Отчет на набор 2003 - 33

  • 14 943
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 251
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛЕНА И ДАНИ!
ПОЖЕЛАВАМ ИМ ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
ДА ИМАТ ЧУДЕСЕН ПРАЗНИК ДНЕС И ДА ПОЛУЧАТ МНОГО ПОДАРЪЦИ!
  Hug

Нашата родителска среща мина вчера. Ще събираме по 50лв., а ако някой даде повече-добре дошло. 20 и няколко лева ще са учебниците, ще купуваме и нови олекотени юрганчета. Едната ни учителка каза, че одеялата, с които сега се завиват децата, ги е заварила в градината когато е постъпила на работа преди тридесетина години. Съвсем били изтънели. Казаха ни, че следващото лято нашата градина е планувана за ремонт и ще затваря през лятото, така че да си имаме едно наум от сега.
Камерите, за които писах, са монтирани само отвън. В стаята на децата, над вратата, са сложили само светеща табела за изход. Да се чуди човек защо, ама карай.....
Една от госпожите на друга група чака бебче и не могат да й намерят заместник. Нямало желаещи учители.  Confused

# 76
  • Мнения: 2 125

на Дани и Елена!

# 77
  • Мнения: 14 133
Да, ама нашият идва по някое време и почва да скандира - Гладен съм! Гладен съм! Хайде спи де!
Напоследък им приготвям сандвичи, завивам ги с фолио и ги оставям в хладилника. И аз съм човек.
Това със сандвича в хладилника, завит във фолио много ми хареса като идея.  Hug Peace

# 78
  • Мнения: 7 201
И Дани ми го правеше тоя номер със ставането рано сутрин.Цяло лято... Tired
Сега обаче си поспиваме и двамата до 8:30-9ч. Grinning Grinning
Нашата родителска ще е др. седмица,че едната им г-жа още е в отпуск.

# 79
  • Мнения: 3 211
Честито на Дани и Елена!

Единият херпес на Габи минава, но избиха 2-3 малки около него Twisted Evil
Няма никакви други симптоми, явно е някакъв вирус.
Не я водихме при бебето. Свекърва ми й каза, че тя е болна, за да не се разсърди Габи. Много е чувствителна Tired
Всяка вечер се караме, защото не иска да ходи да се мие и да си ляга, а сутрин не може да стане. Снощи я сложим малко по-рано от друг път, а много й се спеше, очите й бяха едни изморени... Към 10 без 10 беше в леглото, вече прочели приказки, изпълнили всички ритуали  ooooh! и до 10 и половина ме викаше през 5 минути да си измисля какво ли не-боляла я стресницата-мазахме я, не знаела на коя страна да заспи, не можела да си затвори очите...
накрая й казах: като не можеш да заспиш-ставай и тя седна в леглото, скарахме се и почна да реве, около 5 мин. после изведнъж млъкна, отидох да я види, каза, че вече нямало да плаче, легна и заспа.
докато се карахме снощи й казах, че вече няма да й чета приказки, щон не заспива веднага и, че искам сутрин като й кажа да става, да става веднага. днес сутринта само докато вляза в стаята и тя скочи в леглото, каза пак че й се спи, но запомнила всичко от карането, както и че вечерта няма да има приказки, а това й е най-любимото.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 12:49 от very nice

# 80
  • Мнения: 14 133
Милата Габи!!!  Sad
Бързо оздравяване!!! Praynig Heart Eyes   bouquet 

# 81
  • Мнения: 1 102
Ето ни и нас, моето гардже има една суха, дразнеща кашлица и днес е в къщи.
Сега е по-добре.
Относно групите, Арда започна градина на 2г4м с набор 2002, 2 години ходи с тях, ние решихме че ще ходи в 1-и клас след навършване на 7г. и съответно не можеше да продължи със същата група, на  нас ни казах че НЕ може 2г. да кара предучилищна и за да не се травмира детето от това че ще бъде преместен "при бебетата", значи неговия набор направо сменихме градината. Сега всичко е наред, развива се много добре.

# 82
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване и на Арда!!!  Praynig Heart Eyes

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Честит рожден ден на Елена и Дани ! Много здраве,щастие и весели игри   bouquet!
На болните - бързо оздравяване.То където и да мина ,все някой киха, кашля или има хрема.
Ние пък си имаме болка.Отивам сннощи да го прибира - малко преди 18 ч., а той ме посреща с една физиономия... притесних се !
Аз : Защо си сърдит?
Той: Не съм сърдит.
А: Какво ти е ?
Той: Тъжен съм.
Аз: Защо си тъжен?
той : Защото идваш да ме прибиреш, а пък аз искам още да си играя.
 Та да ви питам, има ли друго наборче , което да не радва когато го прибират от детска? newsm78

# 84
  • Мнения: 14 133
Та да ви питам, има ли друго наборче , което да не радва когато го прибират от детска? newsm78
Онзи ден имахме родителска среща. Сашо категорично отказа баща му да го вземе преди нея. Щял да ме чака и да играе с децата от другата група.   hahahaИ така стана. Взех си го към 18,15 и беше щастлив.  Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 3 421
Снощи моя съм го чакала половин час и не иска, и не иска да си тръгне. Накрая и баща му звънна, че ни чака в колата и аз се развиках, та си тръгнахме.
Въобще ходи си с голям мерак на детска. Не си спомням да е мрънкал, че не иска да ходи.

Като отида въобще не ми обръща внимание, а започва да тича в обратната на моята посока и се прави, че не ме вижда. ooooh!

# 86
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА СТАНАЛИ НА 5!


И Дени трудно заспива вечер. Слагам ги в леглата към 9ч. и след 15 минути малката е заспала. Тогава Дени започва- става да пие вода, да пишка, да ме пита нещо важно  Crazy и какво ли още не. И така до 10.30 - 11 часа. Но сутрин става сравнително бързо. Харесва й закуската в градината, а закуската се дава само до 8ч. сутринта, и тя бърза да стане и да стигнем навреме за да закусва там. Така че само като й кажа - Бързо, че ще изпуснем закуската и скача от леглото. Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 15 251
Видяхте ли това?:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281151.msg8793272#msg8793272

В новия проекто-закон за училищното образование е предвидено децата да тръгват на училище в калентарната година, в която навършват 7 години.  Grinning

Всъщност, за нашите набори вече е късно да ги пращат на училище на 6, така че би трябвало всякак да тръгнат на 7-щом сега не са в предучилищна, а в 3 група. Но въпросът е принципен. Дано да го приемат в този вид и в Народното събрание.

# 88
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Честит празник на порастналите наборчета!

Виви,благодаря за инфото  Peace
п.п.
Щях да ви пиша по-рано,но ми се обадиха,че нинджата май имал температура и  го боляло ухото и пхредставете си-спал следобяд...Набрах се набегом,не беше топъл,но оклюмал и му се спеше. Ще очаквам включване на всякакви екстри!

# 89
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Таня!
Жива и здрава да е принцесата!Желая и весели игри и много късмет!



Щях да ви пиша по-рано,но ми се обадиха,че нинджата май имал температура и  го боляло ухото и представете си-спал следобяд...Набрах се набегом,не беше топъл,но оклюмал и му се спеше. Ще очаквам включване на всякакви екстри!

Свраче-как е Жорето? Confused Дано няма никакви екстри! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт