Колко дни преди термина, ви беше назначено секцио?

  • 6 331
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 61
14 дена преди термина но вси4ко зависи от преценката на лекаря

# 106
  • Мнения: 961
14 дни преди термина. И до последно пиех Магнерот.

# 107
  • Мнения: 17
 Здравейте, аз да питам нещо, което не съм сигурна дали съм разбрала съвсем. Понеже аз искам да съм секцио, но още не са ми казали дали ще е по медицински показатели или ако не ще е по мое желание. Но както повечето тук пишат ми се иска да е по-близо до термина. Е да де ама ако малчо тръгне да излиза по-рано много се притеснявам дали няма да ме "прекарат" с нормално раждане.  Embarassed какво да правя тъп страх ама си го имам. Та как мога да съм сигурна че при каквито и да е обстоятелства ще е секцио, ако е нещо по спешност някой ще ме слуша ли изобщо или ще си правят каквото искат.... ooooh!

# 108
  • Мнения: 207
Здравейте, аз да питам нещо, което не съм сигурна дали съм разбрала съвсем. Понеже аз искам да съм секцио, но още не са ми казали дали ще е по медицински показатели или ако не ще е по мое желание. Но както повечето тук пишат ми се иска да е по-близо до термина. Е да де ама ако малчо тръгне да излиза по-рано много се притеснявам дали няма да ме "прекарат" с нормално раждане.  Embarassed какво да правя тъп страх ама си го имам. Та как мога да съм сигурна че при каквито и да е обстоятелства ще е секцио, ако е нещо по спешност някой ще ме слуша ли изобщо или ще си правят каквото искат.... ooooh!
За да си сигурна, че ще родиш, както желаеш, най-добре си намери доктор. Все още не е късно, като гледам линийката ти. Ако секциото ти е по медицински причини - много ясно, че докторите ще се съобразят, но ако е по твое желание трябва да имаш твой доки. Не знам как е в частните болници, но в държавна трябва да ти е измислена някаква диагноза, защото термин като "секцио по желание - НЯМА". Успех и да знаеш, че не е страшно  Peace Всичко ще мине толкова бързо, че няма да имаш време да мислиш, камо ли да се страхуваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт