може ли 4д да греши.

  • 8 657
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Съмнявам се. ДА ти е живо и здраво.  Peace
( моето предчувствие ме излъга Embarassed )

# 61
  • Мнения: 1 428
Проблема едва ли е в апарата  Wink зависи от компетентността на лекаря .
Успех! Hug
Peace

# 62
  • Мнения: 466
И аз смятам ,че преди всичко зависи от това кой борави с 4Д ,3Д или 2Д , аз съм гледана само на 2Д и когато лекарката ми беше сигурна какво вижда ми каза пола - даже ми спря на фокус монитора та да си му видя пишката   Grinning

# 63
  • Мнения: 27 524
Може, но вероятността е хипер минимална  Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При първата бременност до последно срамежливката не искаше да си показва пола, но моята интуиция не ме излъга. Сега ще видим - интуицията ми казва, че е момче, другата седмица ще ходя на ФМ и се надявам да разбера.

# 65
  • Мнения: 566
днес ходих при моята доки и отново попитах за пола ,но уви бебчо се беше завъртяло така че нищо между краката не се виждаше, и тя ми каза евентуално другият път ,но може да е решило да тръпна докрая дали Кръшков е познал или моята интуиция.Успех на всички майета и здрави дечица Peace

# 66
  • Мнения: 566
Здравейте майчета,вече е напълно сигурно че чакам МОМИЧЕНЦЕ,видяха ме оак на 4д и ми казаха със сигурност.Явно интуицията греши понякога,но дано всичко мине нормално и да завърши с красив финал(здраво бебе ).Благодаря на всички за отговорите ви .  bouquet

# 67
  • Мнения: 4 496
Аз до последно не осъзнавах, че това, което наричах "интуиция" при мен си беше чиста проба желание.
Лека бременност и прекрасна принцеса ти желая! Hug

# 68
  • Мнения: 3 456
,но дано всичко мине нормално и да завърши с красив финал(здраво бебе ).Благодаря на всички за отговорите ви .  bouquet
Това е най-важното !

# 69
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Първия път бях убедена, че е момиче, въпреки че ехото показа в 8м момче. Е, тогава нямаше 3Д или 4Д. И съм сигурна, че не беше просто желание, бях сигурна, че е момиче. Е, аз излезнах права. Втория път имах предчувствие за момче. То не беше и точно предчувствие, а по-скоро различно прочтичане на бременността и за това си бях решила, че ще е момче. Но това продължи до ФМ-то( на 2Д отново), когато вече на 100% доц.Томова каза, че е момиче.

Общи условия

Активация на акаунт