Отчет на набор 2003 - 33

  • 14 934
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 397
Деси и аз така разбрах, но да питам пак. Как така да не може щом няма да е ученик  #Cussing out , то сега неговата група е предучилищна нали.  Позната имаше такъв проблем, но се кара с тях и оставиха детето 2 години в предучилищната група, защо им трябва да бутат децата на долу с по малките  #Cussing out
А по принцип ако догодина е ученик нали тази трябва да е предучилищна те поне направила са си труда да те питат преди да ти казват какво може и какво не може.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 421
Чрд на Елена на viola и на Дани на maga_pipi ! Живи и здрави!
 
Вчера госпожата ми похвали детето(на мама гарджето Laughing). Понеже похвалите обикновено са за щерката, ако знаете как се зарадвах.
 Госпожата им организирала  "интелектуални" игри(по нейните думи) - нашият се справил чудесно. Много бил любознателен. Понеже е нова беше изненадана, че той бил по-свитичък, а се справил по-добре от тези отраканите деца, дето се водят лидери в групата.

Иначе нашият хитрец сутринта как се опитва да ме метне, ама още е глупаче - отива да си вземе от стаята нещо дребно за детска. Гледам го връща се с празни ръце и като стъпва бавно, леко, като наакан. Поглеждам надолу и хоп от едното джобче на дънките се подава кутийка тик-так. А той хитреца знае, че не може и не давам на детска да се носят такива неща и стъпвал леко за да не дрънчат бонбонките. Ама не знае горкия, че майка му така или иначе пребърква джобовете преди да влезе в детската(щото нали се наплаших с тези случаи с лекарства и т.н.).

# 62
  • Мнения: 14 133
Чиби и вие ли сте за логопед  newsm78.Аз не видях да ти дават лист .Как пък от всички присъстващи само две три не се нуждаят от логопед Thinking.Аз се чудя  все още дали да я водя ,но не ми се струва да има чак такъв проблем в говора моята.
Да, и ние сме за логопед.  newsm78 Още се ослушвам. Сашо "л"-то на моменти не казва много добре, но ще видим.

# 63
  • Мнения: 14 133
Чрд на Елена на viola и на Дани на maga_pipi ! Живи и здрави!
 

Весел празник и много подаръци!!!  Heart Eyes  bouquet

# 64
  • Мнения: 26
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5729793 - почерпка bdbaloni
Благодаря ви . Ч.Р.Д. на големия ми Дани и на наборката му Еленаbouquet
Да са ни живи и здрави децата и много да ни радват!!!!!!!!!!!

# 65
  • Мнения: 729
ЧРД на Елена и на Дани !!!  

Да са живи и здрави и безгрижно детство!

Етиа, той голям хитрец е бил твоичкият, много се смях.  Joy Слави пък така е с дъвките, все се опитва да сложи някоя за резерва в джобчето, ама и аз пребърквам всички джобове,  hahaha оставям само салфетката.
Лек ден мили мами!!!

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честит Рожден ден на
Елена на viola2003 - 3 октомври
Дани на maga_pipi – 3 октомври

# 67
  • Мнения: 343
ЧРД на Елена и на Дани !!!  

Да са живи и здрави и безгрижно детство!

Betty L. слава богу нас не са ни карали да почистваме след ремонт. Според мен това е възмутително. Откъде накъде, все пак Общината трябва да отпуска средства за почистване, а не да карат майките.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 7 796
 nbirthday nbirthday , на Елена и Дани!

Много здраве, щастие и да са много послушни!

На мамите,   bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 22 966
Деси и аз така разбрах, но да питам пак. Как така да не може щом няма да е ученик  #Cussing out , то сега неговата група е предучилищна нали. 
А по принцип ако догодина е ученик нали тази трябва да е предучилищна те поне направила са си труда да те питат преди да ти казват какво може и какво не може.
Ами не можело,били малки и не се справяли с материала,не можели да се съсредоточат и тн.Ако исках да е на училище,щеше да сотане,разбира се.От друга страна прецених,че по-добре сега да смени групите,защото догодина децата ще са във вълнение в предстоящото училище,ще се чувстват големи,а моя ще е тъжен,че няма да е ученик.Така ще върви със всички останали.
Честито на наборчетата,които имат рожден ден днес!Да сте живи,здрави,умни и весели!!!
Мами,честито и на вас!!!  bouquet

# 70
  • Мнения: 14 133
Betty L. слава богу нас не са ни карали да почистваме след ремонт. Според мен това е възмутително. Откъде накъде, все пак Общината трябва да отпуска средства за почистване, а не да карат майките.
А леличките какво ще правят.  newsm78 Нали поддържането на чистотата е тяхна задължение.  Thinking Сашо е много щастлив, че утре ще има почивен ден.  hahaha Много-о-о му е трудно ставането сутрин.  ooooh!

# 71
  • Мнения: 343
Chibi и при нас ставането е проблем, но когато му кажа в петък вечерта, че утре може да спи до когато си поиска, той сякаш напук се излюпва в 7.30ч. И аз естествено се принуждавам да стана с него - обличене, закуска и т.н.

# 72
  • Мнения: 7 201
Честито на рожденниците-Елена и Дани!
Много здраве им желая,весел празник и безгрижно детство!

# 73
  • Мнения: 14 133
Chibi и при нас ставането е проблем, но когато му кажа в петък вечерта, че утре може да спи до когато си поиска, той сякаш напук се излюпва в 7.30ч. И аз естествено се принуждавам да стана с него - обличене, закуска и т.н.
И у нас е същата картинка, но в по-лош вариант. Последния уикенд Сашо се излюпваше около 06,15ч  #Crazy  ooooh!

# 74
  • София
  • Мнения: 3 421
Chibi и при нас ставането е проблем, но когато му кажа в петък вечерта, че утре може да спи до когато си поиска, той сякаш напук се излюпва в 7.30ч. И аз естествено се принуждавам да стана с него - обличене, закуска и т.н.
И у нас е същата картинка, но в по-лош вариант. Последния уикенд Сашо се излюпваше около 06,15ч  #Crazy  ooooh!

И ние в кюпа. Цяла седмица това повтарям сутрин - в събота и неделя ще се наспите. И хоп в събота се излюпват в 7 часа. Преди ставах и аз ама сега съм ги оставила, като имат строга забрана да не вдигат шум и да си стоят в стаята. И само да съм видяла някой по пижама като стана...абе майка дзвер.
Да, ама нашият идва по някое време и почва да скандира - Гладен съм! Гладен съм! Хайде спи де!
Напоследък им приготвям сандвичи, завивам ги с фолио и ги оставям в хладилника. И аз съм човек.

Общи условия

Активация на акаунт