Магическата зелева супа

  • 57 807
  • 522
  •   1
Отговори
# 495
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
А защо слави111 като пише публикациите й са все нулеви?????????

# 496
  • Мнения: 144
А защо слави111 като пише публикациите й са все нулеви?????????

Е това и на мен не ми е ясно newsm78

# 497
  • Мнения: 5 178
слави пише все във подфоруми, в които не се отчитат публикациите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336416.0

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Инче,  здрасти  Wink Ние с теб сме май ветерани .Аз съм последен ден ,но ето на похвалих се и вчера и аз прегрешавах цял ден и не защото бях гладна ,аз съм гладна само първите дни ,ами от скука ,че беше студено и си бяхме в къщи цял ден .Повече няма да се хваля ,като свърша тогава  Mr. Green

Аз отдавна съм убедена ,че с глад не се отслабва трайно  Peace

# 499
  • Мнения: 199
  smile3525    galaUSA  Не е лошо човек да си хапва вкусни нещица, но трябва да има едно на ум. При всички случаи връщаш назад в диетата и забаш стопяването на кг.  Аз правя друго ако много ми се прияде нещо от хлапетата си близвам малко или се вземам само залъче, така оставам с чувството, че нищо не съм пропуснала, но това са единични случаи. В съзнанието си съм разделила храната на добра и лоша.
Добрата е която мога да ям и лошата е всичко останало. Когато ми се яде нещо и веднага го преценявам добро или лошо е и така нямам проблеми. Щом свърши моята добра храна отивам до магазина и се зареждам с това което ми е позволено и не се измъчам, защото винаги има какво да ям, пък и пия доста течности. Може да се каже, че до обяд съм на течности.

# 500
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Червена роза, затова ще почна да си броя диетата от днес  Peace
Предните два дни бяха проба, един вид.

Иначе на кила съм като снощи, преди да си легна, дори със сто грама надолу.

Има и нещо друго - вчера за пръв път не тренирах. Просто не остана време.

Днес планувам един засилен ден на супа и кардио-тренировка - за нея ще ми е по-трудничко, че пак съм сама с двете деца  ooooh!
А с тоя, малкия, е невъзможно да се тренира. Всеки път идва и застава под гирите - оня ден щях да го фрасна по главата без да искам. Едвам удържах гирите  ooooh!

Въпрос - моята супа е една тенджера, голяма. От една зелка, два моркова тънки и малки, един буркан домати. Колко време издържа супата. В хладилника е. newsm78

# 501
  • Мнения: 199
Да си призная... супата издържа, но аз не я издържам ... и първата и втората и трета хвърлих, защото по-вече от три дни не я понасям. Не мога и грам да си сложа в устата. Пробвах я с различни вкусове но все тая ... Затова този път я направих по друг начин - задуших с малко олио лука, морковите и чушките и след това сложих другите неща и червен пипер и лютеница и повечко водичка.  Днес ми е четвърти ден, но нямам проблеми - определено става за ядене и  е по-вкусно.
Но както писах и по-горе пия много течности, а супа ям 1 път на ден.
Сутрин още като стана си правя Инхуа, после пия кафе, след това плод или салата зеленчуци + хапче, и до обяд пак течности и по-често посещаване на 00. За обяд супа + хапче. И от там нататък зависи от деня - плодове, зеленчуци, чай, сокчета.
А днес съм на 1 л. прясно мляко 1%, 1 или 2 банана, 1 ябълка, супичка - това за деня.

# 502
  • Мнения: 144
Аз май много ви досаждам с тези мои въпроси/ сигурно затова не ми отговаряте/, но като гледам всички си правите супичката по вас вкус затова и аз ще си я направя както съм я замислила и се надявам на минусчета.................и на вас пожелавам много такива.

# 503
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Аз май много ви досаждам с тези мои въпроси/ сигурно затова не ми отговаряте/, но като гледам всички си правите супичката по вас вкус затова и аз ще си я направя както съм я замислила и се надявам на минусчета.................и на вас пожелавам много такива.

ми те и на мен така ми казаха поне няколко жени  Peace
явно, че може и само с една главичка лук  Simple Smile

# 504
  • Мнения: 0
Аз май много ви досаждам с тези мои въпроси/ сигурно затова не ми отговаряте/, но като гледам всички си правите супичката по вас вкус затова и аз ще си я направя както съм я замислила и се надявам на минусчета.................и на вас пожелавам много такива.
здравей slavi111,аз я правя по рецептата,но добавям и сол,защото не стига,че гладувам но и съвсем без сол не мога Sick

# 505
  • Мнения: 4 344
здравейте!
момичета,не се притеснявайте да експериментирате и да подобрявате вкуса..
при мен,заради щитовидната не е редно да консумирам зеле,та дори не го слагам понякога.правя  я от каквото ми се яде,за да не ми омръзва-гъби,тиквички,спанак,лапад,домати,карфиол,картоф...и пак има невероятен ефект,ако не прецакам нещата..(в темата имаше момиче,което добавяше и сирене за вкус и пак отслабваше)
Fresh Gale ,този път за кратко ли ще я правиш?аз се надявах,че по за дълго ще си правим компания.. Hug

# 506
  • Мнения: 144
Благодаря ви за отговорите, ще експериментирам този път е без да прекалявам разбира се .
gala USA, шери7272, ина15 този  bouquet е за вас

# 507
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
благодаря  Hug

така...
за днес
като си хапнах вчера хубавичко и днес о-хаааа, как имам енергия само за диета  Laughing

сутринта - сок от грейпфрут, на гладно, както винаги
малко след това - кафе, без захар, без мляко и с канела
на обяд - купичка супа
от 2 до 4 - тренировка - изцеждане - всички части на тялото, предимно крака и бедра
в 4*30 - купичка супа

и ето ме на отчет!

М/у другото - пия си доста вода, както винаги, водата ми е с лимони. Днес си направих новата вода, и още от по-първата кана, концентрираната, водата направо е кисела, отделих в едно шише, и от него си пия, докато си ям безвкусната супа - някак си ми оправя вкуса на супата  Simple Smile

до довечера планувам чайове + една ябълка (златна превъзходна)
ако ми пригладнее - още една купичка  Simple Smile

иначе готвих страшна мусака, и моите мъже си ядат от нея и ме бъзикат, че ям гадории  Simple Smile

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Инче ,аз нали знаеш я правя по 1 път в месеца ,повече не мога ,но иначе си чета темата да се надъхвам Embarassed

Гала ,ти направо гладуваш ,явно си много мотивирана. Peace,но все пак хапвай от позволените неща за да не се получи йо-йо ефект.

# 509
  • Мнения: 4 344
Fresh Gale ,а колко кг си сега?и колко премахна този път?а би ли могла да пуснеш нова тема,че ще ни заключат.. Praynigпреди ако не се лъжа,ти ги правеше..

Общи условия

Активация на акаунт