Станахме ли за подигравка?Какво се случва с нас?

  • 3 952
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 560
Не се притеснявай миличка, не му забелязвай на г-н Цветков. Той е толкова арогантен и повърхностен. Понякога имам чувството, че той гледа само да крещи, без значение дали има смисъл в това, което говори или не.
Обича да наранява хората и го прави доста видимо. Thinking

# 61
  • Мнения: 1 334
Ninka,чела съм интервю на самата Мария и бебето е точно след инвитро,много е благодарна на екипа от Щерев Rolling Eyes Но явно в един момент се е усетила,че някак си може би не е много фешън да поддържаш тази истина.Което е безумна глупост,според мен.Но хора всякакви."Инвитро" им звучи като нещо пошло едва ли не.Всеки един ден си плаща за отрицанието,за обидите,за присмеха Close

# 62
  • Мнения: 939
Цитат
Тя уточни, че нейното бебе Марая не е заченато чрез метода ин витро
мдааам, явно е по метода ИКСИ... Thinking

А колкото до мнението на "другите"... Чета много задълбочено форума на ББ и знам какво мислят. Както вече цитирах -  единият вариант е осиновяване, а другият като го прочетох - паднах, ама... няма да го цитирам дословно, щото ще побеснеете. Някаква се беше изказала, че това не е най- важното и разни други неща по темата. Както и да е - снощи по ТВ чувах само и единствено, че ин-витрото ще се прави на жената и мъжът какво е изтърпял, за да стигнат до там и колко много обича жена си, че да постъпи така, заради нея. Е какво да кажа след такива приказки. Поне се надявам да "хвана" след малко репортерското им предаване, посветено на нашия проблем. Доколкото помня, казаха, че ще е от 19.45.

# 63
  • Мнения: 3 453


.... ама... няма да го цитирам дословно, щото ще побеснеете.....


Що бе, нали не трябва да се впечатляваме. Не трябва да се чувстваме различни. Какво ни бърка мнението на хората. Трябва да бъдем над тези неща, не да проявяваме тесногръдие, нали?!
Аз няма да го спестя:

"Не мога да проумея робуването на най-неразрушимото клише, господстващо в умовете на всички присъстващи в тази тема...
Наистина ли е драма на драмите липсата на деца-та всеки трябва ужасен да се хване за главата и да нагласи чувала със съчувствие и хуманност, щото-видите ли, по-голямо наказание от това нямало. Познавам хора, обезличени и зомбирани в преследване на фиксидеята за деца-не ядат, не спят, изкараните им пари се превръщат в поредно пътуване до фертилната клиника, очите им са изтекли от мерене на анусни температури и ебане под овулационен час. Забравили са за човека до себе си отдавна-той е просто осеменителя или инкубатора ,който ще ги снабди с най-голямото егогъделичкане, познато на хората-възпроизвеждането. Добре де, ами ако не се получи-земята ли ще се разлюлее или небето ще се продъни, генният пуул ли ще обеднее или човечеството ще застине в изтръпнал ужас заради великата загуба???Голямото Его, съчетано с малко самочувствие и усещане за ниска себестойност правят тези хора ембриороботи-след време и те забравят защо са го искали това, останало им е само обсебването-на всяка цена да оставят нещо ,за да не бъдат аутсайдери, за да не им се провали брака, за да не ги гледат със съжаление... Някой осъзнава ли колко е глупаво това-я си живейте живота бе ,хора и каквото дойде...Баси драмата на драмите-кому е нужно?"


http://bigbrother.bg/forum_replies.pcgi?forum=1&post=21710&page=2

Има и продължение на изказването на жената, нарекла себе си Лукреция. Учудващо за някой, се намериха хора, които и пригласят....

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 21:45 от _Hope_

# 64
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
.........................................................

 smile3514  smile3511Нямам какво друго да кажа, просто не мислех че някой, пък камоли жена, може да мисли по този начин! Съжалявам я  Weary!

# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Мдаа, не съм толкова бяла и добра, че след такова изказване да обърна и другата буза Close

# 66
  • Мнения: 1 334
Няма какво друго да чуеш от душевно кастриран човек ooooh! Въпросният автор/ка е достатъчно нещастен от факта,че е принуден да съжителства с една мозъчна клетка.Подобни изказвания не могат да ме обидят.

# 67
  • Мнения: 3 453
В "Темата на нова" тази вечер се бяха справили добре. Поздравления!    bouquet
За малкото време, което имаше снощи, Радина успя да каже много неща. Във всяка нейна дума прозираше бобрен дух, оптимизъм и чувство за достойнство. Единственото хубаво нещо, на фона на помията. Поздравявам я за изключителното и представяне, също и жените, които са направили дарения!  bouquet 

# 68
  • Мнения: 1 143
Ще пропусна споровете, които се завихриха в темата.

Адмирации за Радина и останалите жени, направили този жест! Макар че думата жест едва ли е най-точната в случая.  Благодаря, че има хора като вас!  bouquet

Радина, това се казва с малко думи да кажеш толкова много! От сърце ти желая да прегърнеш своята Божидара! Както и всички останали семейства, чакащи своя толкова скъп ДАР!    bouquet

Сега гледах разговора между Филип и жена му в изповедалнята. Почти накрая Филип каза: "Като самотна скала в морето...."  Колко болка има в тези думи, колко много неизказани емоции. Ние можем да разберем за какво говори този човек. Но не можем да очакваме, че всички ще ги разберат. Такъв е живота.  Днес например ми идваше лееееееекичко да хвана за гушката една съседка. Сещате се вероятно защо, отново "приятелски, умни съвети".   Наскоро една приятелка с детенце сподели с мен, че винаги се е чудела как ли се чувстват хората с репродуктивни проблеми. Тя не е общувала с такива хора или поне не са споделяли с нея. Нормално е тези хора да си задават подобни въпроси. Те не знаят какво да кажат, как да реагитат, не знаят дори какво да си мислят. За повечето хора думата ин витро е нещо тайнствено, може би страшно, нещо от света на фантастичните филми, нещо срамно може би.  Мисля, че в крайна сметка е добре това, което се случи в ББ, макар че гледах само снощното излъчване, и то до половината. Добре е, че има хора, които се изправят и говорят открито за този проблем.  Е, Филип бил казал да направят инвитро на жена ми.  Много важно. Нека не се хващаме за думите. Не винаги човек може да се изрази с най-точните думи, особено пък когато е под  въздействието на толкова емоции; когато знае, че цял Созопол (и не само) ще се "забавлява" заедно с него.  Ще кажа само: О, Боже, дано!
Но мисля, че трябва да се уважава и желанието за несподеляне, за ненавлизане в личния личния живот. Това го казвам по повод дебатите, които се водят от известно време в друг форум защо тази или онази известна личност не си била признавала, че била заченала ин витро. Хайде стига вече. Нека поне тук се уважаваме взаимно и не искаме да се ровим в душите на хората, ако те не желаят да изваждат на показ личните си преживявания. Били известни, показвали си циците и задните части по телевизията, затова дай да се ровим и в душите им! Другарски съд ли да организираме? Извинете, че съм така рязка, но не обичам, когато някой нарушава личното ми пространство и не ми харесва, когато това се случва и с някой друг. 

Иначе идиоти, които не знаят какво говорят, винаги ще има  Mr. Green  Тях не искам да коментирам

# 69
Аз подкрепям Филип на 1000000000000% ако бях в неговата ситуация ще се боря със всякакви сили  Евала на човека!

# 70
  • Мнения: 599
Радвам се че има такива мъже,които осъзнават че проблема с трудното забременяване е общ,на семейството.  smile3501И не се притеснява да го реши по мъжки/ЦЕЛТА оправдава средствата и начина/

# 71
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Шошка, нямам нищо против личния живот на хората. Аз също споделям само това, което реша да споделя. Но не може да бълваш простотия след простотия, особено ако си публична личност и си преминал през такъв проблем. Най-малкото защото си отговорен след това какво впечатление ще оставиш у хората. Е, извинявай, как не се чу, че Джей Ло като е правила ин витро е казала, че това е простотия, или пък Джулия Робъртс, или пък Анджелина Джоли? Ами отговорни са жените. Не са споделили какво става в спалнята им, но пък и не са казали - абе остави това с ин витрото, голяма е простотия...

Общи условия

Активация на акаунт