? за Забавления по време на разходка /и не само/

  • 1 526
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В момента при нас на мода е да ме хване за ръка и да обикаля из градинките Crazy
В количката може да остане за 10мин и то ако яде солети или пие вода Tired

# 16
  • Мнения: 163
Ние рядко излизаме с детенце с цел кафе.Сядаме сме три - четири пъти  и резултата естествено е все някой от нас двамата с баща и да я гони между масите.Дори и да има други деца с нас не се заиграват около масата ами трябва да се гоним напред назад.Ако и дам мокри кърпи да бърше масите и столовете може да се задържи малко покрай нас иначе абсурд. LaughingЗатова като излизаме си излизаме на разходка.Ние от една година сме без количка и тя много и харесва да се разхожда.Ходим по паркове -бяга , много иска да си играе на топка с по големи каки и батковци и само ходи ги заговаря - пък те изобщо не и обръщат внимание  Wink.Сега като понападаха листата обожава да отидем в някоя градинка и тя да ги събира,да ги натрошава и да ги разхвърля.И ако и някое друго детенце и се върже  на идеята става голям купон.Обожава да ходим на Била и да се разхождаме из нея с детските колички/направо съм разорена от този магазин- като влезеш все нещо се сещащ че трябва да купиш и с по малко от 20- 30 лв не излизаме от там Laughing
Много и харесва и да играе на пясъка ,но го избягвам че веднъж беше хванала някаква пясъчна екзема от тея мръсни пясъчници.

# 17
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моята девойка си играе и обикаля парка. Люшка се, пързаля се. И миналата година, когато беше по-малка и сега винаги съм носила играчки, където и да идем, за да не се налага да се чудим какво да правим  Confused Дори  периодично ги сменям, за да не омръзват.

# 18
  • Мнения: 1 155
Играе в пясъчника, люлея я на люлките, ходи и взима чуждите играчки, топки, тича, разхожда се, намира си разни камъчета и си ги пъха по джобовете, хапва солети......и така.

# 19
  • Мнения: 2 090
По - лесно ми е да напиша какво не прави. Не стои на едно място.
Joy Joy Joy

И ние бяхме така на тази възраст Wink

# 20
  • Мнения: 903
Иванна предимно готви. Нося й комплект за готвене и с пясък и вода се занимава около 30 минути. После се започва едно тичане по градинката, пързаляне, люшкане, каране на колело, бутане на количка, а вече и колички и мотори по пейките кара. Общо взето не се спира за секунда на едно място.

Общи условия

Активация на акаунт