Огън служба не остана!ОКТОМВРИЙКА ще е мама!

  • 12 574
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Здравейте мамчета! И аз да се запиша днес в този мрачен ден.  
 nbirthday на galinaig  желая ти много здраве, късмет, щастие в живота. И най- скоро едно бебче да те радва в къщи. Мисля че това ще е най-хубавия ти подарък!
Вчера не можах да ви пиша, защото имахме гости и такива разходки му направихме и вечерта излизахме на кръчма, че си казах ако днес не родя...ама пак се размина. Много се бях изморила вчера, днес ще почивам то и времето е едно гадно. Вчера беше 24 градуса, а днес си е направо за печка. Мая, добре дошла дано и малкия да го изпишат по бързо! Защо бебенцата ни не отговарят на бройките в първата страничка, трябва да са повече не 13 на 11, май са 28.
Ай де от мен чао и лек ден   bouquet

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Гале, Честит Рожден Ден и от мен.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 723
Гале честит ти рожден ден   bigdance2.

Мис добре дошла и много целувки на Вики.

Мирена честит ти малък вързоп Теодор. smile3525

# 258
  • Мнения: 11
Здравейте  Simple Smile Аз още съм си тук и съм като кенгурче  Grinning
Галка и тук те поздравявам за празника мила   bouquet Жива и здрава и в най- скоро време да гушкаш бебока  Hug
Искам да помоля ако някой знае разбира се - някъде днес правят ли се записи на тонове?Дори и платен прием да е.Малко ми е притеснено защото съм на доктор във вторник и незнам ще издържа ли до тогава. Sad

# 259
  • Мнения: 217
Хайде, едно неделно бебче от една щъркелка (по-скоро кукувица), кацнала незнайно докога в Добрич!

Днес в 9.20 ч Сикониум е родила своята бебка Сияна - 2, 650 кг, 48 см! Да й е жива и здрава!

Снощи й писах, имала проблем с бъбрека, времето течало много бавно и ето днес - бебче! Просто й е помогнало да се измъкне по-бързо от болницата... Праща ви много поздрави!  Сладурки  Hug

# 260
  • Мнения: 217
Галя, честит рожден ден! Да си изкараш хубаво, че "работа" те чака  Wink Да не се окажеш от 5-те процента мами, които раждат точно на термина си (а той е утре, нали?)

Аз оздравях почти, благодарение на ударните дози Есберитокс (моето спасение), вече съм готова за раждане, само се моля да не тръгне в някой порой както бе допреди малко при нас...  Praynig

# 261
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честито бебонче на мама Сикониум   bouquet, много хубавко временце избра-спокойна, валежна неделясамо за сън  Grinning

Честит РД Гале   bouquet, стискам палци още днес да си получиш подаръка   ylinfant

Момичета, един въпрос-мислите ли,че това ще ми свърши работа за разходка в количката ?

http://www.laredoute.fr/vente-nid-d-ange-bebe-fille-ou-garcon-tr … tegoryid=45544577

# 262
  • Мнения: 57
Честита бебка на Сикониум.Да им е жива и здрава на мама и на татко и много много да ги радва.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАЛЕТО.ЖЕЛАЯ ТИ ЕДНО ПРЕКРАСНО БЕБЧЕ НА ФИНАЛА.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 340
Честита да е малката бебка Сияна на мама Сикониум и бързо оздравяване и прибиране в къщи   love001

Честит рожден ден, Гале, да си жива и здрава и ного обичана жена и майка,а защо не и днес да си получиш най-хубавия подарък  newsm51 newsm10.

Госпойце, аз на това чувалче отдавна съм му хвърлила око, но не можах да се реша кой размер да поръчам и така и не поръчах  newsm78. Иначе много ми харесва и си мисля, че точно такова е най-подходящо за нашите есенно-зимни бебоци.

Miss Fairy, добре дошла отново, този път с Вики  Simple Smile. Какви са ви проблемите с кърменето? Ако можем да помагаме  Hug

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честито на Сикониум.  bouquet

Тони, ще ти върши идеална работа това. И аз  , и Инчето си взехме такова и наистина е много хубаво нещо. Като космонавтче е нагоре, а надолу чувалче. Може да се ползва и само като якенце, защото се отделят двете части.

# 265
  • Мнения: 217
И на мен много ми харесва това чудо..... Тюх, ако не бях се оборудвала вече с 2 джаджи за разходки за зимата, можехме да направим комбина ако Тони го поръчва...

# 266
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Пуки, Хеленка-тенкю, ще го поръчам Grinning
Фийл-да те включа ли в поръчката, ай 15лв не са кой знай колко.. newsm53
Аз сякаш повече съм склонна на малкия размер,щото вече се опарих от чувалчето-дойде ми големичко и сега ще отлежава
Така че, Йоанче -ако искаш, пиши ми на ЛС

# 267
  • Мнения: 217
Благодаря ти, Тони  Hug
Но на мен не ми е нужно за тази зима, защото взех порт бебе и чувалче в размер до 1 г, а за другата... не се знае дали вече ще спи в количката...  Rolling Eyes
Но това е идея, виж и Хеленка е искала да си купува, а още не е, Шики каза, че почти нищо не е купувала още, така че... можете да си поръчате и да се комбинирате с доставката... Ама що ли не сме се сетили по-рано...  newsm78

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честита госпожица на Сикониум newsm51
Вие сте с един см по-големи от нас,но но а кг.сме равни.
Бравос за госпожиците.  bouquet

Да разкажа за моето раждане ,А?

В понеделник 29.09.208г си станах нормално към 7,30ч smile3537
Направих си плановете къде ще ходим ,какво ще пазаруваме.
Абе цял списък със задачки.
Но към 8,30ч започнах да усещам леки контракции.
Към 10ч звъннах на моята доки и тя ми казва:
-ООО, ма то е рано.Я вземи изчакай малко.
Ако станат на 5мин. и поне 30сек.тогава ще говорим пак.

И аз:
- Ми добре.
Влязох обаче да си тегля душ и си направих тоалета -за всеки случай.

Обаче към 12,30ч контракциите ми станаха през 4мин.по 30-40сек.
Звъннах на докито и тя ме викна да ме погледне.
Само като ме видя и ме попита къде ми е багажа?
Аз и казвам ми в колата.
Доки само чу бебка и каза марш в родилно.

В 13,15 ме приеха в 13,30ч бях в предродилна.

Благодарение на акушерката всичко си мина ОК.
Тя ми казваше кога как да дишам .Кога и как точно да напъвам.
И в 15,05ч благопуолучно се роди моята малка кифличка Никол.
И понеже слушах внимателно акушерката се отървах без нито един шев. newsm44
Относно колко боли -честно казано мен не ме е боляло кой знае колко.
А когато трябваше да напъвам просто се озорих малко накрая.

Няма нищо страшно и аз имам силното желание живот и здраве след няколко години да се върна и пак да повторя вълшебният момент.

# 269
  • Мнения: 817
Здравейте, сладурки! Днес добре съм се наспала (станах преди половин час Blush), ама на това дъждовно време какво да прави човек. От днес и аз се включвам в отбора на настиналите мами, събудих се със силни болки в гърлото и сега пия чай.
Благодаря на всички за мненията за изкуствените зърна.Ще се почудя още малко, но може би ще се спра на силиконовите, а не на каучуковите. Сега се чудя дали калучука като по-мек материал добре предпазва зърната.

Честита радост на Сикониум! Да ти е жива и здрава малката принцеса и много да те слушка!


Гале, Честит рожден ден! Бъди много щастлива мама и много обичана жена!

Госпойце и аз много му се чудех на това човалче-космонавтче, но си харесах един космонавт, в който ми се видя, че бебето ще е по-добре опаковано и ще му е топличко. Но смятам, че и този вариант ще върши много добра работа.  Peace


Общи условия

Активация на акаунт