Развод и пак заедно

  • 6 276
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
няма истински мъже- само природни недоразумения!

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 923
Хайде да не обръщаме темата на феминизъм, а?
Истински мъже има там, където има истински жени. Ако край вас няма - замислете се!

# 62
  • Мнения: 130
Хайде да не обръщаме темата на феминизъм, а?
Истински мъже има там, където има истински жени. Ако край вас няма - замислете се!
Миличка не си права. Около мн истински жени се въртят не истински мъже! И ще си обръщам темата на феминизъм щом ми е кеф и щом ми е такова настроението. Ако не ти харесва - не чети!
И мъжете са го**да ! Това е!

# 63
  • Мнения: 130
хайде и един мъж да защитава и той не знае какво!

# 64
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
виждам че ще се развеждаш с мъжа ти който пропилява заплатата си по хазарт, но не мислиш ли, че е малко крайно да приравняваш всички мъже към него ?

така де, разбирам афекта ти.

# 65
  • Мнения: 130
виждам че ще се развеждаш с мъжа ти който пропилява заплатата си по хазарт, но не мислиш ли, че е малко крайно да приравняваш всички мъже към него ?

така де, разбирам афекта ти.
Да, прав си! Афектирана съм до крайна степен!
И честно казано не съм срещала или чувала за мъж който да не е или алкохолик, или женкар или комарджия или да не бие жена си! Не знам, може и да има някакви изключения, но те са много малко!

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 923
И честно казано не съм срещала или чувала за мъж който да не е или алкохолик, или женкар или комарджия или да не бие жена си! Не знам, може и да има някакви изключения, но те са много малко!
Аз съм срещала и не само съм срещала. Живея с човек, който нито е алкохолик, нито е женкар, нито е комарджия, нито някога ми е посягал.
И най-важното, не мисля, че съм изключение.

# 67
  • Мнения: X
Здравейте мили момичета,искам да попитам как бихте реагирали ако мъжът ви ви каже че иска да се разведете-по документи, и след това да останете да живеете заедно newsm78
аз списвам в съседния подфорум Родители, отглеждащи сами децата си. често срещано явление преди раздялата, и моят го беше предложил, и други много го бяха предложили. детски работи, незнаят какво искат и какво да правят и говорят глупости. оф, аман. на практика, такова нещо не се случва, чувала съм само за 1 такъв случай, развод, всеки с гадже, само дето живеят заедно, но нищо не е постарому, както той се опитва да ти каже, всичко да си остане по старому, само подписа да се махне, дрън дрън, няма такъв филм.

# 68
Развод,раздяла всичко което иска ще му дам.
Ами моите чувства,моята болка моят живот КАДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ОТИВАТ

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 923
Мн знаеш дали не оправя някоя! Все едно ще ти каже!
Да, да, може би 2 наведнъж... Joy
Дори и да е така обаче, не бих го нарекла "говедо"... има достатъчно ценности в него, за да го принизя толкова.

Това, че ти си нямала късмет с мъжа ти, никак не ти дава право да слагаш всички под общ знаменател. Най-малкото говори за зле за теб и намалява прогресивно шансовете ти да срещнеш наистина стойностен човек.

# 70
  • София
  • Мнения: 622
И аз съм от изключенията. Само дето не знаех, че съм такава късметлийка.

# 71
  • Мнения: 130
Мн знаеш дали не оправя някоя! Все едно ще ти каже!
Да, да, може би 2 наведнъж... Joy
Дори и да е така обаче, не бих го нарекла "говедо"... има достатъчно ценности в него, за да го принизя толкова.

Това, че ти си нямала късмет с мъжа ти, никак не ти дава право да слагаш всички под общ знаменател. Най-малкото говори за зле за теб и намалява прогресивно шансовете ти да срещнеш наистина стойностен човек.
Хич и не искам да срещам! Не ми трябва някакъв си мъж за да съм щастлива!

# 72
  • Мнения: X
Затова и промених отношението си към брака. Сега съжалявам, че съм се омъжила, но не заради човека, който съм избрала, а заради цялата нелепост на брака - да те вкара в релсите и да ти създаде социален и материален статус.
Аз мога и без брак да обичам, децата ми могат да са щастливи с двамата си родители и без те да са женени, а мъжа ми няма нужда да знае, че съм вързана за него. Лошото е, че преди 6 години не се замислях за това и постъпих като всички - пих шампанско, чупих пита и обещавах невъзможното  Mr. Green
1:1 мойто мнение
добре, че съм разведена вече  Joy
втори път не бих се оженила, да не дава господ да ми се падне мъж, който държи на сватбата .... това ми е кошмара наяве
ами да, можем да си живеем заедно, да си се обичаме, деца да имаме и т.н., без да сме си омешали имотите и да сме си обещали, че цял живот ще се обичаме
щото човек се променя за 1 месец и не можеш никому нищо да обещаеш и да се заречеш, какво ще е и как ще се чувстваш след 1 година. и на себе си не можеш да обещаеш, че след 1 година няма да си се променил. мдам.

# 73
  • Мнения: X
Това, че ти си нямала късмет с мъжа ти, никак не ти дава право да слагаш всички под общ знаменател. Най-малкото говори за зле за теб и намалява прогресивно шансовете ти да срещнеш наистина стойностен човек.
не си права, това е момент от нейния живот, който ще мине
всеки разведен/разделен минава през периода 'пълна омраза към противоположния пол'. при много малък процент от хората тази омраза продължава цял живот. обикновено за по-малко от година нещата влизат в релси, и това при дълга връзка преди това.....

# 74
  • Мнения: 12 677
Имам основателна причина да се разведа и тя е, че брака ми няма основателна причина да съществува...

Твърдиш, че се обичате. Според мен това е доста добра причина.
Или смяташ, че бракът е само материално осигуряване. Не го разбирам и като завързване за легло. Много хора с брак се чувстват доста отвързани.

Общи условия

Активация на акаунт