Отчет на набор 2003 - 33

  • 14 960
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 7 803
 newsm59 на Таня!
да е здража, послушна и много щастлива!


На мама,   bouquet

# 91
  • Мнения: 1 102
Здравейте,
днес Арда е много по-добре, да не чуе дявола. Спа цяла нощ без веднъж да е кашлял, само гласа му е един дрезгав, но това  е бял кахър. Hug Много чайчета от магданоз с мед и капки в носа ни помогнаха.
Да се похваля, днес ни падна предното зъбче, много сме щастливи, ходихме за подарък, кола разбира се.
А какво да правя зъбчето?
  bouquet

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Таня на Jutoo
Много здраве и щастливо детство

# 93
  • София
  • Мнения: 7 673
Да се похваля, днес ни падна предното зъбче, много сме щастливи, ходихме за подарък, кола разбира се.
А какво да правя зъбчето?
  bouquet
Браво на порасналото дете! А зъбчето го запази, мамо, за спомен  Hug

# 94
  • Мнения: 343
Честит рожден ден на принцеса Таня.

Виви, новината е чудесна, дано се приеме без спънки и по-нататък.  Peace

Да се оправя нинджата на Сврачето.  Hug

Murvet77 развам се, че бързо се е оправил малкия. Не бях чувала за такъв екзотичен чай с магданоз и мед.  Thinking Арда как възприе падналото зъбче? Философски предполагам.

# 95
  • Мнения: 1 102
Много се зарадва и разбира се много се гордее. Ще го запазя, щом така се прави.  Peace
Чая от магданоз на нас много ни помага и е напълно безвреден, помага при кашлица, настинка, в него има много вит.С, аз си сложих нарязан магданоз в пликчета във фризера и винаги имам магданоз под ръка, препоръчвам го.

# 96
  • София
  • Мнения: 15 280
А ние нашите зъбчета едно време ги хвърляхме по покривите. Но не помня защо.  newsm78

На Иво още не се клати зъбче, но май се е размечтал за феята на зъбките, дето ще дойде да му донесе подарък.  Laughing
Сега с особена грижа си мие вечер зъбите, защото му казах, че ако са бели и без дупки, феята ще му донесе по-хубав подарък-за награда, че така добре се е грижил за тях.

# 97
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
А ние нашите зъбчета едно време ги хвърляхме по покривите. Но не помня защо.  newsm78


Като си хвърлях зъбчето на времето,виках-"На ти ,вранке,млечен зъб,дай ми ,вранке,здрав зъб като желязо!"
Хаха-и досега нямам ни една пломба!Заради вранката ще да е .. Joy Joy
Нинджата днес ми вдигна бая висока температура,сополяците придобиха онзи гаден отенък и ушенцето си го боли!За сега сме на капки -в уши,в нос-навсякъде поред!
Омеша се за една седмица с бацилите в градината и резултатите са налице!Инъче от половин година хапче не е взимал..Това ни е положението..

# 98
  • Мнения: 7 201

Нинджата днес ми вдигна бая висока температура,сополяците придобиха онзи гаден отенък и ушенцето си го боли!За сега сме на капки -в уши,в нос-навсякъде поред!
Омеша се за една седмица с бацилите в градината и резултатите са налице!Иначе от половин година хапче не е взимал..Това ни е положението..

Милото,съжалявам свраче! Hug
Скорошно оздравяване! Praynig
ПП:Днес тук е ужасно време-една буря се е извила,фучи,вали...не е за подаване изобщо! Crazy

# 99
  • Мнения: 2 839
Леле откога не бях влизала в темичката ни  ooooh!
Не се сещам много за споделяне.
Днес сме сватбари.
Имах дилема дали да запиша децата в Берлиц, или на плуване с учител, като извънградински занимания.
Плуването спечели търга, все пак на английски ще ходят в градината. От другата седмица започват  Grinning

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 10:03 от DiVA

# 100
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Алекс е хремав  Sad
Баща му от няколко дена е болен и ето  Close
Дано му се размине бронхита.
И за капак започва и буря. Отвратително време.  #Cussing out

# 101
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
и при нас една буря се е задала, с всички екстри.
Бързо оздравяване на наборчетата.  Praynig
Благодаря на тази мама която даде линк към Берлитз, аз не знаех за него, Арда с голямо удоволствие ходи, без туй зимата са ограничени откъм развлечения.   bouquet

# 102
  • Мнения: 23 348
Добро утро,
и при нас една буря се е задала, с всички екстри.
Бързо оздравяване на наборчетата.  Praynig
Благодаря на тази мама която даде линк към Берлитз, аз не знаех за него, Арда с голямо удоволствие ходи, без туй зимата са ограничени откъм развлечения.   bouquet
МЪРВЕТ,радвам се,че ви е харесало,както и на нас.Дани започна уроци на 2.10.,беше много доволен,определено  ходи с желание. Simple Smile
Вчера умирахме от жега,днес сме се сгушили на топло.Цял ден се мятаме от един диван на друг,не става за разходка навън.

# 103
  • Мнения: 14 133
И ние целия вчерашен ден си бяхме у нас, пазихме топлото и се чудехме на какво да си играем.  Laughing Бързо оздравяване на болничките!!!  Praynig

# 104
  • Мнения: 7 201
Добро утро!Как са болничките наборчета на Ели,сврачето и Мюрвет? Confused
Пишете нещо,мами,че ви мисля! Hug
Ние си продължаваме със следващия прием на Рибомунила.Дано пак изкара добре зимата,също като миналата! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт