Прозрачни асансьори

  • 2 688
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
Прозрачните асансьори се наричат "панорамни". Поне да знаете от какво ви е страх.  Laughing
А иначе мен лично от асансьори въобще не ме е страх, напротив, много обичам да се возя във всякакви - стари, млади, тъмни, светли, кожени, дървени, стъклени, огледални, стоманени, скърцащи, засядащи и т.н.
И да знаете като заседнете - звъните на телефоните, които задължително трябва да ги има изписани в кабината вътре, човек от поддръжката трябва за ви извади до 30 минути.
Цялото ми семейство се занимава с това, та проявявам интерес и аз.

# 31
  • Мнения: 2 050
Цитат
Като стана дума за децата, та се сетих за "London Eye" ( Цък и цък.)
Ей в това чудо децата залепяли нос и се радвали, а родителите се свивали и притваряли ужасени очи

Хаха и аз бях от тез, дето лепят нос Laughing Ама щом нямам свои бебоци, още си се броя за дете Peace
А за прозрачните асансьори - супер сааа! Гледката е винаги неповторима (и усещането - ако си по-височко).

# 32
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз ги харесвам, синът ми още повече  Laughing

# 33
  • Мнения: 11 747
Само веднъж съм се возила на панорамен асансьор - до 78-я етаж. После продължихме до 84 етаж с друг, вътрешен асансьор. Страх имаше, не много, но все пак височко си беше и малко ми се подкосиха краката в тази прозрачна клетка.
Страх или не, от какъвто и да е асансьор, не виждам ако трябва да се качват 50- 60- 100 етажа, не виждам друг начин.  Thinking

# 34
  • Мнения: 4 585
Не знам какво бих правил, ако няма друг асансьор.
Сега се чудя как съм живял на 14 етаж и съм излизал на терасата.
Вече съм отвикнал, от 22г живеем на втория етаж.

# 35
  • Мнения: 11 680
До към десетия - да, страх ме е. Ползвам стъпалата  Peace Но от 10-тия нагоре мързелът е по-голям  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 229
На мен ми харесват, но рядко съм се возила на такъв. Laughing
Имам страх от високо, но когато няма парапети или някаква преграда. Много мразя тераси с нисък перваз на 12 етаж например... Confused

# 37
  • Мнения: 12 666
В асансьорите чак толкова не ме е страх. Но да ме видите как минавам по стъклените мостчета - затварям очи, стискам зъби, хващам се здраво за парапета...А хората седнали там и кафенце си пият.

# 38
  • Мнения: 9 814
Честно казано ме е страх.
А малката иска поне по веднъж на ден да ходим в МОЛ-а да се вози на тях.

# 39
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз гледам да вторача поглед в металната врата на стъкления асансьор. Не е страх, но стомахът ми се свива на топка.
В този ред на мисли да ви питам друго. Случвало ли ви се е като излезнет от асансьора и да не си чувствате краката, да са ви нещо като нестабилни /незнам дали съм го обяснила правилно/. Ама не само в стъклените асансьори, ами и в обикновените?

# 40
  • Мнения: 9 814
Да случвало ми се е.
По принцип изпитвам ужас от асансьори.
Все си мисля, че въжетата ще се скъсат.

# 41
  • Мнения: 4 306
Неприятни са ми панорамните асансьори. Не ме е страх, а просто коремът ми става на топка, като при виенското колело. Не съм по такива емоции.
А откакто в един магазин вратата на така съвременния асансьор щеше да затисне крачето на дъщеря ми, започнах да ги избягвам. На всичко отгоре този асансьор беше декориран сякаш е от счупени стъкла, целите едни напукани такива ...бррррррр.
При мен обстоятелствата не са налагали да изкачвам повече от осем етажа.

# 42
  • Мнения: 1 878
Харесвам прозрачните асансьори.  Party
Като стана дума за децата, та се сетих за "London Eye" ( Цък и цък.)
Ей в това чудо децата залепяли нос и се радвали, а родителите се свивали и притваряли ужасени очи (така поне разказваше моят дон преди години, когато за първи път беше кацнал в Лондон и отърчал направо там Laughing).
Сега чакам и вторият трол да стане на човешка възраст, та да посетим всички вкупом това чудо на чудесата.

Като прочетох заглавието на темата, първото което се сетих беше за London Eye. Имах такъв мерак да се кача , а като бях вътре, през цялото пътувано,което продължи общо около 30 мин, се бях вкопчила в пейката и умирах от страх. И от възхищение също де, но повече от страх Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 910
Защо не ми попадна този асансьор последното идване да се повозим с малкия!?...той така ги обича, но все попадаме на 4-5 етажни само.  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 407
Не ме е страх,зяпам си.

Общи условия

Активация на акаунт