ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА НОВИЯТ СЕМЕЕН КОДЕКС

  • 4 026
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 592
Човек дори и добре да живее, рано или късно се жени. Даже и с 3 деца... Роска, не си улучил местото, брато, за темата. Сори че повтарям! Нека приемат закона, да видим в какъв вид ще е това и пак ще коментираме. Така само обираш негативите. Нека всеки си избира как да си чука тиквата!
Поеми си въздух и задръж докато всичко стане факт!

# 106
  • Мнения: 2 792
Всеки  може да живее както си иска.   Но  все   пак  дали  ви харесва  или  не   има   си  морални ценности.  И  да подчертая  те  са   точно  за да  донесат  добри неща  за хората.  Те  не  са против хората.  Много погрешно  сте  разбрали  -  ние  не  сме против хората    а   срещу  неморалността.
Ако успееш да формулираш как точно СК в момента контролира моралността и оттук нататък няма да го прави и въобще от него зависи  този контрол ще дойда на митинга.
 Може би няма да е зле първо да формулираме какво значи моралност и неморалност?
  Бракът ли е спасението да не попаднеш в тази догма/неморалността/?
  Хомосексуализма е неморален ?
   Какво значи различните от нас?
  И какво конструктивно можем да измислим в един форум ? Превъзпитание на нацията и набиване на канчето на не разбралите?
  Защо всички привърженици на християнството приемат за нормално в България да се приема за законен единствено гражданския брак?

# 107
  • Мнения: 2 563
На мен тази организация "Общество и ценности" ми е безумно противна. Ще ми казват как да живея с хората, които обичам. Брей! Четете морал в собствените си семейства! В моето нямате място, тъй че чиба!

# 108
  • Мнения: 183
АЗ не разбрах за какво е цялата тая патардия.
Брак, разводи,аборти, наркомани, хомосексуалисти, извращения и кръвосмешения...и всички тези думи, някак се оказаха по изненадващ начин, тясно свързани в едно, заради някакъв нов семеен кодекс.
Направо се изумявам!
Кой си мисли, че света ще стане по-добър от това, че двойките ще треснат по още един подпис, някъде там, по бумащините?
Ако ще си слагам парафа по такъв тип документи, то по-добре да е в гражданското. Щото аз разлика не виждам м/у двете!
И никой, ама никой няма правото, да обвинява хората, които живеят без заветния подпис, в неморалност, неангажираност към човека до тях и всякакъв вид простотии, каквито изчетох в темата до тук в някои от постовете. Не подписа прави семейството!
И не подписа прави ценностната система на някой една или друга. Самото твърдение е направо смехотворно. Много по-други неща са.И слава Богу!
Някой, ако ми каже, че наркоманите и извратеняците ще намалеят, ако си узаконя съжителството с Човека, отма съм разписАла. Ама не! Няма как да стане! Щото едното, няма никаква връзка с другото. За жалост. Ако беше установено, случайно, че връзка има, хич нямаше и да имаме право на избор... Няма- не искам, няма- недей! Такъв закон щаха да ни изтрескат, че "предложението за новият семеен кодекс", щеше да звучи като приказка за лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт