Глиганки 8

  • 25 510
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 737
Ох,и аз искам да започна да тренирам тъпо и упорито,ама нещо все не става  Rolling Eyes
За сметка на това търча като кон всеки ден пеша поне по 3 км.Искам да сваля 5 см от ханша и още 5 кила,ама нищо не правя по въпроса...
Момичета,кажете как да мотивирам мъжа ми да започне да отслабва?Страхотно шкембенце е заформил и на него му пречи,но неще и неще да пробва да го махне.Не че не изглежда добре,ама е по-добре за него.Като му спомена нещо ми се сърди-как той нищо не ми казвал като съм била 140 кг.А в същото време му тежи и се вижда надебелял
Аз поне разбрах колко съм била дебела чак като отслабнах Laughing
Замислям се за някакъв фитнес уред за у дома,но не мога да реша какъв.Пък и се чудя дали няма да се превърне в поредната закачалка за дрехи.А и дума не може да става да ходим заедно на фитнес-няма време

# 451
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Тамнокоска, аз ако бях на твое място взимам едно вело в къщи и започвате да се редувате с мъжо, първоначално по 10 мин на ден после по повече ,малко ограничаване в храната и ще се стопи шкембето на бързо.
Пошушни му  Hug

# 452
  • Мнения: 826
Тъмнокоска, нямам идея newsm78 Моята половинка също имаше сериозно шкембенце, но след първите 3 месеца в чужбина си дойде слаб като чирус ooooh! Не  го препоръчвам като начин за сваляне на килограми, само споменавам.
У нас всички се натръшкахме от някакъв вирус, аз изтеглих "късмета" висока температура ooooh! Не ми се говори, близо 36 часа почти не ставах от леглото Tired
Лека- полека всички се оправяме. Сега само главата ми дрънчи яко. ooooh!
Тренировките от последната седмица са тотално изтървани, дано довечера съм добре и отида на фитнес Praynig

# 453
  • Мнения: 0
Д ви дам малко допинг .... както в повечето случаи във вид на снимки:

http://fishki.net/comment.php?id=62001

Успех !

Общи условия

Активация на акаунт