бременна или не

  • 2 786
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 454
"Бременна или не" - това не е ли въпрос, чиито отговор се намира чрез посещаване на гинеколог или правене на 5-минутен тест за бременност

Точно вчера имах опасения , че съм бременна : и аз пия хапчета - съвсем умишлено, но имам напрежение в гърдите, подута съм и ми се спи...(това със спането е и без да имам такива съмнения)

Както и да е...смятам , че е абсолютно възможно да си бременна...лично бях пуснала тема по въпроса за хормоналните таблетки и бременността - не знам от къде се намериха толкова хора да потвърдят , че се е случвало с техни познати, лично се похвалиха как си гледат бебчетата, да не говорим , че имаше и такива забременели дори при ползването на спирала - Да, рядко е. Да попадаш малкото проценти в които се случва , но СЕ случва

Така, че според мен трябва да си направиш тест и да отидеш на лекар
Аз си направих снощи- отрицателен е , но дори и на него не вярвам

# 31
аз съм чела опаковката.Но е още мн рано да си направя тест,защото това е станало преди 2 седмици ,нали трябва да дочакам следващия цикъл ,и ако не ми доиде тогава,но аз ще съм пила хапчетата.Имали  опасност да се навреди на плода.Как мойе да сам сигурна.

# 32
  • Мнения: 216
За да си сигурна трябва да се съветваш с лекаря ти, не с налучкващи мами , защото колкото и да сме запознати си налучкваме. Но се замисли колко фактора трябва да се съберат, Едно трябва да са \"пропуснали \" хапчетата( демек да си една от малкото процент жени забременяли докато ползват хормонален контрацептив, и друго; Трябва да си овулирала точно между третият и десетият ден на цикъла ти. Не знам точно как влияят хапчетата на овулацията ти, но ако да кажем си бременна кръвен тест поръчан от доктор- ще покаже, Урина- не все още. Друго, защо се съмняваш след като е рано и за симптоми и за пропуснат цикъл????

Таблетката и бременност
Ясмин не трябва да се използва при доказана или подозирана бременност. Ако се съмнявате, че сте бременна докато приемате Ясмин, трябва да се консултирате с Вашия лекар колкото е възможно по-скоро.

# 33
  • ЕН
  • Мнения: 543
За да си сигурна трябва да се съветваш с лекаря ти, не с налучкващи мами , защото колкото и да сме запознати си налучкваме. Но се замисли колко фактора трябва да се съберат, Едно трябва да са \"пропуснали \" хапчетата( демек да си една от малкото процент жени забременяли докато ползват хормонален контрацептив, и друго; Трябва да си овулирала точно между третият и десетият ден на цикъла ти. Не знам точно как влияят хапчетата на овулацията ти, но ако да кажем си бременна кръвен тест поръчан от доктор- ще покаже, Урина- не все още. Друго, защо се съмняваш след като е рано и за симптоми и за пропуснат цикъл????

Таблетката и бременност
Ясмин не трябва да се използва при доказана или подозирана бременност. Ако се съмнявате, че сте бременна докато приемате Ясмин, трябва да се консултирате с Вашия лекар колкото е възможно по-скоро.


Peace Peace Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Заключвам темата.
Авторката да си чете листовките и да посещава лекар.

Общи условия

Активация на акаунт