Глиганки 8

  • 25 522
  • 453
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 737
Нещо никакви ви няма  Mr. Green
При мен никакво развитие-ни на горе,ни надолу.Сега ходя да ме увиват с някакви бинтове,белким сваля някой друг сантиметър от задника.Винаги съм имала широк ханш и затова с милиметърче да мръдна-ще съм доволна.И това пусто сладко не мога да го спра съвсем-все нещо ще ме изкуши.
Четох,че в Англия били предпочитани мъжете с корем,косми и леко намирисващи.Чудя се кога ли ще станат модерни и такива жени,та вече да престанем да се тормозим  Joy

# 421
  • Мнения: 6
Здравейте мили дами!
Ето ме и мен вече с експертизата в ръка. Какво да кажа освен, че се "отървах" с хирзутизъм. Тя борбата с окосмяването си я имам от известно време, но сега поне и медикаментозно ще започна, та дано ефекта да е по-добър, а и се оказа, че е в течение на ПКЯ, които имам. Е, съдбата това е решила за мен, но аз няма да се давам. Все пак съмненията за възли на щитовидната жлеза и разни други подозрения отпаднаха, което е успокояващо.
Вчера си купих и кантарче и установих, че все пак съм смъкнала още 3 килограма, а преди малко колежките ме питаха какво правя, че е започнало толкова да ми личи, че слабея - значи има видим ефект. Пък и благодарение на това може би някой от нестабилните ми хормони за мое и учудване на докторите бяха се вкарали в нормалните граници.
Та това е положението около мен.

# 422
  • Мнения: 37
Здравейте,прекрасни и мили Глиганчета!  bouquet
Дълбоки извинения за мълчанието ми,но като не върви не върви...бях на селото - буркани,казани и т.н.,че иде гладна зима.А там няма комп.После на работата помощникът ми замина при родителите си из Арабските емирства и всичката гадост минава през мен.На всичкото отгоре някакъв вирус скапа и служебния и домашния комп.Озовах се в позиция цайтнот,за съжаление.
Сега да рапортувам:
За 90 дни 11 кг заминаха в историята.Последните двадесетина дни само задържах.Талията от 88  стана 79 см,а ханша от 110 на 104 см.Е, не станах фиданка ,но изглеждам повече от добре с моите 162 см ръст.В петък бях на купон и обрах овациите.
Добре дошла на Kickis!  bouquetЖелая ти успех в борбата с килата!!! Peace
На останалите  - дерзайте момичета,лятото мина ,но не бива да се отпускаме! Naughty
Весел и щастлив ден от мен!!!  bouquet

# 423
  • Мнения: 0
Нещо никакви ви няма  Mr. Green


Трудно се поства докато тичаш  Grinning

# 424
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте глиганки Hug
Ето ме и мен, завърнах се от морето, една седмица на Златните ол инклузив, много ядене беше, не съм се ограничавала, но сега съжалявам ,защото резултатите от двумесечните ми тренировки се изпариха яко дим, да се бях ограничавала поне от сладко и хляб, сега нямаше да се тюхкам ooooh! Thinking
И сега пак съм в начална позиция, дори не мога и да тренирам защото съм си в Бг и тук нямам кростренажор, дисковете ми с упражнения, нищо.
Много ме е яд, мерих се и на кила, и на сантиметри, пълен ужас...
Ох, вече не знам и аз какво да правя...май ще си остана дебела ooooh! Sad

# 425
  • Мнения: 826
Дороти, браво, момиче!  Hug Ти си наша гордост!!!
Резултатите ти са супер, браво за волята- 90дни са много време! Успех в задържането, и ако решиш да бориш още килца- тук сме за морална подкрепа!  Grinning
Мойто либе до събота си е тук. Вече писах, че докато е в района за диетуване трудно може да се мисли. Леко съм смъкнала след морето /побирам се в 2 панталона, дето преди не можех /, но не е нещо драстично.  При сериозна промяна ще докладвам своевременно.  Peace

# 426
  • Мнения: 37
Благодаря,Елиа  Hug  love001!Вярно че беше дълго,но не беше неприятно,защото се яде.Ако бях ограничавала грамажа на порциите може би щях да сваля още.Но пък и кожата щеше да пострада.Сега мисля,макар и да не обичам спортуването да си направя някаква семпла комбинация за стягане на ръцете.Определено не изглеждат добре... ooooh!А ти като си иде либето в странство се захващай,два панталона успех си е успех,както и да го погледнеш.Важното е да имаш стимул.
Аз сега като че ли не знам как да ям.Свикнах с разделното хранене и май пак ще се придържам към него и след три месеца ще повторя още един път диетата.Да ви кажа ,момичета - усещането е страхотно.Гледам се и не мога да повярвам,че се бях изтървала преди.Сега имам дрехи,които мразя даже да ги гледам и ще ги подаря на някого. newsm78
Линди,мила!Не се отпускай!!!Каквото нережимно изкара на Златните вече мина.Хайде,стягай се! NaughtyКато се прибереш ,подхващай някакъв хранителен режим.Първо се откажи от хляба,ако не можеш съвсем прави като мен - пълнозърнест.И една филия даже засища.За сладкото му намерих чалъма.Купих си подсладител на прах,смесвам две лъжички сусамов тахан с половин лъж. подсладител и така.Хем глада за сладко се притъпява,хем тахана съдържа калций за костите,които страдат от всяка диета.Само да не е в голямо количество,защото е калоричен.Иначе действа и на емоциите,т.е. тушира нервното напрежение.Това го научих от една стара жена от Харманлийско,където се отглежда сусам.Ще чакам да се включиш с хубави новини!  bouquet
Желая ви приятен ден,момичета!!!  bouquet

# 427
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Doroti571, мерси за подкрепата, ще дерзая Peace  bouquet

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Моля, не превишавайте 50-та страница!
Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Благодаря!

# 429
  • Мнения: 37
Зла вещица - гаднярка,злобарка или свежарка,все едно!Благодаря за информацията,но не се чувствувам като овца...............

# 430
  • Мнения: 37
Деца,къде изчезнахте? newsm78
Докопах се до компа и реших да надникна - няма никой...
Тази вечер се утеших със салата от домати,много магданоз и сирене и ....една студена вода #Cussing outДомочадието яде печена риба с картофи.Аз реших да карам вечер по-леко,че страха от килата ми е голям.
Желая на всички,които ще са на линия - лека вечер и нощ!  bouquet

# 431
  • Мнения: 826
Либето замина. Вчера. Тъпо ми е и смотано... Cry
Вече няма извинения. Знам коя е най- добрата формула при мен- без сладко, газирано и тестено. И без ядене след 17ч.  Много трудно се преборвам с гадния вкус на кафето с подсладител, ама ще трябва да се свиква- не мога съвсем без кафе.
Отивам да си търся домочадието къде се разпиля. Днес чистя като за световно, защото последните дни  гаджето ремонтира разни дребни неща из апартамента, та сега всичко плаче за чистене ooooh!
Този път слънцето ще се връща за Коледа, много ми се иска приятно да го изненадам с променена визия- има 3 месеца до тогава .
Хубав остатък от почивния ден на всички ви, аз отивам да се вихря с почистването.

# 432
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Успех елиа   bouquetдано след 3 месеца да имаш нова линия Hug
И аз съм с кофти настроение че и аз съм далеч от приятеля ми , а няма да се виждаме още две седмици, а като ми е кофти и самотно ме избива на ядене, сутрин се събудя с ведрата мисъл да се ограничам, вече към следобеда съм изяла сладкото вкъщи, при мен също така липса на стимул е липсващия ми спорт, без движение не мога, само да гладувам не става....а пък тук за да спортувам трябва да ходя някъде навън Cry
Стискам ви палци и приятна нова седмица  bouquet

# 433
  • Мнения: 0
Здравейте!
Бих искала да се присъединя към темата, но гледам, че другите теми са все за някоя диета. Тук при вас достъпа свободен ли е?

# 434
  • Мнения: 37
Добре дошла,Girl bouquet!
Тук сме с разнообразни диети и режими на хранене.Правила общи и норми задължаващи - няма!Всеки се бори според разбиранията си,но целта е една - долу омразните кила!!! #2gunfire #Cussing out
Аз лично бях на 90-дневната.На 31 август я завърших.Свалих 11 кг тегло,доста см от талията и ханша.Сега задържам и след три месеца ще повторя.
Дерзай и ще сполучиш,а от нас подкрепата е сигурна!!! Hug Peace
Приятен ден на останалите Глиганки!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт