканяме.  bouquet Peace


Какво стана бе варненки? как мина срещата? Снимки качихте ли?

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 278
Момичета, нещо Еличка днес не е писала, а май каза, че днес ще е на преглед. Ако утре не се появи ще взема да й звънна.
Ели е била на преглед днес преди лекцията, така че я видяхме след това. Лекарката и е казала, че като гледа бебка колко е спокойна.....  Laughing може и да не се раждат скоро.

# 289
  • Мнения: 2 035
Ей сладурки имам честа да ви кажа прекрасна новина и аз  Grinning

elli78 роди днес!!!!  newsm44 newsm44 newsm44

Бебчо Никола се е родил днес в 14:55 часа нормално.
С идеалните мерки - 52 см. и 3800 кг.
Мама звучеше добре един час след раждането. Бебчето му е била поувита пъпната връв около вратлето, но слава на Бога е добре!
Да са живи и здрави и двамцата и четеримцата де Simple Smile))) Аз съм направо като неубоздана толкова съм щастлива, че нямам думи
  Party Party Party
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт