Развод и пак заедно

  • 6 268
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
не си права, това е момент от нейния живот, който ще мине
Може би... не съм изпадала в подобна ситуация, но ме подразни излишния феминизъм.

Мария. Н, пожелавам ти момента да мине по-бързо и да заживееш спокойно и щастливо - със или без мъж...

# 76
  • Мнения: 2 448
виждам че ще се развеждаш с мъжа ти който пропилява заплатата си по хазарт, но не мислиш ли, че е малко крайно да приравняваш всички мъже към него ?

така де, разбирам афекта ти.
Да, прав си! Афектирана съм до крайна степен!
И честно казано не съм срещала или чувала за мъж който да не е или алкохолик, или женкар или комарджия или да не бие жена си! Не знам, може и да има някакви изключения, но те са много малко!

Ако ще правим обобщения и аз мога.Ето моето:
Мда, много са малко, и знаеш ли какво, падат им се жени пълни неблагодарници и не можещи да ги оценят на фона на боклуците, защото живеят с едно изключение,което приемат за даденост.


А по въпроса за фиктивния развод, аз също искам да се разведа с мъжа си по документи, защото вече сърбах един път попарата със съдебни дела, заради факта, че съм законната му половинка и не искам това да ме сполети и за в бъдеще. 
Макар, че мисля, че случая на авторката е съвсем друг.

# 77
  • Мнения: 130
не си права, това е момент от нейния живот, който ще мине
Може би... не съм изпадала в подобна ситуация, но ме подразни излишния феминизъм.

Мария. Н, пожелавам ти момента да мине по-бързо и да заживееш спокойно и щастливо - със или без мъж...
Благодаря! Извинявам се за "излишния феминизъм" и на всеки, който се чувства засегнат! Малко ми дойде на нагорно днес!

# 78
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Не, определено има много свестни мъже. Даже почти всички са такива.

Обаче мисля, че във всеки  един момент и най-прекрасният мъж може да започне да се държи като говедо с жена си.
Причините за охладняването и идиотското държание могат да бъдат всякакакви, понякога зависят от жената, понякога това просто се случва.

Възможно е години подред мъжа да е уважавал и обичал жена си, но в момента, в който се влюби в друга /само не казвайте, че е невъзможно/, да започне да се задушава при жена си, да не я понася и да я обижда.

Затова има и срещи и раздели.

А в случая съм категорична, че мъж който не смее да каже в очите на жена си че я напуска, е мухльо.

# 79
  • Мнения: 4
Не се притеснявай миличка и при мен се случи почти същото,но аз си събрах багажа и си заминах сега чакам документите.

# 80
  • Мнения: 2 099
Бяхме разделени около месец,от една седмица се виждаме,снощи ми каза че бил пуснал документи за развод и не могъл да си ги оттегли,каза че иска да се разведе защото вече го бил решил.Неговите претенции са че не сме се били разбирали и го било страх да остане семеен с мен,била съм имала лошо отношение към него и така съм щяла да се променя-да стана по добра и по смирена
Хахахаха хаа ха.Добра,смирена бля бля.Абе закъв ти е да живееш с него?Можеш ли да си добра и смирена?Майкоуу добра и смирена..изби рибата.Хай сбери му юларя и да върви да пасе.Явно не може да озапти една огън жена!Лека и успешна и вземи го остави тоя.

Общи условия

Активация на акаунт